Към съдържанието

Снимка

Монтиране на бързомер за полуавтомат ATA CY

• Моля, влезте за да отговорите
49 отговора на тази тема

#41 spartneg

spartneg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 24 Мнения:

Публикувано 31 януари 2020 - 05:31

При секън хенд продажба на оръжие , - стойноста на извършени (и заплатени) тунинги и се слага голям  *х*... ;) 

:256605: 

НЯМА ДА ЗАМИНЕ С НЕЯ ПРИ СЛЕДВАЩ КОЛЕГА :) :258027:

• jovani62 харесва това

#42 jovani62

jovani62

dounshifter

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6365 Мнения:

Публикувано 31 януари 2020 - 05:41

... Добре би било , кат му дойде времето да покажеш комплекта пушка-бързомер в завършен вид ,придружен от стрелкови тест... :)

#43 spartneg

spartneg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 24 Мнения:

Публикувано 03 февруари 2020 - 08:38

... Добре би било , кат му дойде времето да покажеш комплекта пушка-бързомер в завършен вид ,придружен от стрелкови тест... :)

Е, задължително! За следващия сезон трябва всичко да е топ! :)

#44 andi

andi

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 791 Мнения:
  • Име:Анди
  • Оръжие:Ij 54, Armsan ,Мазалат, Toz , Browning, Ruger
  • Куче:гонче , курцхар
  • ГрадПловдив

Публикувано 03 февруари 2020 - 09:21

Най-добре е бързомерът да бъде поставен в близост до окото- в задния край на цевната кутия, 

attachicon.gif 223.jpg

Шест изстрела -по два, с две междинни сваляния на бързомера.Дистанция 50м. :)

С първото не съм съгласен - така назад сложен окото несъзнателно се напряга да гледа през него като през оптика . Което на стрелбище не пречи и не се забелязва , но в реален лов ( особено ако човек ползва и карабина с оптика ) малко напряга и бави . 

Иначе за монтажа си 100 процента прав , и страхотния резултат от снимката ти го доказва - браво . 

• ickata 671 харесва това

#45 5_AR

5_AR

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 383 Мнения:

Публикувано 04 февруари 2020 - 09:49

Как точно да напряга? Баш там е мястото на бързомера, близо до окото. Като се отдалечи мен почва да ме дразни, защото самото тяло на бързомера го виждам все повече и по-ясно.
  • jovani62 и troicho1 харесват това

#46 spartneg

spartneg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 24 Мнения:

Публикувано 08 септември 2020 - 07:30

Здравейте, колеги!
Въпросът с бързомера беше решен преди време от имж. Георгиев /Шамана/
Накратко - шлици, вкопано легло за противооткатен зъб, специален монтаж за бързомера /ЗигЗауер Ромео 5/ с противооткатния зъб на него + анодиране на цевната кутия след това!
Не качвах резултатът дълго време, както обещах, защото чаках да имам възможност да я прострелям с бързомерчето и да снимам групи попадения!
Получи се желания ефект базата да е такава, че да не пречи на механичните прибори или смяната на цевите, като бързомерът се сваля бързо и по всяко време!

/групите са от по два патрона, като успях да купя само толкова, бяха свършили в последния момент, като на последната снимка с три попадения, този отдолу почти в 10-ка е последния ми патрон след настройване окончателно на точката и прострелката :)/ патроните са B&P Blackshock , които цевта харесва и смятам да ползвам този сезон! Знам че трябва с поне 3 патрона да е на серия, но имах само 6-7 ахах
!!!! - при всяка серия свалях бързомера, пак го монтирах, клатих подмятах и тн :). Последният изстрел е показателен, че държи прострелка - с един патрон в целта :).

Наслука на всички! Тунингът си заслужаваше :)

Прикачени файлове

• todor_gps харесва това

#47 spartneg

spartneg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 24 Мнения:

Публикувано 09 септември 2020 - 09:42

Ето го отгоре :)
  • jovani62 харесва това

#48 jovani62

jovani62

dounshifter

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6365 Мнения:

Публикувано 09 септември 2020 - 09:54

.....Наслука на всички! Тунингът си заслужаваше :).....

.

.... Ха тъй , най важното е че си останал доволен от резултата на тунинга.... :)

Купи си повечко патрони ,,,, иии..... :AR15firing:

#49 spartneg

spartneg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 24 Мнения:

Публикувано 09 септември 2020 - 10:10

.
.... Ха тъй , най важното е че си останал доволен от резултата на тунинга.... :)

Купи си повечко патрони ,,,, иии..... :AR15firing:

E са си е*а майката,
Още ме боли рамото от вчера :D
Мн мн мн тренировки трябват, тва е най-важното. И с ракети да ги стреляш, ако задприкладното не е упражняванооо - няма стане ;)

#50 jovani62

jovani62

dounshifter

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6365 Мнения:

Публикувано 09 септември 2020 - 10:20

.

.... В стрелбата има и теория.... - хват , прикладване ,прицелване  дишане , спускане. Не че с гладка цев на късите дистанции има особено значение за точността.

Отката се усеща най силно от позиция легнал , след това - седнал от маса , и най слабо - прав .

1 потребител(и) четат тази тема

1 потребители, 0 гости, 0 анонимни

ДБД
Change Theme!