Към съдържанието

Снимка

Направи си сам стрелбище

стрелбище стрелба напрсави си сам

• Моля, влезте за да отговорите
21 отговора на тази тема

#21 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4565 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 30 октомври 2021 - 10:11

Сега за първи път, ще застана зад наплютия от МУХИ...

Ти ... имал ли си случай пок да отидеш на стрелбище с цел за си приведеш оръжието с оптика към нормален бой/ да го простреляш и инструктора/ стрелбищара да не ти даде да идеш до мишената зада видиш с точност на колко сантиметро ти отстоят попаденията от мерната точка за да направиш след това корекция + да си залепиш/ отбележеш попаденията в мишената и този стрелбищар инструктор дето ми говори, че е с военно образование да ми каже до си гледам резултатите на мишената + че не съм дошъл да прострелвам .. а да стрелям....

Ей ти си същия като този стрелбищар човек без ... 

А ми кажи дървен философе тогава ами що ходиш на лов бе ... как така стреляш ... ми ти сигурен ли си, че проектилати ще попадне в целта, че няма да мине през нея ми ако не уцелиш и ти дойдат на проверка и ти кажат ти какво да не си на стрелбище че ми стреляш тук си на лов и с всеки изстрел трябва да поразиш.... 

Само ще ти кажа, че 1 мм отклонение на 100 метра що ти даде 25 см закръглено и най лесно за смятане отклонение с СЛР в калибър 7,62х39 който е с 415 мм цев и като пропуснеш да вземем да ти пишем акт „е не ловувавш а стреляш на неопределено за целта място. 

Значи ако ти напиша такъв акт ще съм да не казвам какво ..

Скривай се и да не си прописал, че имам един КАЛАШ с 20 инчова цев дето искам да те чокна с предпазителя на мушката по главата барем поумнееш 

Като те гледам какво ВОДНО ЗЕЛЕ си си ми ясен що за стока си.  

П.П. Въпросния инструктор се казва ИЛИЯ и работеше на стрелбища КАПЧЕ гр. Бургас. Обадих се на собственика на стрелбището и се оплаках за проблема. ...

Що му се връзваш , Пири не си ли го  знаеш  :D

#22 Orka_71

Orka_71

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 663 Мнения:
  • Оръжие:Glock 17 gen 4; Stoeger M 2000; SLR 95 LHMB; FNAR

Публикувано 30 октомври 2021 - 10:42

Що му се връзваш , Пири не си ли го  знаеш  :D

Аз не му се вързвам, но се убеждавам, че е рядък , кафяв и миризлив 

Теми съдържащи: стрелбище, стрелба, напрсави си сам