Към съдържанието

Снимка

Резба на цевта

• Моля, влезте за да отговорите
42 отговора на тази тема

#41 пламенчо

пламенчо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 232 Мнения:

Публикувано 12 септември 2019 - 11:41

Здравей!
Отдавна се заглеждам по подобни приспособления, защото не ми се разтакава с направа на резба на цевта и не ми се чака за същата, но :
- дали са само за цеви с цилиндричен профил?
- дали са приложими само за въздушни и малокалибрени карабини или и за останалите калибри, които ползваме за лов и стрелба по мишени?
- този начин на захващане в цевта не нарушава ли точността?
Скоро гледах и за заглушител, който се нахлузва на цевта и не удължава дължината на карабината, но.......?!
Поздрави!

П.п.
Моля извини ме, ако не са добре формулирани въпросите ми и не съм използвал подходящата терминология!

Техническата ми грамотност не е на такова ниво, че да дам изчерпателен отговор.
Може да се обърнеш към Шамана, стария ловец или най-добре SSG, който гледам, че се включва в темата.

Поздрав!

Този пост е редактиран от пламенчо: 12 септември 2019 - 11:41

#42 SSG

SSG

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 97 Мнения:

Публикувано 12 септември 2019 - 02:50

Абе то има,ама чл.77, ал.5, не я знае тая работа

Не , просто се замечтах за момент как изкача дядото с ижето-двуцевката с два супресора един до друг завити ...много респектираща гледка щеше да е.

Иначе аз не бих си монтирал супресор за голям калибър с преход който разчита на триене ... виждал съм доста подобни сглобки в полет към целта. За флоберки ще върши чат пат работа , но аз лично не бих разчитал на него за по-големи калибри.

И малко пак ако се размечтая във връзка с адапторите които разчитат на триене ....гърмиш , прасето пада като отсечено , супресорът след изстрела го няма ....1 час по-късно , тоя дето дере прасето те вика да ти го върне , че го бил намерил в корема на прасето  :lol: .... фантастика малко ма би било смешно ако се случи наистина .

Този пост е редактиран от SSG: 12 септември 2019 - 03:11

• ДБД, n960, LyudmilLov и 2 други харесват това

#43 LyudmilLov

LyudmilLov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1286 Мнения:

Публикувано 12 септември 2019 - 04:52

Техническата ми грамотност не е на такова ниво, че да дам изчерпателен отговор.
Може да се обърнеш към Шамана, стария ловец или най-добре SSG, който гледам, че се включва в темата.

Поздрав!

Благодаря!

Поздрави и наслука!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!