Към съдържанието

Снимка

Ескорт магнум

• Моля, влезте за да отговорите
3 отговора на тази тема

#1 palaviq_bz29

palaviq_bz29

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2 Мнения:

Публикувано 02 септември 2019 - 07:36

Здравейте колеги имам проблем с един автомат ескорт магнум. При изстрел не качва патрон в цевта остава патрона долу в магазина,а по някога го качва без проблем ходих при оражееник почистиго и каза че всичко е наред но уви пак същата работа. Когато остани отдолу само натискам патрона на вътре в магазина и презарежда

#2 bat-kiffi

bat-kiffi

Охотник по перу

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 476 Мнения:
  • Име:Роз
  • Оръжие:БроВнинг-ФеЛикс, Хова Сан, СтоГер-Помп
  • Куче:дон Диего де ла Вега - Zorro
  • МПС:Чуждо, аПоло, СимсоМ, КоЛЛо

Публикувано 03 септември 2019 - 10:36

Здравей!

Имах такъв Хасанчо, направи ме оръжейник.

Имам идея какъв е проблема.

За да не излиза буталото от магазина, когато свършат в него патроните, диаметъра на отвора в цевната кутия е по-малък от вътрешния диаметър на магазина. Точно този праг спира буталото при изчерпване на патроните в магазина.

Самите патрони се спират от друг специално за това конструиран зъб, който е след този праг. Зъбът, който спира патроните, освобождава патрон от магазина при хода на затвора назад. Венеца на излезлия патрон от магазина задейства този зъб за да спре подаването следващ патрон.

Какво се получава – понякога венеца на патрона се спира от прага, който спира буталото. Тогава даже зъбът спиращ подаването на патрон от магазина да е освободил от хода на затвора назад, патрона не излиза от магазина защото се е спрял в прага между магазина и цевната кутия. Забелязал съм, че това се получава много по-често, когато се допълват патрони в магазина. Когато напъхаш патрона много навътре в магазина и го пуснеш той остава подпрян от прага, а не от зъба.

Съвета ми е, когато пълниш магазина поглеждай, къде се е подпрял венеца на последния патрон. Друг вариант е прага за който говоря да бъде заоблен или да му се направи фаска, но трябва да се внимава да не почне да изплюва буталото.

Надявам се да си ме разбрал.

Наслука!

• ДБД харесва това

#3 palaviq_bz29

palaviq_bz29

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2 Мнения:

Публикувано 05 септември 2019 - 08:14

Благодаря ще го разгледам

#4 PESHOPESHOV

PESHOPESHOV

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 239 Мнения:
  • Оръжие:(Tikka t3 30-06)(SLR 95 7.62х39) (Brno 2 22lr) (Иж 18 12/70)(Иж 12 12/70) (Иж 54 1962г. 12/70)
  • Куче:Руско гонче
  • МПС:ForD Maverick 2.7 TDI
  • ГрадПловдив, Стрелча

Публикувано 07 септември 2019 - 05:57

Провери дали ти е стегнаг приклада. И ако не е, го затегни. После виж дали пак го има този проблем.

Този пост е редактиран от PESHOPESHOV: 07 септември 2019 - 05:57

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!