Към съдържанието

• Зареждане на брояча
Снимка

Моля за малко съдействие

• Моля, влезте за да отговорите
4 отговора на тази тема

#1 Sandanski

Sandanski

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 670 Мнения:
  • МПС:Нисан

Публикувано 29 март 2019 - 11:38

Моля ако има някой колега/и от Габрово,за малко помощ.
Интересува ме при какви условия може да се посети комплекс Люляците?Не съм ходил там от 20 години.Знам,че преди беше нещо като спортна база и хотелски комплекс,по едно време и по здравноосигурителна програма можеше да ходи,но сега как е?Имах номера на Ефтим/управителя/ама номера се загуби заедно със телефона.В нета не намирам почти нищо.
Предварително ви благодаря!

#2 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5785 Мнения:

Публикувано 06 април 2019 - 09:46

Интересува ме при какви условия може да се посети комплекс Люляците?

В нета не намирам почти нищо.

.......Това ли е ...?......http://lyulyatsi-gabrovo.com/

• Sandanski харесва това

#3 Sandanski

Sandanski

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 670 Мнения:

Публикувано 06 април 2019 - 12:15

.......Това ли е ...?......http://lyulyatsi-gabrovo.com/

Да,малко видоизменено,но това е мястото:) Габровци май верно ще излязат пинтии,не може да не знаят,ама не щат сигурно да си търкат бадева клавиатурата и дисплея на таблета:):):):)
  • jovani62 харесва това

#4 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5785 Мнения:

Публикувано 06 април 2019 - 12:26

Да,малко видоизменено,но това е мястото :) Габровци май верно ще излязат пинтии,не може да не знаят,ама не щат сигурно да си търкат бадева клавиатурата и дисплея на таблета :):) :):)

Ако много бързаш - вдигаш телефона и се информираш от първоизточника (комплекс люляк).. :) .. ако пък не - пишеш им емейл и чекаш... :D

Иначе ,,, хм.... обикновено местните хора общо взето нямат наблюдения  върху хотелите в техния град. По простата причина че не им се налага да ги ползват....

... Е , с малки изключения за тези (кат мене) , дето обичат да  ходят по чуждо.... :lol2:

• Sandanski харесва това

#5 Sandanski

Sandanski

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 670 Мнения:

Публикувано 06 април 2019 - 01:20

Ако много бързаш - вдигаш телефона и се информираш от първоизточника (комплекс люляк).. :) .. ако пък не - пишеш им емейл и чекаш... :D

Иначе ,,, хм.... обикновено местните хора общо взето нямат наблюдения  върху хотелите в техния град. По простата причина че не им се налага да ги ползват....

... Е , с малки изключения за тези (кат мене) , дето обичат да  ходят по чуждо.... :lol2:

Аиии...!Палавник ще излезеш ти:)Нямам много зор,мисля да пратя един от работниците ми там за няколко дни,че напоследък все бронхопневмония го лови.Знам,че правеха инхалации там преди и бая народ е забравил за бронхита благодарение на тия инхалации.
Ще им звънна в понеделник,пък може и да се разходя до там,е го де е Габрово:)
  • jovani62 харесва това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!