Към съдържанието

• Зареждане на брояча
Снимка
* * * * * 1 гласа

Трябва ли да протестираме срещу произвола по изземване на оръжията

протест изземване на оръжие ЗДвП

• Моля, влезте за да отговорите
69 отговора на тази тема

Анкета: Бихте ли се включили в протестни действия против своеволното изземване на оръжие от полицията заради нарушения по ЗДвП , извършвано въпреки тълкуванията на ВАС , че е незаконно . (73 потребител(и) са гласували)

Бихте ли се включили в протестни действия против своеволното изземване на оръжие от полицията заради нарушения по ЗДвП , извършвано въпреки тълкуванията на ВАС , че е незаконно .

1. Да (63 глас(а) [85.14%] - Виж)

Процент гласували: 85.14%

2. Ще изчакам готвените промени във ЗОБВВПИ (10 глас(а) [13.51%] - Виж)

Процент гласували: 13.51%

3. Не (1 глас(а) [1.35%] - Виж)

Процент гласували: 1.35%

Глас Гостите не могат да гласуват

#61 Иво Михайлов

Иво Михайлов

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1000 Мнения:
  • Име:Иво Михайлов
  • Оръжие:BERETTA S-55 , ИЖ-43 , ПМ 9.2х18 , болтова карабина 7.62х39 АРСЕНАЛ
  • Куче:Бретон Шпаньол
  • МПС:ТЕРАНО II - 2.4
  • ГрадБрезник

Публикувано 21 март 2019 - 07:44

Мани ... голям резил :) .
" Кадрите решават всичко "... а в полицията май е настъпила голяма кадрова криза :D .

От как старшинската длъжност чини 15 000 а рУководната 20 000 лева, у милицията е пУно с "кадрови грешки".
А на тема професионализъм , ме не заръчкуЙ оти ми се пОти косата.
  • damian1 харесва това

#62 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 3551 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 21 март 2019 - 08:01

От как старшинската длъжност чини 15 000 а рУководната 20 000 лева, у милицията е пУно с "кадрови грешки".

Това годишните възнаграждения ли са ? Искаш да кажеш , че са им ниски заплатите :) .

#63 Иво Михайлов

Иво Михайлов

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1000 Мнения:
  • Име:Иво Михайлов
  • Оръжие:BERETTA S-55 , ИЖ-43 , ПМ 9.2х18 , болтова карабина 7.62х39 АРСЕНАЛ
  • Куче:Бретон Шпаньол
  • МПС:ТЕРАНО II - 2.4
  • ГрадБрезник

Публикувано 21 март 2019 - 08:07

Това годишните възнаграждения ли са ? Искаш да кажеш , че са им ниски заплатите :) .

хахахаха......
Това е "мизата" да те земат на работа.
Е....освен ако си нЕмаш уЙкья владика де.
  • Георги Петров харесва това

#64 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 3551 Мнения:
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • ГрадСофия

Публикувано 21 март 2019 - 08:44

хахахаха......
Това е "мизата" да те земат на работа.
Е....освен ако си нЕмаш уЙкья владика де.

Това сигурно е за КАТ  :D 

#65 Георги Петров

Георги Петров

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 733 Мнения:
  • Оръжие:Сако 300 wim .mag неръждавейка . Ремингтон дървен 700 308 win и Месарка SI 12. ТОЗ 8 22 LR за всеки ден
  • Куче:СТГ откродното Бретон -прахосмукачка
  • МПС:Нисан териер
  • ГрадСливница ,ама почти

Публикувано 21 март 2019 - 09:35

Аз вчерашните думи си ги вземама назад  B)

Сутринта докато се "пудрех" за работа мернах за малко  в телевизора зрелищната акция от Червен бряг :hubbahubba: .... ама от къде ги изнамериха тези стойкаджии бре , как гледаха страшнооо , а показалиците баце нервно потриваха спусковите скоби  ....  явно бяха получили факс свише , че там в кметството де , няма мирни граждани , там се е барикадирал клонинга от Калос чакала и Пабло Ескобар  :D готов за 60 дневна кръгова отбрана .

Баси ,  от римско време си плащам за зрелища , ама вече взе да ми писва .................. 

• n960, lov, Skitnik и 3 други харесват това

#66 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 3551 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 23 март 2019 - 05:07

Новите поздрави в полицията :D

Сълзотворна седмица :lol2: !

Попътен вятър :lol2: !

• n960 харесва това

#67 nikec

nikec

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 101 Мнения:

Публикувано 23 март 2019 - 10:45

- Ало , радиото ли е ?
- Да.
- Поздрав за 3-то РПУ с песента Две очи разплакани !
  • n960 и damian1 харесват това

#68 lov

lov

Златен Потребител

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 975 Мнения:
  • Оръжие:кривак
  • Куче:гонче
  • МПС:2х2 кракомобил
  • Гради аз не знам

Публикувано 23 март 2019 - 10:56

............................... ама от къде ги изнамериха тези стойкаджии бре , как гледаха страшнооо , а показалиците баце нервно потриваха спусковите скоби  ....  явно бяха получили факс свише , че там в кметството де , няма мирни граждани , там се е барикадирал клонинга от Калос чакала и Пабло Ескобар  :D готов за 60 дневна кръгова отбрана .

Баси ,  от римско време си плащам за зрелища , ама вече взе да ми писва .................. 

Избори идат  требват зрелища щото лайната трябва да се белосат че да продължат с краденето.

• n960, Skitnik, Todir и 2 други харесват това

#69 Георги Петров

Георги Петров

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 733 Мнения:
  • Оръжие:Сако 300 wim .mag неръждавейка . Ремингтон дървен 700 308 win и Месарка SI 12. ТОЗ 8 22 LR за всеки ден

Публикувано 25 март 2019 - 09:57

Избори идат  требват зрелища щото лайната трябва да се белосат че да продължат с краденето.

Майната им на политиците и да се върна в темата за Трябва ли да протестираме,трябва и то,  не по български , а по европейски   :post-152-0-25738400-1366020251: и то яко !

По събранията на дружинките "специалистите" по лова пак започнаха да подмятат писмото със сътворените небивалици от Г. Гогов за  регистрация на хищничарска чакала и стървилища  :crazy: избиране на определени хищничари за годината , и баламурняци дето не са отстреляли и една лисица като са си повярвали , че чак каравани ще качват по дърветата .......................... явно не е важно какво казва закона ,

по важне е да следваме  начертаният ни път от компроментираният лесовъд

Е това , ако не е повод да нахраня кучето с повечко блажничо за да патрулирам успешно поне един пред  ИАГ , а на следващия ден да съм дневален на Витоша 31-33  :hammer-head: 

Този пост е редактиран от Георги Петров: 25 март 2019 - 10:10

• krasi_75-berta, n960 и Todir харесват това

#70 Георги Петров

Георги Петров

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 733 Мнения:

Публикувано 02 април 2019 - 12:12

Жоро прав си , напоследък много неща се натрупаха . Но нито ти , нито аз , нито колегите тук и въобще , са професионални протестъри , та да протестираме за всичко :).

Но тази последната глупост , направо ми дойде до гушата , въпреки че имам много висок праг на търпимост . Бах мааму , преписаха административния кодекс в наказателния , измислиха един милион косвени данъци , всяка администрация превръща услугите си в някакъв вид репресивна дейност ... айде стига вече.

Не на папоследък .... неглежирането на ловните ни проблеми и алибализмите от високо ниво не са от вчера и от днес ! 

Наскоро един "възбуден" ми обясняваше , ама как щял да регистрира стървилище ... ама как щял да го регистрира фЪф горското , понеже специалиста му обяснил , и не само обяснил , а и показал уведомлението на инДжинеро  Т Кръстев .... и ти казва , направо 6 000 000 волта ток имам в излишък !!!!!!!!!!!!!!! 

Сега ги ми обяснете Моля , по кой закон може да се  регистрира  мини екарисажче ( демек стървилището на Кръстев ) на горска територия и по кой горски закон се регистрира ловнотостопанското  "съоръжение"  :)  Кой определя придвижването и съхранение на отпадъци от животински произход ?!  B)   И дали "регистриралия се  горе на черешата"  няма да отнесе "пломбата" при кратък разговор на тел 02/ 940 60 00 от някой добросъвестен гражданин , а ?! 

Не протести , трябва ни само една 1000 м. дупка насред морето , цялата сган ( СЛРБ БЛРС ИАГ ИАРА  цялата попара) вътре и отгоре им бетон !

Толкова са нещастни , че и след 2000г. да ги открият те пак ще си вярват че са актуални  ................. цензура , цензура , многократна яка цензура! :258070:

• krasi_75-berta, n960, lov и 6 други харесват това

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Change Theme!