Към съдържанието

Снимка
* * * * - 1 гласа

АЧС вече и в България

• Моля, влезте за да отговорите
187 отговора на тази тема

#181 Scarecrow

Scarecrow

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 285 Мнения:
  • Име:Красимир
  • Оръжие:Един куп железа
  • ГрадПловдив

Публикувано 09 ноември 2018 - 09:27

Като знам каква е оръжейната култура на средностатистическия БГ ловец, не ми е ясно за каква "армия" говориш... Хайде да не драматизираме излишно и да се върнем малко в реалността.
  • ДБД, n960, DrOhboli и 2 други харесват това

#182 Orka_71

Orka_71

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 121 Мнения:
  • Оръжие:Stoeger 2000 sintetic; SLR 95 LHMB; Glock 17 gen 4; FNAR/ Browning BAR Match

Публикувано 09 ноември 2018 - 09:48

Абе пичове..............никой ли не вдЕва , че с тия измислени болести по дивеча , целта е само една !
А именно - да се спре лека полека лова , съответно и по пътя на логиката да се съберат оръжията от раята покорна поради отпаднала необходимост за лов , и демек.....ще си подсигурят спокойствие че няма да има 135 000 въоръжена армия която да прави преврати и да им разтура рахатлъка ?!?
Просто не мога да повярвам , че на никой не му е минало през акъла , но това ни чака !!!!

Ае са , само не питайте на къф боб съм го фърлял !

Боже, боже.
Като знам каква е оръжейната култура на 90% от българите по добре да им се прибетат пушките щито са опасни за себе си и околните.

Само ги вижте кой как си носи пушката след гонка с патрон или без патрон и ще ви станат ясно много истини....
Това не е армия а месо
  • andi и Scarecrow харесват това

#183 Иво Михайлов

Иво Михайлов

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 843 Мнения:
  • Име:Иво Михайлов
  • Оръжие:BERETTA S-55 , ИЖ-43 , ПМ 9.2х18 , болтова карабина 7.62х39 АРСЕНАЛ
  • Куче:Бретон Шпаньол
  • МПС:ТЕРАНО II - 2.4
  • ГрадБрезник

Публикувано 11 ноември 2018 - 11:02

На основание на два закона - към, настоящия момент!? Това е към поста на Иво Михайлов.
П. П. Имаш, заверен ловен билет,членска карта и разрешително за носене, съхранение и т.н.! Нека,А се, пробват без изброените?
Горанов и ресорния - бая ще спътъхнат!

:D  :D ....основанието отпада одма , в момента в който не завериш ловния билет. Точка.

А това може да се случи /пу...пу  НЕ ДАЙ БОЖЕ/ в секи един момент когато на някои олигофрени им хрумне .

#184 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5625 Мнения:

Публикувано 11 ноември 2018 - 11:18

:D  :D ....основанието отпада одма , в момента в който не завериш ловния билет. Точка.

А това може да се случи  в секи един момент когато на някои олигофрени им хрумне .

.....

............... Нема страшно , кат се върнат БКП (опс - бсп,дпс и abv)  на власт ,,,,, и нещата ш,са опраят..... :D

#185 Иво Михайлов

Иво Михайлов

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 843 Мнения:
  • Име:Иво Михайлов
  • Оръжие:BERETTA S-55 , ИЖ-43 , ПМ 9.2х18 , болтова карабина 7.62х39 АРСЕНАЛ
  • Куче:Бретон Шпаньол
  • МПС:ТЕРАНО II - 2.4
  • ГрадБрезник

Публикувано 11 ноември 2018 - 11:29

.....

............... Нема страшно , кат се върнат БКП (опс - бсп,дпс и abv)  на власт ,,,,, и нещата ш,са опраят..... :D

ьхь.

Бъди сигурен. :D

• jovani62 харесва това

#186 Георги Петров

Георги Петров

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 643 Мнения:
  • Оръжие:Сако 300 wim .mag неръждавейка . Ремингтон дървен 700 308 win и Месарка SI 12. ТОЗ 8 22 LR за всеки ден
  • Куче:СТГ откродното Бретон -прахосмукачка
  • МПС:Нисан териер
  • ГрадСливница ,ама почти

Публикувано 12 ноември 2018 - 10:02

Абе пичове..............никой ли не вдЕва , че с тия измислени болести по дивеча , целта е само една !

А именно - да се спре лека полека лова , съответно и по пътя на логиката да се съберат оръжията от раята покорна поради отпаднала необходимост за лов , и демек.....ще си подсигурят спокойствие че няма да има 135 000 въоръжена армия която да прави преврати и да им разтура рахатлъка ?!?

Просто не мога да повярвам , че на никой не му е минало през акъла , но това ни чака !!!!

Абе , тя тази 130 000 армия отдавна е в душевен колабс   :)

Това у црЪвеното брат , нема как да стане .... щото освен за това дето лети из небето и това де трЪчи из полето пушката я ползвам и за подземен лов ! 

Покрай компиро не чекам само дивата свиня , а и крЪтове , слепи кучета и т.н.... напра`о съм хит у село  :D

Наслука !  :256605:

• damian1 харесва това

#187 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 3227 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 12 ноември 2018 - 10:06

Абе , тя тази 130 000 армия отдавна е в душевен колабс   :)

Това у црЪвеното брат , нема как да стане .... щото освен за това дето лети из небето и това де трЪчи из полето пушката я ползвам и за подземен лов ! 

Покрай компиро не чекам само дивата свиня , а и крЪтове , слепи кучета и т.н.... напра`о съм хит у село  :D

Наслука !  :256605:

Те нали фермерите се оплакват непрекъснато от набези на диви животни ,....и аз ,.... като съпричастен и граждански активен , съм се цанил доброволец :D,... 

та никаква необхомост няма да ми отпадне 

:256605:

• Георги Петров харесва това

#188 svetlio_vt

svetlio_vt

Ловец

• Глобален Модeрaтор
  • 1016 Мнения:
  • Оръжие:Blaser R8 Professional .308 Win, Beretta A400 Xplor Unico - Optima-Bore® 12 ga., ИЖ 58 МА - 12 кал.
  • Куче:Беше куче
  • МПС:TLC 90
  • ГрадВелико Търново

Публикувано 13 ноември 2018 - 08:45

Не са така нещата, както си мислиш! Доказали сме НЕ един път, че НЕ сме обединени като ловци! Пример ти давам веднага с протестите след забраната за лов. Освен ощетените никой не излезе на протест ( с много малки изключения).  Цялата работа е да се усвоят едни пари от ЕС за борба с АЧС, ама как да ги отпуснат, като я няма все още в БГ. Е то не бяха огради, БАБХ и всякакви скалъпени сценарий само и само да се докопат до еврофондовете за борба с АЧС. Даже като чета как се е оплело в оградата и е умряло не знам комикси ли са това или е умряло от смях.

https://fermer.bg/no...e-po-zhivotnite

П.С. ....Дано никой не разбира какво е да се ловува групово без кучета. Щото и нашите гоначи вият и лаят ама не им се получава!

Поздрави и наслука!

• vve, ДБД, Христо Христев и 2 други харесват това

1 потребител(и) четат тази тема

1 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Raev
Change Theme!