Към съдържанието

Снимка

За кадема, космите и това, върху което те растат

• Моля, влезте за да отговорите
129 отговора на тази тема

#1 ЛЮБИТЕЛ

ЛЮБИТЕЛ

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 602 Мнения:
  • Име:Георги
  • Оръжие:нарезно и гладкоцевно
  • Куче:бретон
  • ГрадРусе

Публикувано 09 юли 2017 - 11:42

А тъй.. , понеже ти го рече, кажи сега  - две мои дружки с такива, в синьото или в червеното ги виждаш ....  :D  :D

За единия не знам,ама другия - повече се надява на косъма от колкото на Блазера... :lol2:  :256605:

• ДБД, danny_nikolov и damian1 харесват това

#2 Turhan Niyazi

Turhan Niyazi

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 468 Мнения:

Публикувано 10 юли 2017 - 03:06

За единия не знам,ама другия - повече се надява на косъма от колкото на Блазера... :lol2:  :256605:

Ако се надявах на косъма нямаше да има толкоз снимков матриал у темата..:) Твойта заваллийката  у какви руки попадна само артийки да дупчи :lol2:

#3 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3400 Мнения:
  • Име:Todor
  • Оръжие:Steyr, Иж-12;
  • Куче:Истърско +трицветно

Публикувано 10 юли 2017 - 03:50

Ако се надявах на косъма нямаше да има толкоз снимков матриал у темата.. :) Твойта заваллийката  у какви руки попадна само артийки да дупчи :lol2:

Като си няма косъм, какво друго да дупчи.... :P хартийки....

#4 ЛЮБИТЕЛ

ЛЮБИТЕЛ

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 602 Мнения:
  • ГрадРусе

Публикувано 10 юли 2017 - 05:37

Ако се надявах на косъма нямаше да има толкоз снимков матриал у темата.. :) Твойта заваллийката  у какви руки попадна само артийки да дупчи :lol2:

Мойта е от стария модел,пластмасарка,няма бединг, няма биволски роги и черни дръвье... :D  И косъм няма... :lol: Най и приляга хартията,зер и модела и  е Match.За останолото  - Диана... :256605:

• ДБД, Turhan Niyazi, old_hunter и 3 други харесват това

#5 Turhan Niyazi

Turhan Niyazi

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 468 Мнения:

Публикувано 10 юли 2017 - 06:24

Мойта е от стария модел,пластмасарка,няма бединг, няма биволски роги и черни дръвье... :D  И косъм няма... :lol: Най и приляга хартията,зер и модела и  е Match.За останолото  - Диана... :256605:

То косъм дет няма ти си виновен ....из толкоз женоря ходиш всеки ден виж ний с ДБД до Нова Черна отскачаме па намираме... не разчитаме на случайностите на Диана :e05a53f56fcde85da04e41c18eb4b39

• ЛЮБИТЕЛ харесва това

#6 old_hunter

old_hunter

Ловец

• Глобален Модeрaтор
  • 4575 Мнения:
  • Оръжие:Beretta Urika Gold Optima-Bore 12 ga., Benelli Raffaello Delux 12 ga., Sako 75 Varmint 308 Win, Sako 85 Varmint 243 Win, Browning LongTrack 30-06 Sprg, Anschutz 1807 22 lr.

Публикувано 10 юли 2017 - 08:32

То косъм дет няма ти си виновен ....из толкоз женоря ходиш всеки ден виж ний с ДБД до Нова Черна отскачаме па намираме... не разчитаме на случайностите на Диана :e05a53f56fcde85da04e41c18eb4b39

Очевидно в Нова Черна обитава някакъв уникален ендемичен вид. Интересно е на какво се дължи съществуването му именно там - дали на някакви особени природно-климатични условия или на някакви етнографско-исторически особености? Но при всички случаи явно се касае за изчезващ или най-малкото застрашен вид, за опазването на който са необходими спешни мерки, като начало строга забрана за придобиване и изнасяне извън естествения ареал на всякакъв вид къдрав косъм.

Поздрави и наслука!

• ЛЮБИТЕЛ, svetlio_vt, damian1 и още 1 харесват това

#7 Turhan Niyazi

Turhan Niyazi

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 468 Мнения:

Публикувано 10 юли 2017 - 09:38

Очевидно в Нова Черна обитава някакъв уникален ендемичен вид. Интересно е на какво се дължи съществуването му именно там - дали на някакви особени природно-климатични условия или на някакви етнографско-исторически особености? Но при всички случаи явно се касае за изчезващ или най-малкото застрашен вид, за опазването на който са необходими спешни мерки, като начало строга забрана за придобиване и изнасяне извън естествения ареал на всякакъв вид къдрав косъм.

Поздрави и наслука!

Дет се вика ...хапсолютно си прав. Аз за тва не давам никакви подробни координати и водя само приятели от обкръжението..ама най-много ДБД намаза:)

• old_hunter харесва това

#8 ЛЮБИТЕЛ

ЛЮБИТЕЛ

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 602 Мнения:
  • ГрадРусе

Публикувано 10 юли 2017 - 10:05

Поздрави и наслука!

С риск да ме омрази Турхи ,ша взема да поразвенчая малко мита за косъма... :D Туй,че косъма бил къдра,лъскав,рус и т.н.е заблуждаваща информация... :lol: Важна е миризмата и вероятно у Нова Черна са най миризливи...Сигурно докарва на развалена риба , щот' само на хищник действа. :hubbahubba:    На прасе- хич.Прасетата си те изненадват в гръб и изобщо не им дреме за косъма.После си отиват по живо и здраво,ама туй вече може и да е от калибъра... :lol2:  :256605:

Този пост е редактиран от ЛЮБИТЕЛ: 10 юли 2017 - 10:05

• ДБД, JPB, old_hunter и 6 други харесват това

#9 ДБД

ДБД

БАЙ ЧЕПИК

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 3672 Мнения:
  • Име:Данаил
  • Оръжие:няколко
  • Куче:от 31.10.2013г. вече нямам !
  • МПС:Трабант - бял, комби .
  • ГрадРусчуклийска околия .

Публикувано 11 юли 2017 - 07:42

С риск да ме омрази Турхи ,ша взема да поразвенчая малко мита за косъма... :D Туй,че косъма бил къдра,лъскав,рус и т.н.е заблуждаваща информация... :lol: Важна е миризмата и вероятно у Нова Черна са най миризливи...Сигурно докарва на развалена риба , щот' само на хищник действа. :hubbahubba:    На прасе- хич.Прасетата си те изненадват в гръб и изобщо не им дреме за косъма.После си отиват по живо и здраво,ама туй вече може и да е от калибъра... :lol2:  :256605:

Явно сетивата ти са на - 100%, за миризмата разбрахме от подроБното ти описание, сега ако споделиш нещо и как е на вкус ....  :lol2:

• ЛЮБИТЕЛ, damian1 и todor_gps харесват това

#10 Turhan Niyazi

Turhan Niyazi

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 468 Мнения:

Публикувано 11 юли 2017 - 07:49

Лека полека се издаде... всички косми познава... е няма как работата му е такава  няма да казваме на жена му че току виж е останал само със турбо бластера но хартийки не се ядат, кой ш аму готви. :e05a53f56fcde85da04e41c18eb4b39

• ДБД и ЛЮБИТЕЛ харесват това

#11 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3400 Мнения:

Публикувано 11 юли 2017 - 09:13

Явно сетивата ти са на - 100%, за миризмата разбрахме от подроБното ти описание, сега ако споделиш нещо и как е на вкус ....  :lol2:

Как да е, като диня.... :P

• ДБД харесва това

#12 old_hunter

old_hunter

Ловец

• Глобален Модeрaтор
  • 4575 Мнения:
  • Оръжие:Beretta Urika Gold Optima-Bore 12 ga., Benelli Raffaello Delux 12 ga., Sako 75 Varmint 308 Win, Sako 85 Varmint 243 Win, Browning LongTrack 30-06 Sprg, Anschutz 1807 22 lr.

Публикувано 11 юли 2017 - 09:27

Как да е, като диня.... :P

Глупости.. като изтощена батерия 4.5 волта! 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

Поздрави и наслука!

• ДБД, n960, pile и 4 други харесват това

#13 ЛЮБИТЕЛ

ЛЮБИТЕЛ

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 602 Мнения:
  • ГрадРусе

Публикувано 11 юли 2017 - 09:47

Ти не четеш ли бре? :huh: Писал съм че предполагам... :lol: От вас квот' съм чул - туй съм писал ...Нова Черна е у вашио вилает... :D  :256605:

• ДБД харесва това

#14 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 3227 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 11 юли 2017 - 01:14

Глупости.. като изтощена батерия 4.5 волта! 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

Поздрави и наслука!

:-1-trophy:   :JC_goodpost:   :hail:

• n960 харесва това

#15 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 3227 Мнения:
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • ГрадСофия

Публикувано 11 юли 2017 - 01:16

Значи бластера го признавам , ... почти не знам каква пушка е ,... ама щом е повод за тая култова тема ... определено не е случайна пушка  :D !

Този пост е редактиран от damian1: 11 юли 2017 - 01:17

• Жоро Данаилов, fen и Sandanski харесват това

#16 Sandanski

Sandanski

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 502 Мнения:

Публикувано 11 юли 2017 - 03:01

Значи бластера го признавам , ... почти не знам каква пушка е ,... ама щом е повод за тая култова тема ... определено не е случайна пушка  :D !

Ти остави,ами аз почнах да се замислям,дали дан прескоча до Нова Черна,за някой косъм,та и моята пушка да стане турбо:):):)Вкусовете малко ме притесняват,ама ще гледам за по-зелена динка,и по неизтощеа батерия
  • ЛЮБИТЕЛ, tengerkov, damian1 и още 1 харесват това

#17 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 3227 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 11 юли 2017 - 03:27

Ти остави,ами аз почнах да се замислям,дали дан прескоча до Нова Черна,за някой косъм,та и моята пушка да стане турбо :):) :)Вкусовете малко ме притесняват,ама ще гледам за по-зелена динка,и по неизтощеа батерия

Усещам зараждането на нова туристическа дестинация . 

А бе вие да нямате там закупени парцели вече  :D !

#18 Sandanski

Sandanski

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 502 Мнения:

Публикувано 11 юли 2017 - 03:49

Усещам зараждането на нова туристическа дестинация . 
А бе вие да нямате там закупени парцели вече  :D !

Парцел нямам,ама имам братовчед там:)Аз пък усещам зараждането на нов вид бизнес-търговия с косми-кадемлии:):):):)Ам не знам какво чакам още,че не се обаждам на оня гявол-братовчеда,да почва да скубе,бръсне и стриже,наред:):):):):)Давайте да уточним само ароматите,кой какъв ще желае...,на диня ли,на батерия ли,на изгнил лук ли...?
  • damian1 и todor_gps харесват това

#19 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3400 Мнения:

Публикувано 11 юли 2017 - 03:53

Парцел нямам,ама имам братовчед там :)Аз пък усещам зараждането на нов вид бизнес-търговия с косми-кадемлии :):) :):)Ам не знам какво чакам още,че не се обаждам на оня гявол-братовчеда,да почва да скубе,бръсне и стриже,наред :):) :):) :)Давайте да уточним само ароматите,кой какъв ще желае...,на диня ли,на батерия ли,на изгнил лук ли...?

Aз искам с мирис на дънна риба.... :P и вкус на любимчанска диня.... :D за цвета, тъмно рус, със изсветляване към края....

• damian1 и Sandanski харесват това

#20 Sandanski

Sandanski

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 502 Мнения:

Публикувано 11 юли 2017 - 04:05

Aз искам с мирис на дънна риба.... :P и вкус на любимчанска диня.... :D за цвета, тъмно рус, със изсветляване към края....

Лесна работа!:)Ама сякаш нова тема трябва се отвори,че ще ни дърпат ушите тука:):)

2 потребител(и) четат тази тема

1 потребители, 1 гости, 0 анонимни

foxb
Change Theme!