Към съдържанието

Снимка

Ягдтериер - женска на 4 години

• Моля, влезте за да отговорите
8 отговора на тази тема

#1 Емил Радев

Емил Радев

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 154 Мнения:
  • Име:Написано
  • Оръжие:Чехия
  • Куче:Курцхаари , ягдтериер
  • МПС:двойка (42 номер)

Публикувано 15 март 2017 - 07:23

Родословен женски ягдтериер - Аризона вом Юнаците

За справка прилагам линк с родословия на бащата и майката 

Баща : Zoro

http://www.dogsfiles...=41862&nlang=en

Майка: Astra ot Belashtitza

http://www.dogsfiles...=41631&nlang=en

Кучето е родено на 28/08/2010-та година .

Ловува на диво прасе , чакал , лисица , язовец , сърна , див заек , водоплаващ дивеч , пъдпъдък , бекас . (не се шегувам за последните три обекта на лов !)

Има едно кучило ,като и двете  кученца също вече ловуват на диво прасе и хищници .

Кучката преследва с глас ,работи с глас по прясна диря и по кървава диря . Претърсва на късо - открие ли дивеч или прясна диря - гони поне час .

Удряна е  4 пъти  сериозно (врат , гръден кош , глава , задница ) .

Не е конфликтна с други кучета ,освен ако не бъде провокирана .

Цената е  1 500 лева (за сериозно куче, пък и който е готов да даде толкова пари - 100% ще се грижи за кучето и ще ловува с него) .

Снимки - ако някой се заинтересува .

за контакти 0883 344 6 едно 4 Емил

#2 Емил Радев

Емил Радев

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 154 Мнения:

Публикувано 15 март 2017 - 09:31

Корекция в заглавието - не е на 4 години кучето - то е видно от датата на раждане ще стане на 7 лятото.

#3 val4ak

val4ak

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 Мнения:
  • Име:Иван
  • Куче:jagdterrier

Публикувано 15 март 2017 - 11:53

Сестра и е много хубаво куче и много е хвалят в Америка. Тази ако е като нея значи който и да е купи ще ловува с отлично куче ! Ако имах място веднага бих е взел. Успех с продажбата.

#4 Емил Радев

Емил Радев

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 154 Мнения:

Публикувано 21 март 2017 - 10:05

Достатъчно беше активна обявата - интерес нулев , даже и без обаждане .

Кучката остава при мен , направо съм  учуден от тоталната липса на какъвто и да е интерес към такова животно (не визирам колегата  val4ak , той явно знае за какво става въпрос).

Този пост е редактиран от Емил Радев: 21 март 2017 - 10:08

#5 XuMePa

XuMePa

Начо Фен

• Администратор
  • 1271 Мнения:
  • Име:Юлчо
  • Оръжие:Невероятен Шака Зуло Танц в 16/56ти, ИЖ 16/70, MP153 12/76, Browning Long Track 30-06, SigSauer 9х19
  • Куче:Тъщата
  • МПС:АТВ, бели маратонки и туристическа щека
  • ГрадСеверозападен

Публикувано 22 март 2017 - 01:42

Емо, няколко неща ме спряха мене да пиша - иначе в момента търся куче свинар.. 1. че е на 7 години и има още предполагам 3 сезона активни и 2 - гоненето на сърни. Куче на 7 години за да гони сърни, значи са му падали. Като се настърви един път - няма оправия.

Поздрави,

#6 val4ak

val4ak

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 Мнения:
  • Име:Иван
  • Куче:jagdterrier

Публикувано 22 март 2017 - 04:34

Емо, няколко неща ме спряха мене да пиша - иначе в момента търся куче свинар.. 1. че е на 7 години и има още предполагам 3 сезона активни и 2 - гоненето на сърни. Куче на 7 години за да гони сърни, значи са му падали. Като се настърви един път - няма оправия.
Поздрави,

Какво стана с баракинята от Желю ?

#7 Емил Радев

Емил Радев

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 154 Мнения:

Публикувано 22 март 2017 - 10:29

Поздрави

Сърна на кучето не е убивана , нито е пипало кожа нито кръв от сърна - проблема е само , че е 100 % ягдтериер :) 

Няма дивеч който да не бъде отразен , на val4ak му писах - и към теб имам същото предложение само да се реша да я окуча още веднъж ;) (ако те интересува какво е предложението ми - пиши ми лс ;)

#8 XuMePa

XuMePa

Начо Фен

• Администратор
  • 1271 Мнения:
  • Име:Юлчо
  • Оръжие:Невероятен Шака Зуло Танц в 16/56ти, ИЖ 16/70, MP153 12/76, Browning Long Track 30-06, SigSauer 9х19
  • Куче:Тъщата
  • МПС:АТВ, бели маратонки и туристическа щека
  • ГрадСеверозападен

Публикувано 24 март 2017 - 09:44

Какво стана с баракинята от Желю ?

Занка изчезна този сезон на един лов. Превид характера й - абсурд да е хваната, по-скоро е друго. Имаме поколение от нея, работим с кученцета. От Роска така и не остана нищо при нас....

#9 thom_po

thom_po

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 6 Мнения:
  • Име:Димитър Костов
  • Оръжие:ИЖ-54
  • Куче:DJT ,Английски сетер
  • МПС:УАЗ
  • ГрадПловдив

Публикувано 26 март 2017 - 02:30

Астра е изцяло мое куче,само се роди в Белащица и после си я откупих. Баща й Мадар от Църни гром ,също мое куче. Живяло,ловувало и умряло при мен. Доста го бяха объркали ,но при мен всичко се оправи. Беше едно прекрасно куче. Имаше невероятна ориентация в гората и единственото куче ,което съм виждал,след като го викна до пет минути е при мен,където и да се намира. Астра беше бременна от Аркан в 50 тия ден ,когато вдигна сърна на вилата и я гони 500 метра с огромния корем и едва се върна. Сестра й Амбър или Бамби ,както я наричахме я продадох в Италия на остров Сардиния. Нямам идея ,какво стана с нея.Много следогласни кучета,не бяха конфликтни. Гонеха твърде дълго, Астра много ,Бамби прекалено.
  • val4ak харесва това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!