Към съдържанието

Снимка

На какви обувки залагаме тоя сезон!

• Моля, влезте за да отговорите
383 отговора на тази тема

#381 krus

krus

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 315 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2019 - 08:28

Реших да покажа и моите ловни обувки. От ляво са старите,които са на десет години,още вършат работа ,но вече /то се вижда/ се посмачкаха доста. От ляво са същият модел ,но нови.

Показвам ги,не за реклама,което не ми е работа,а за това ,че че дълги години не ме подведоха.

Прикачени файлове

• andi, NBP и winchester харесват това

#382 krus

krus

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 315 Мнения:

Публикувано 08 декември 2019 - 06:14

Реших да покажа и моите ловни обувки. От ляво са старите,които са на десет години,още вършат работа ,но вече /то се вижда/ се посмачкаха доста. От ляво са същият модел ,но нови.

Показвам ги,не за реклама,което не ми е работа,а за това ,че че дълги години не ме подведоха.

Подсетиха ме да кажа за бюджета. Старите бяха на цена 190лв, а новите 210лв с доставката еконт.

#383 winchester

winchester

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 82 Мнения:
  • Оръжие:12., 16., .22 LR , .223 , .30-06...

Публикувано 12 декември 2019 - 01:02

Ползвам същите, само че ниския модел. 6 години ги носех из камънаците на Източните Родопи и зима, и лете. Миналата седмица си взех същите. Чудех се за високите, но ниския ми беше по-удобен за мен.

Този пост е редактиран от winchester: 12 декември 2019 - 01:06

#384 Пурко

Пурко

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 51 Мнения:

Публикувано 19 януари 2020 - 06:17

Тая пролет ( така де, зима) си купих едни ботуши на Сийланд, 5 мм неопрен, пише че издържат на минус 20 градуса. Обух едни дебели мериносови чорапи ( ice breaker), едни домашни вълнени и ПАК ми е студено...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!