Към съдържанието

Снимка

На какви обувки залагаме тоя сезон!

• Моля, влезте за да отговорите
369 отговора на тази тема

#361 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5912 Мнения:

Публикувано 21 ноември 2018 - 05:07

През вода и кал - с обикновени гумени ботуши. 

През студ и дълбок сняг - с Лемигото.

При  *сух*  студ - има най различни варианти.

• Sandanski харесва това

#362 garry

garry

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2516 Мнения:
  • Име:Гърга Питич. Има два реда зъби едни обикновенни и едни златни. Елегантен е кат вампир
  • Оръжие:Певица де вади пирони със задник

Публикувано 21 ноември 2018 - 08:38

Здравейте колеги!
Неудобно ми е, че се самоцитирам, но нали е форум за споделяне на опит - добър или лош....?!
Вчера пробвах посочените обувки в снега и за мое съжаление се оказаха пълен боклук!
Може би стават за ходене по улиците, но не и за лов или за планина, както са ги представили търговците.
За 3 часа ходене в снега и краката ми бяха мокри отвсякъде.
Поздрави и наслука!

Като погледнах GEOX и се почудих много, тъй като имам опит с "цивилни" , които изхвърлих на второто обуване а струваха бая за рекламни боклуци, но си затраях защото не познавам "специалното" им производство. Аз си внесох такса "стар гъзар" преди 5 6г., ти сега. :lol2: :256605:

#363 LyudmilLov

LyudmilLov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1286 Мнения:

Публикувано 21 ноември 2018 - 11:58

Като погледнах GEOX и се почудих много, тъй като имам опит с "цивилни" , които изхвърлих на второто обуване а струваха бая за рекламни боклуци, но си затраях защото не познавам "специалното" им производство. Аз си внесох такса "стар гъзар" преди 5 6г., ти сега. :lol2: :256605:

Е, аз ги изхвърлих още след първото им обуване, тъй като на стрелбите ми подгизнаха краката за 3 часа. Хем снега бе само 3 - 4 пръста.

Големия ми син ги купил и ми ги подари. Уверили го, че щом ставали за преходи по планините, то щели  да стават и за лов и т.н., ха ха ха?!

#364 Svet

Svet

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 34 Мнения:
  • Име:Светослав Славов
  • Оръжие:ZH301,ARMSAN A612 S SOFT TOUCH
  • МПС:лично и служебно
  • ГрадВарна

Публикувано 23 ноември 2018 - 11:39

Здравейте колеги. Искам да попитам, заслужава ли си да си взема - харесал съм си една Chiruca Game Force. - Винаги съм гонач и се притеснявам, дали няма да се надере бързо кожата на обувките. На места е доста гъсто, сечища и др. Ако някой има инфо нека сподели.

#365 Илиян Недялков

Илиян Недялков

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 359 Мнения:
  • Име:Илиян
  • Оръжие:Иж-26, Brno ZH 104 12/70-7x57R
  • Куче:Българско трицветно гонче, Лудогорско /българско/ гонче
  • МПС:Yamaha WR450f, Skoda Octavia
  • ГрадЗверино

Публикувано 26 септември 2019 - 11:28

Някой ползвал ли е този модел на Чирука - http://guns.bg/produ...productId=33139
И да ми препоръчате някакви обувки, с тинсулейт, които да топлят щото зимата като зачакам палашите краката ми стават на кочан.

#366 митьо

митьо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 250 Мнения:
  • Име:Димитър Фетфаджиев
  • Оръжие:CZ 455, ИЖ 27ЕМ, Piper Bayard, Glock 17L
  • Куче:Дратхаар и гонче
  • МПС:МБ, Нисан
  • ГрадИхтиман

Публикувано 26 септември 2019 - 10:17

На пусия трудно ще стане топленето (стои се на едно място, обездвижваш се и .... тояга) само с обувка. Трябват прилични чорапи и пак не е сигурно топленето. Използват се и подгреватели с химически или електрически елемент. Има и по американските сайтове (тук не можах да намеря подобни).

Я! Тук са заредили подобни, с химически подгреватели.

Този пост е редактиран от митьо: 26 септември 2019 - 10:19

#367 troicho1

troicho1

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 231 Мнения:
  • Име:Георги Лазаров
  • Оръжие:Tikka T3X-308 Иж 58-16к
  • Куче:Английски Сетер
  • ГрадСофия

Публикувано 08 октомври 2019 - 08:50

От както отвориха Декатлон,ползвам техните уормъри. Голямата опаковка 21лв. малката 11лв. Супер съм доволен.

#368 andi

andi

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 683 Мнения:
  • Име:Анди
  • Оръжие:Ij 54, Armsan ,Мазалат, Toz , Browning, Ruger
  • Куче:гонче , курцхар
  • ГрадПловдив

Публикувано 08 октомври 2019 - 10:46

Уомъра, не ми е много ок за лов. Не може да се регулира, или да се спре. Ако тръгне да се ходи с уомъра в обувките , направо се изпотявам.

#369 VladimirovM

VladimirovM

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2 Мнения:
  • Име:В.Караджов
  • Оръжие:Карабина
  • МПС:Даихатду
  • ГрадМомчилград

Публикувано 19 октомври 2019 - 07:06

Здравейте,
Направих проучване на обувки за лов и се оказа, че има добри мнения за тях, но търся още мнения и ако някой може да помогне, ще бъда благодарен. В един онлайн магазин за работно облекло www.vvmstore.com, има обувки за трекинг. Харесах си два модела;
1. https://vvmstore.com...kubinki-glasgow
2. https://vvmstore.com.../kubinki-bogota

Произведени в Чехия от VM. Изглежда, много голям производител и като гледам произвеждат всякакви.
Ще бъда благодарен, за вашето мнение, че имам голям проблем с обувките за лов.

#370 mir777

mir777

Ловец

• Администратор
  • 3552 Мнения:
  • Име:Минко
  • Оръжие:Фотоапарат със светкавица
  • Куче:Няколко
  • МПС:Джип
  • ГрадТроян

Публикувано Вчера, 10:46

Някой ползвал ли е този модел на Чирука - http://guns.bg/produ...productId=33139
И да ми препоръчате някакви обувки, с тинсулейт, които да топлят щото зимата като зачакам палашите краката ми стават на кочан.

Имам тази Чирука, но мисля, че не е зимна, иначе ми е много удобна, става за лека влага и слаб дъждец, пролетта по сръндаци в дъждовете протекоха като лейка.

2 потребител(и) четат тази тема

1 потребители, 1 гости, 0 анонимни

vve
Change Theme!