Към съдържанието

Снимка

На какви обувки залагаме тоя сезон!

• Моля, влезте за да отговорите
363 отговора на тази тема

#361 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5845 Мнения:

Публикувано 21 ноември 2018 - 05:07

През вода и кал - с обикновени гумени ботуши. 

През студ и дълбок сняг - с Лемигото.

При  *сух*  студ - има най различни варианти.

• Sandanski харесва това

#362 garry

garry

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2494 Мнения:
  • Име:Гърга Питич. Има два реда зъби едни обикновенни и едни златни. Елегантен е кат вампир
  • Оръжие:Певица де вади пирони със задник

Публикувано 21 ноември 2018 - 08:38

Здравейте колеги!
Неудобно ми е, че се самоцитирам, но нали е форум за споделяне на опит - добър или лош....?!
Вчера пробвах посочените обувки в снега и за мое съжаление се оказаха пълен боклук!
Може би стават за ходене по улиците, но не и за лов или за планина, както са ги представили търговците.
За 3 часа ходене в снега и краката ми бяха мокри отвсякъде.
Поздрави и наслука!

Като погледнах GEOX и се почудих много, тъй като имам опит с "цивилни" , които изхвърлих на второто обуване а струваха бая за рекламни боклуци, но си затраях защото не познавам "специалното" им производство. Аз си внесох такса "стар гъзар" преди 5 6г., ти сега. :lol2: :256605:

#363 LyudmilLov

LyudmilLov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1261 Мнения:

Публикувано 21 ноември 2018 - 11:58

Като погледнах GEOX и се почудих много, тъй като имам опит с "цивилни" , които изхвърлих на второто обуване а струваха бая за рекламни боклуци, но си затраях защото не познавам "специалното" им производство. Аз си внесох такса "стар гъзар" преди 5 6г., ти сега. :lol2: :256605:

Е, аз ги изхвърлих още след първото им обуване, тъй като на стрелбите ми подгизнаха краката за 3 часа. Хем снега бе само 3 - 4 пръста.

Големия ми син ги купил и ми ги подари. Уверили го, че щом ставали за преходи по планините, то щели  да стават и за лов и т.н., ха ха ха?!

#364 Svet

Svet

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 33 Мнения:
  • Име:Светослав Славов
  • Оръжие:ZH301,ARMSAN A612 S SOFT TOUCH
  • МПС:лично и служебно
  • ГрадВарна

Публикувано 23 ноември 2018 - 11:39

Здравейте колеги. Искам да попитам, заслужава ли си да си взема - харесал съм си една Chiruca Game Force. - Винаги съм гонач и се притеснявам, дали няма да се надере бързо кожата на обувките. На места е доста гъсто, сечища и др. Ако някой има инфо нека сподели.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!