Към съдържанието

Снимка

Айде пак...

• Моля, влезте за да отговорите
3 отговора на тази тема

#1 krasi_75-berta

krasi_75-berta

Гонач-прасар

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2585 Мнения:
  • Име:Красимир Михалев
  • Оръжие:Иж-18М,Ескорт-12/76-камо,SAVAGE EDGE-308W
  • Куче:злобен мелезак-пълна мастия+млада надежда
  • МПС:КИА-РИО де Поморио-Сузуки-Витара
  • ГрадПоморие

Публикувано 13 октомври 2016 - 02:44

Отново  прочухме региона,а най-лошото е,че са стреляли по горските :) ...До колкото разбрах са били "смесена" група,но ще видим какво ще стане....http://www.blitz.bg/.../article/453305

#2 митьо

митьо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 714 Мнения:
  • Име:Димитър Фетфаджиев
  • Оръжие:CZ 455, ИЖ 27ЕМ, Piper Bayard, Glock 17L, Diana AR-8
  • Куче:Дратхаари
  • МПС:Нисан Терано
  • ГрадИхтиман

Публикувано 26 април 2022 - 09:05

Ако може някой да ми обясни, как точно ще намерят бракониера по убитото животно?

Отправих запитване и до "компетентните" органи, но вероятността да ми отговорят клони към нула.

Между другото внимавайте със съхраняваните трофей! Бият през ръцете!

А пък аз трябва да внимавам с правописа - запетайки, граматически и стилистични грешки грешки, култура на езика и т.н., че другарката Пенчовска ме следи и ми прави забележки!

• Драгомир харесва това

#3 Пенчо

Пенчо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 948 Мнения:

Публикувано 26 април 2022 - 09:39

Ако може някой да ми обясни, как точно ще намерят бракониера по убитото животно?

Отправих запитване и до "компетентните" органи, но вероятността да ми отговорят клони към нула.

А пък аз трябва да внимавам с правописа - запетайки, граматически и стилистични грешки грешки, култура на езика и т.н., че другарката Пенчовска ме следи и ми прави забележки!

Ама внимавайте другарко фатмакджиева, пак се доказахте че сте форсирали реката и че не  живеете в бялата част на града ви..... :lol2:

Наздраве!

И аз бъркам, и много други също, но си личи когато е от бързо писане, и когато е от неграмотност

• bbb77 харесва това

#4 ddd_dancho

ddd_dancho

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 252 Мнения:
  • Име:Йордан Йорданов
  • Оръжие:"Browning Bar MK3"; "CZ 455"; "Аta Arms SY"; "ИЖ-54";
  • МПС:"Нисан Терано 2"
  • ГрадСвищов

Публикувано 27 април 2022 - 05:49

Подробности едва ли ще ти дадат, те нямат и това право, но в случая би трябвало да се проведат комплекс от съвсем стандарти оперативно-издирвателни мероприятия, както и други процесуално-следствени действия, включително и балистична експертиза при намерен проектил/проектили и гилзи. Ще се събере съвкупност от доказателствен материал и бракониера би трябвало да си има доста проблеми.

Не е особено трудно за доказване, при българската ни действителност и реалностите обаче разследването и доказването често срещат "подводни камъни" от всякакво естество, та крайния изход няма, как да е предизвестен. 

Този пост е редактиран от ddd_dancho: 27 април 2022 - 05:49

• Skitnik харесва това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!