Към съдържанието

Снимка

Венецуела - победа на демокрацията

от Djaic

• Моля, влезте за да отговорите
282 отговора на тази тема

#281 lov

lov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 954 Мнения:
  • Оръжие:кривак
  • Куче:гонче
  • МПС:2х2 кракомобил
  • Гради аз не знам

Публикувано Днес, 13:27

Аз добре чета ама ти не. Сметката е доверителна а не е частна. Явно не ти стига акъля да го проумееш че има балкан разлика. И какво като преводите идват от държавна петролна компания. Няма нищо ненормално държавни компании да наемат адвокати да им вършат работа по света. Напълно нормална световна практика е това.  В банката са ги декларирали и докладвали по надлежния ред. Това че някой е дремал или са му наредили е вече съвсем друга тема. И е много тъпо кога някой се изцепи че видите ли има съмнения виновни са.  За това са си тези служби да си проверяват и да вадят доказателства а не да припяват по краварски голи приказки. От мухата се прави слон да има новина. Щото на голтака  такива суми изглеждат много големи па те реално са нищо. Я се поинтересувай колко се харчат за някоя от нашите спортни федерации годишно.

А финансирането на отделните спортове е както следва:

Борба -  2 500 000 лева

Волейбол -2 200 000 лева

Лека атлетика с 1 910 000 лева

...............................

И да не продължавам повече че ще стана банален. Щото сме една мижава и бедна държавичка и на фона на всичко това само тотото дава по 25 и 30 млн. лв на година. Много пара троле ама то така като не можеш да погледнеш по далеч от носа си.

Та дреме ми на шушляка че Тролчо се е загрижил де са отишли тези пари. По ме интересува дали въпросната банка не е вече окрадена и сега се търси възможността да я фалират и държавата да плати окраденото както се случи вече с други две банки. Щот то уж държавата ама реално ние ще платим заемите дето изтеглиха барабар с лихвите.

И кат си специалист и си се запънал по банките. Що не кажеш нещо и за какъв чеп парите от дарителските сметки за болното дете трябваше да минават през два щатски банкови посредника за да отидат до граничеща нам държава. Ми те пеша до влашко да ги бяха носили щеше да е по бързо да не говорим и по евтино. Това не е ли по важна новина

#282 garry

garry

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2465 Мнения:
  • Име:Гърга Питич. Има два реда зъби едни обикновенни и едни златни. Елегантен е кат вампир
  • Оръжие:Певица де вади пирони със задник

Публикувано Днес, 13:35

Не знам кой на де ,ма ние па учудииме светО и сбОрииме проблема:

http://www.dans.bg/i...eto_na_pari.pdf

а срока за подаване на декларациите беше 15.02.2019г :D та си правете сметка, кой е пропуснал щот и глобите са голями. 

И да не забравите /който има служители/ да направи програма за обучението им във връзка с горното. Стил "ала Бг".   :256605:

ПП От около 20г. има едни нулички, които кат се изредят при преводи и светва червена ламБа в банките и си се вижда кое на де отоди. При този превод сумите са минали поне през 2 банки и звънеца требе е зазвънял отдавна и пожарната да фърчи още повече проблемите на Венецуела не са от вчера и преводите им се следят под лупа.  

Въпросната наша, не голяма банка/ и бая други/ ,като всичко свързано с търговията е на тезгяха от поне 5г. 

Този пост е редактиран от garry: Днес, 13:50

#283 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано Днес, 17:14

Аз добре чета ама ти не. Сметката е доверителна а не е частна. Явно не ти стига акъля да го проумееш че има балкан разлика. И какво като преводите идват от държавна петролна компания. Няма нищо ненормално държавни компании да наемат адвокати да им вършат работа по света. Напълно нормална световна практика е това. В банката са ги декларирали и докладвали по надлежния ред. Това че някой е дремал или са му наредили е вече съвсем друга тема. И е много тъпо кога някой се изцепи че видите ли има съмнения виновни са. За това са си тези служби да си проверяват и да вадят доказателства а не да припяват по краварски голи приказки. От мухата се прави слон да има новина. Щото на голтака такива суми изглеждат много големи па те реално са нищо. Я се поинтересувай колко се харчат за някоя от нашите спортни федерации годишно.

А финансирането на отделните спортове е както следва:
Борба - 2 500 000 лева
Волейбол -2 200 000 лева
Лека атлетика с 1 910 000 лева
...............................
И да не продължавам повече че ще стана банален. Щото сме една мижава и бедна държавичка и на фона на всичко това само тотото дава по 25 и 30 млн. лв на година. Много пара троле ама то така като не можеш да погледнеш по далеч от носа си.
Та дреме ми на шушляка че Тролчо се е загрижил де са отишли тези пари. По ме интересува дали въпросната банка не е вече окрадена и сега се търси възможността да я фалират и държавата да плати окраденото както се случи вече с други две банки. Щот то уж държавата ама реално ние ще платим заемите дето изтеглиха барабар с лихвите.

И кат си специалист и си се запънал по банките. Що не кажеш нещо и за какъв чеп парите от дарителските сметки за болното дете трябваше да минават през два щатски банкови посредника за да отидат до граничеща нам държава. Ми те пеша до влашко да ги бяха носили щеше да е по бързо да не говорим и по евтино. Това не е ли по важна новина

Ти защо мислиш главният прокурор говори за сериозни съмнения за ПРАНЕ НА ПАРИ. Дали главният прокурор не знае какво е доверителна сметка. Щото, ако следваме твоята логика, ще излезне, че през доверителна сметка могат да минават пари за наркотици, тероризъм и так далее. И проблеми няма, щото е доверителна сметка. Айде замисли се малко, дали една сметка може да е пощенска кутия за всякакви пари и без ясни цели на плащанията за милиони. Междувпрочем, точно това казва и главния прокурор.

Информацията от прокуратурата е, че парите минават транзит и не са за финансиране на българския спорт. Какви спортове, федерации, какви пет лева.

И ако те интересува дали въпросната банка е окрадена... Не е лошо да разровиш кой, кога и под какво име е създал въпросната банка ;) И как се е стигнало до сегашната собственост на банката....Нали обичаш да се ровиш, обещавам че ще ти е интересно... И няма да си задаваш глупави въпроси за въпросната банка...

Този пост е редактиран от batzarko: Днес, 17:18

7 потребител(и) четат тази тема

4 потребители, 3 гости, 0 анонимни

m_h, Rasate, lov, Bate Van4o
Change Theme!