Към съдържанието

Снимка

Сбирка на форума 24 - 25 април 2015 г гр. Априлци, кв. Острец

сбирка среща форума

• Заключена тема Тази тема е заключена
642 отговора на тази тема

#1 svetlio_vt

svetlio_vt

Ловец

• Глобален Модeрaтор
  • 1066 Мнения:
  • Оръжие:Blaser R8 Professional .308 Win, Beretta A400 Xplor Unico - Optima-Bore® 12 ga., ИЖ 58 МА - 12 кал.
  • Куче:Беше куче
  • МПС:TLC 90
  • ГрадВелико Търново

Публикувано 17 март 2015 - 01:44

Здравейте Колеги!

Както повечето вече знаят ежегодно и традиционно се организира  сбирка на членовете на форума lovecbg.com.

Тази година Екипа на форума избра мястото да бъде в гр. Априлци, кв. Острец, хотел "Марагидик"

http://www.maragidik...dex.php?hotel=3

Сбирката ще се състои на 24 - 25 Април 2015 година.  Така, че чувствайте се всички поканени. Можете да вземете с вас семейство, деца, баби, тъщи, приятели и т.н. Официалната вечер ще бъде в събота 25.04.2015 г. Ще има забавления, разходки, лакърдии, както и време за почивка. Така, че надяваме се всички да си прекараме един незабравим уикенд. За по претенциозните хотела предлага и екстри, които може да видите на сайта по - горе...

Програмата е следната:

Настаняване: Петък или Събота (кой както прецени... според възможностите си)

Цената на нощувката, която успяхме да договорим е 25 лв. на човек с включена закуска!

За официалната вечер цената на куверта е 25 лв., като включва следното меню:

Зелена салатка
Агнешко печено
Домашна торта
Безалкохолно
Минерална вода

Ракийки, вина, пъстърми, суджуци и всякакви имуностимулатори може да си внесем и употребим. Няма да има проблеми за  тези неща :)

За Петък вечер или събота през деня - свободна консумация. Кой каквото си поръча си го заплаща на място!

Събота през деня допълнително ще уговорим някакъв пикник. Там ще е мястото, където ще може да си опечем по нещичко, да направим един хубав мохабед и да оползвоторим деня.

За музика и кисляк (разбирайте го кисело вино) - Славянската чучулига Връбан Енев :lol2:

За резервации ще е необходимо да преведете по сметката на хотела 50 % от необходимата сума:

Краен срок за записване: 06.04.2015 година.

получател Боряна Георгиева Събева

БАНКА ОББ
КЛОН АПРИЛЦИ
 I BAN BG62UBBS80021021409530
BIC UBBSBGSF

Основание: Сбирка ловен форум, датите, които ще нощувате и броя на хората (стаите)

Моля, който преведе капаро да потвърди в темата за да съставим списъци...

Ще Ви очакваме! :)

Поздрави и Наслука!

Този пост е редактиран от svetlio_vt: 20 март 2015 - 10:59

#2 vve

vve

трубач

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1213 Мнения:

Публикувано 17 март 2015 - 01:47

Хаххха...не моа са запра! :lol2:Пусни анкета за музиката.Искат ли,не искат ли,жива ли,диджей ли или със без кат викат мангалята! :D

П.П.Имам уточняващ въпрос.Тъй като семейството ми няма да спи в хотела трябва ли да плащам аванс за вечерята или ще се оправяме на място?

Този пост е редактиран от vve: 17 март 2015 - 01:52

• pogo, Даниел Узунов и svetlio_vt харесват това

#3 mir777

mir777

Ловец

• Администратор
  • 3655 Мнения:
  • Име:Минко
  • Оръжие:Фотоапарат със светкавица
  • Куче:Няколко
  • МПС:Джип
  • ГрадТроян

Публикувано 17 март 2015 - 02:26

Аз викам да се съберем да се видим, да се наприказваме, ако кажете на 5 мин. пеша има дискотека може и нея да посетим в по - късните часове да се наслушаме на силна музика и да се до олеем  :lol2:  :post-152-0-24866100-1366020243:  :9db8a6b342a78085e1883216297a213, но ако повечето искат трубачи и аз съм за.

• pogo, vve и Lubo 1 харесват това

#4 Nanski

Nanski

ФЕН на рози и джуджета

• Глобален Модeрaтор
  • 2625 Мнения:

Публикувано 17 март 2015 - 03:13

Хаххха...не моа са запра! :lol2:Пусни анкета за музиката.Искат ли,не искат ли,жива ли,диджей ли или със без кат викат мангалята! :D

П.П.Имам уточняващ въпрос.Тъй като семейството ми няма да спи в хотела трябва ли да плащам аванс за вечерята или ще се оправяме на място?

Aз ако дода, ш ма вземеш ли да спя при даскаличката или ти свидят все още!? :D :256605:

• vve и svetlio_vt харесват това

#5 vve

vve

трубач

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1213 Мнения:

Публикувано 17 март 2015 - 06:31

"Белгийски номера" нема а ми въртиш! :lol2:

Речник-белгия-брус.

П.П.На жителите на град Троян миловидно им викат "белгийци",демек брусове. :lol2: :lol2: :lol2: :256605:

• Даниел Узунов, svetlio_vt, Elderman и още 1 харесват това

#6 Никълъс

Никълъс

Никълъс от планината

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 515 Мнения:
  • Име:Николай
  • Оръжие:ИЖ-58 МАЕ 12 кал.; CZ 550 FS .30-06 Spring.
  • Куче:ДраКтаР

Публикувано 17 март 2015 - 06:41

Предложих на Вълчана да звънне на неговите хора от Широка лъка да дойдат и да се изстъпят с гайдите. Ще ни напълнят душичките... :post-3-0-50445300-1369227600: Ако има меракалий пишете!

• vve, svetlio_vt, BearG и още 1 харесват това

#7 pogo

pogo

Академик

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 492 Мнения:
  • МПС:Toyota 4x4
  • ГрадВарна

Публикувано 17 март 2015 - 06:46

Доживяхме бре  :D  :D

• vve харесва това

#8 Nanski

Nanski

ФЕН на рози и джуджета

• Глобален Модeрaтор
  • 2625 Мнения:

Публикувано 17 март 2015 - 07:15

Речник-белгия-брус.

П.П.На жителите на град Троян миловидно им викат "белгийци",демек брусове. :lol2: :lol2: :lol2: :256605:

Имах предвид в нейната къщица, на онуй легло с провисналата пружина, де кат се завия все едно е оправено за гостЕ! :lol2:  Ма щом не ме искаш, нема играм на Сашо на сватбата, що то е навремило да станеш и ти дедко! :D ;) :256605:

• vve харесва това

#9 XuMePa

XuMePa

Начо Фен

• Администратор
  • 1648 Мнения:
  • Име:Юлчо
  • Оръжие:Невероятен Шака Зуло Танц в 16/56ти, ИЖ 16/70, MP153 12/76, Browning Long Track 30-06, SigSauer 9х19
  • Куче:Тъщата
  • МПС:АТВ, бели маратонки и туристическа щека
  • ГрадСеверозападен

Публикувано 17 март 2015 - 07:16

Телеграфично - жив съм, мнооого работа, пишете ме за сбирката. ( в отделна стая и Ниделчо да спи другаде)

• vve, Илиян Недялков, Даниел Узунов и още 1 харесват това

#10 mir777

mir777

Ловец

• Администратор
  • 3655 Мнения:
  • ГрадТроян

Публикувано 17 март 2015 - 07:37

Телеграфично - жив съм, мнооого работа, пишете ме за сбирката. ( в отделна стая и Ниделчо да спи другаде)

Що бре, той Неделчо добър чиляк само да не пие алкохол от водна чаша, че предния път ще да се удави хихихи.
  • vve и Илиян Недялков харесват това

#11 shot1

shot1

Ловец-любител

• Глобален Модeрaтор
  • 1455 Мнения:
  • Оръжие:намира се

Публикувано 17 март 2015 - 07:40

И аз смятам да спа при Върбан (в новата му хасиенда) , там ще похапна и пийна , та да уточним: МоЕ ли да не плащам нищо ???   :lol2:

• vve, Даниел Узунов, DrOhboli и 2 други харесват това

#12 mir777

mir777

Ловец

• Администратор
  • 3655 Мнения:
  • ГрадТроян

Публикувано 17 март 2015 - 07:40

Като идеш да пасеш кравите, понеже си близо може и на място да се разбереш с тях а иначе протокола е пускаш някакви дребни пари и уточняваш какво ще ползваш и колко хора.
  • vve харесва това

#13 Даниел Узунов

Даниел Узунов

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 686 Мнения:

Публикувано 17 март 2015 - 07:46

И аз смятам да спа при Върбан (в новата му хасиенда) , там ще похапна и пийна , та да уточним: МоЕ ли да не плащам нищо ???   :lol2:

Там скъпо бре, още мирише на ново...... пък и мезетата и те скъпи, особено суджука :D
  • Nanski, shot1 и vve харесват това

#14 vve

vve

трубач

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1213 Мнения:

Публикувано 17 март 2015 - 08:01

Че кой бега от безплатна работна ръка?! :P Декар и сто докат ги озеленим,щото съм нагласил два чувала тревна смеска,една оранжерийка набръже ша спретнем,некой корен домати да боцнем,пиперче,неколко лехички лучец,чесънче,магданоз и копър да има за пресна салатка...Ееееееееех размечтах са май много с тия варненски гости. :D  :256605:

П.П.Петнайсетина-дваясе кубика дръва да понарежем и приберем,че то лятото бърже,бърже си отива от там.Добре дошъл си! :256605:

• shot1, DrOhboli и svetlio_vt харесват това

#15 Илиян Недялков

Илиян Недялков

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 368 Мнения:
  • Име:Илиян
  • Оръжие:Иж-12, Brno ZH 104 12/70-7x57R
  • Куче:Българско трицветно гонче, Лудогорско /българско/ гонче
  • МПС:Skoda Octavia, Nissan Patrol K260
  • ГрадЗверино

Публикувано 17 март 2015 - 08:03

Аз като одих по тоя край си аресах едно заслонче малко над резиденцията на другаря Енев, ако имам проблем с домакинките, шсе намажа обилно с акензи :vrubkata:

Речник-белгия-брус.

Нема как да му не викаш брус, с тия по 50 ножки де одиш у тех и ти ги точи, още малко и Гриндер шму кръстиш :D

P.s. Минко, аз така пия само при силен уплах, досега го пазех в тайна, обаче Юлчо ми рече: Ако не пиеш, пеш през билото на Стара планина ше си одиш до София.... :D

Този пост е редактиран от Илиян Недялков: 17 март 2015 - 08:11

• Nanski, mir777 и vve харесват това

#16 vve

vve

трубач

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1213 Мнения:

Публикувано 17 март 2015 - 08:04

Имах предвид в нейната къщица, на онуй легло с провисналата пружина, де кат се завия все едно е оправено за гостЕ! :lol2:  Ма щом не ме искаш, нема играм на Сашо на сватбата, що то е навремило да станеш и ти дедко! :D ;) :256605:

Па на тебе специално спалня два метра съм ти земал...ама и ти кат оня дет отишъл при дяя поп и питал:Дедо попе грешно ли е да се спи с жена?Па попа му рекъл:Не е грешно чадо,ма вие не спите. :D

• ДБД и n960 харесват това

#17 vve

vve

трубач

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1213 Мнения:

Публикувано 17 март 2015 - 08:06

Като идеш да пасеш кравите, понеже си близо може и на място да се разбереш с тях а иначе протокола е пускаш някакви дребни пари и уточняваш какво ще ползваш и колко хора.

До края на седмицата ще си реша въпроса.Благодаря! :256605:

#18 garry

garry

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2669 Мнения:
  • Име:Гърга Питич. Има два реда зъби едни обикновенни и едни златни. Елегантен е кат вампир
  • Оръжие:Певица де вади пирони със задник

Публикувано 17 март 2015 - 08:09

Ейй деби кулака се извъди :) Ти внимавай с троянската белегия ,че е кат пираня. А Бе мое ли разпнем една палатка у дворя а мина тънко, че криза, срещу което щи дам съвет за тревици доматки и т.н. от полето у гората трудна работа , не е едно и също, па и некой луеф ако дадеш за съветите нема а се рАсърдя :lol2:

Този пост е редактиран от garry: 17 март 2015 - 08:11

• vve харесва това

#19 Nanski

Nanski

ФЕН на рози и джуджета

• Глобален Модeрaтор
  • 2625 Мнения:

Публикувано 17 март 2015 - 08:10

Па на тебе специално спалня два метра съм ти земал...ама и ти кат оня дет отишъл при дяя поп и питал:Дедо попе грешно ли е да се спи с жена?Па попа му рекъл:Не е грешно чадо,ма вие не спите. :D

Купих си нова верига за Щила, мое поразкършим през деня на дръва!

• vve харесва това

#20 ДБД

ДБД

БАЙ ЧЕПИК

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5003 Мнения:
  • Име:Данаил
  • Оръжие:няколко
  • Куче:от 31.10.2013г. вече нямам !
  • МПС:Трабант - бял, комби .
  • ГрадРусчуклийска околия .

Публикувано 17 март 2015 - 08:10

Че кой бега от безплатна работна ръка?! :P Декар и сто докат ги озеленим,щото съм нагласил два чувала тревна смеска,една оранжерийка набръже ша спретнем,некой корен домати да боцнем,пиперче,неколко лехички лучец,чесънче,магданоз и копър да има за пресна салатка...Ееееееееех размечтах са май много с тия варненски гости. :D  :256605:

П.П.Петнайсетина-дваясе кубика дръва да понарежем и приберем,че то лятото бърже,бърже си отива от там.Добре дошъл си! :256605:

Щи проводя едно кило Глифозат да напръскаш кат покара ... , веро вервам си имаш - чудно се получава,  ша видиш ..  :lol2:

Този пост е редактиран от ДБД: 17 март 2015 - 08:12

• vve и Даниел Узунов харесват това

3 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 3 гости, 0 анонимни

Change Theme!