Към съдържанието

Снимка

Политици, срам ни е от вас !

• Заключена тема Тази тема е заключена
1251 отговора на тази тема

#1241 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5846 Мнения:

Публикувано 21 август 2019 - 11:52

. Кой е антончо? Некое твое приятелче? 

Ти си Антончо , а другия ти ник е  *winterhunter*.... :) .....  Докажи че си Зарко , някой от тук пишещите познава ли те лично.?..... и  такова доказателство бих приел.... :lol2: 

Мен ме познават лично поне 20  съфорумци , така че... ;) 

Е , ще излезеш ли от *нелегалност*...?!?.... :) 

#1242 lov

lov

Златен Потребител

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1043 Мнения:
  • Оръжие:кривак
  • Куче:гонче
  • МПС:2х2 кракомобил
  • Гради аз не знам

Публикувано 21 август 2019 - 03:38

Как да излезе кат до скоро се правеше набор на Петко Бочаров И ти разправяше цветно какво е било по времето на соца. :lol2: Пък е на 43 лазарника 18.10. 1976г

• jovani62 и Todir харесват това

#1243 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано 21 август 2019 - 04:13

Милиционерите във форума не могат да спят :lol2:

Ванчо и ловчо, през НРБто имаше пример за нещо чисто и просто: Къпан милиционер :)

Абе може да си мислите каквото щете за мен - имена, рожденни дати, образование, так далее... Мнения и оценки на фатмаци - милиционери и подобна паплач, не ме интересува :)

#1244 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано 21 август 2019 - 04:17

По темата за политиците, дали политиците в България не прилагат контрол и репресии срещу медиите с различно мнение от официалната (партийната) линия.

https://www.segabg.c...kuva-i-mediapul

#1245 lov

lov

Златен Потребител

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1043 Мнения:
  • Оръжие:кривак
  • Куче:гонче
  • МПС:2х2 кракомобил
  • Гради аз не знам

Публикувано 21 август 2019 - 08:46

Ми тъй де бивши негри и бивши ченгета няма. :D

Та не си лай торбичката, че после ще има ред сълзи и ред сополи като те разберат каква оапана шушумига си. :hubbahubba:

Премълчавам си още неща щот кат спрат лова трябва да има поне един форумен шут за забавление. Иначе ще забегнеш  със скоростта на гърмян нерез. Офф...      забравих ти не си ловец и не знаеш как припка. :lol2:

Този пост е редактиран от lov: 21 август 2019 - 08:49

#1246 борец

борец

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 305 Мнения:

Публикувано 21 август 2019 - 09:04

Да не излезе от тази "туфа" един Дупнишки психиатър ;) ...................................Бат Георги Петров го знае :)

#1247 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано 21 август 2019 - 09:25

Ми тъй де бивши негри и бивши ченгета няма. :D
Та не си лай торбичката, че после ще има ред сълзи и ред сополи като те разберат каква оапана шушумига си. :hubbahubba:
Премълчавам си още неща щот кат спрат лова трябва да има поне един форумен шут за забавление. Иначе ще забегнеш със скоростта на гърмян нерез. Офф... забравих ти не си ловец и не знаеш как припка. :lol2:

Трябва да разбереш разликата между ченге и милиционер :) Аууу, много ме уплаши другарю милиционер, какви ли информации таиш под фуражката :lol2:

Гледам, че шутовщината и клоунадата си вървят много добре и без мен :lol2: И не само в политическите теми ;)

#1248 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4179 Мнения:
  • Име:Чавдар Пенков
  • Оръжие:ТОЗ 34, ИЖ 27
  • МПС:Рено
  • ГрадСофия

Публикувано 21 август 2019 - 09:35

Гледам, че шутовщината и клоунадата си вървят много добре и без мен :lol2:

:) В правилен път върви  мисълта ти !!

Както викат италианците - "Андиамо !!"...

Този пост е редактиран от Чавдар: 21 август 2019 - 09:41

#1249 saint

saint

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1273 Мнения:
  • Оръжие:Benelli M2, Benelli Argo E 30-06 , Howa 308, САР М 8 F 7.62./ 39 , Glock 19
  • Куче:шоколадова лабрадорка
  • МПС:Тойота Авенсис
  • ГрадСофия

Публикувано 21 август 2019 - 11:06

Пичове, а спрете с тия тъпотии...
Нещата отиват на селска кръчма- евтино пиене, евтини лаФчета и простотия...
Джовани- защо някой все трябва да ти доказва нещо? Сприхаво и досадно е! Ако ти си модератор- защо си модератор? Обиждаш, хулиш и нагнетяваш напрежение! Самосезирай се и почини налко. Не е готино да пишеш с такива епитети, само затова, че някой е десен, ляв или не ти се представя!
Батзарко( или който и да си), що не спреш с това дразнене? Баси, наистина няма да ти омръзне!!!!

Пичове, форума е супер интелигентен и спокоен. Не е необходимо да се правите на мъже! Често по форумите, разликата между стърчането и сцепеното и мокрото е в няколко поста....

Този пост е редактиран от saint: 21 август 2019 - 11:10

• n960 харесва това

#1250 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4179 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 21 август 2019 - 11:17

„Хората бягат, като не им е гот....”

Това е същественото. Още по-същественото е защо не им е гот и бягат от България.

Другото, коя държава какво отношение имала към България, е производно от първото.

:) Обща взето комунистите имаха 45 години и населението превиши 9 милиона.

Следват 30 години демокрация и населението е под 6 и половина милиона....

Дай малко алгебра... поне...

Ако прибавим още 15 години, да ги изравним работата отива напод 5 милиона щастливи демократизирани българи... От които поне 2 милиона джипсита, както ги наричат в демократичните страни...

Този пост е редактиран от Чавдар: 21 август 2019 - 11:17

• Дзверо харесва това

#1251 n960

n960

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2494 Мнения:

Публикувано 21 август 2019 - 11:17

Джовани- защо някой все трябва да ти доказва нещо? Сприхаво и досадно е! Ако ти си модератор- защо си модератор? Обиждаш, хулиш и нагнетяваш напрежение! Самосезирай се и почини налко. Не е готино да пишеш с такива епитети, само затова, че някой е десен, ляв или не ти се представя!
Батзарко( или който и да си), що не спреш с това дразнене? Баси, наистина няма да ти омръзне!!!!

Пичове, форума е супер интелигентен и спокоен. Не е необходимо да се правите на мъже! Често по форумите, разликата между стърчането и сцепеното и мокрото е в няколко поста....

Прав си! Почивка!

#1252 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4179 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 21 август 2019 - 11:40

Прав си - твоя приятел Джовани модерира чужди теми, моя политически агент Николай заключва моя такава - въобще работата е "Мам си джейс"...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!