Към съдържанието

Снимка

Проблем със пълнителя на Тика Т3 Лайт кал.30-06

Мачка върховете при изстрел.

• Моля, влезте за да отговорите
103 отговора на тази тема

#101 5_AR

5_AR

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 292 Мнения:

Публикувано 23 ноември 2018 - 06:06

Данчо, е за какво са ти акураси пълнители, ако я ползваш само за лов? Става по-ръбата и по-скъпа. Аз съм им фен на акураси пълнителите, че и на акураси пушките, но просто е безмислено от ловна гледна точка. Ще питам как точно го оправиха тиковия пълнител.

#102 lovecbg

lovecbg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1175 Мнения:
  • Име:Йордан
  • ГрадСофия

Публикувано 23 ноември 2018 - 10:27

Няма да дам и 5 лв за тези икл.... пълнители. Ще си преправям това, което имам.

#103 lovecbg

lovecbg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1175 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 23 ноември 2018 - 10:27

Няма да дам и 5 лв за тези икл.... пълнители. Ще си преправям това, което имам.

#104 JPB

JPB

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 2163 Мнения:
  • Оръжие:Бенели,Блазер и иж..
  • Куче:Дратхаар и Пойнтер
  • МПС:НЛО

Публикувано 26 ноември 2018 - 10:33

Явно не си внасял нищо от Норвегия, щом си мислиш, че за 300-400 лв за тези артикули ще те оправят.

Хубаво е да се говори от опит :D Защо се смята, че ако се види цена тя ще е толкова до вратата ти, при положение, че търговеца не е от EU. Доста оптимизъм лъха от хора който не си внасят нещата от страни извън EU по закония начин. :lol2:

Първо Норвегия не е в Европейския съюз. Ще платиш +20% ДДС +Митническа декларация и Мито.

Има варианти и от германия/англия бе,линка беше само за илюстрация.. Всички сме наясно ,че знаеш всичко ;)

Данчо, е за какво са ти акураси пълнители, ако я ползваш само за лов? Става по-ръбата и по-скъпа. Аз съм им фен на акураси пълнителите, че и на акураси пушките, но просто е безмислено от ловна гледна точка. Ще питам как точно го оправиха тиковия пълнител.

Да ти се изсипят патроните когато баш най-не трябва.... или пък да ти заклини ,или да не ти подаде патрон...Все страхотни изживявания....

Тиката е много хубава пушка...един от малкото и кусури са тея скапани пълнители...

Този пост е редактиран от JPB: 26 ноември 2018 - 10:35

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!