Към съдържанието


Снимка

Стрелбище за нарезно в югозападна България?


  • Моля, влезте за да отговорите
19 отговора на тази тема

#1 BAR

BAR

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 235 Мнения:
  • Име:Стоян
  • Оръжие:3хБластера, Sauer, Merkel, Beretta, Sig, Erma, Brno, ИЖ и др.
  • Куче:Welsh terrier
  • ГрадBavaria- a country near to Germany

Публикувано 23 септември 2014 - 08:53

Здравейте колеги , 

търся стрелбище за прострелка карабина в югозападна България, най удобно би било по оста Благоевград-Сандански.

 Някой ако знае ще съм благодарен :256605:


Този пост е редактиран от BAR: 23 септември 2014 - 08:54

  • n960 и jovani62 харесват това

#2 n960

n960

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3098 Мнения:

Публикувано 23 септември 2014 - 06:54

Здравейте колеги , 

търся стрелбище за прострелка карабина в югозападна България, най удобно би било по оста Благоевград-Сандански.

 Някой ако знае ще съм благодарен :256605:

 

 По оста, в югозападна България, вероятно ще бъдат изградени стрелбища след построяването на прословутата магистрала - и от лЕво, и от дЕсно - за по- големо удобство... :40fcc0495cdba47a4dbb20cffa89d72 :sunglasses2:



#3 jovani62

jovani62

    dounshifter

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 7752 Мнения:

Публикувано 23 септември 2014 - 07:14

 По оста, в югозападна България, вероятно ще бъдат изградени стрелбища след построяването на прословутата магистрала - и от лЕво, и от дЕсно - за по- големо удобство... :40fcc0495cdba47a4dbb20cffa89d72 :sunglasses2:

 Ама тва ше стане еБемтуално , кат се върне на влас СТРОИТЕЛО НА МАГИСТРАЛИ , в комбина с правилните реформатори.... :crazy:

 

търся стрелбище за прострелка карабина в югозападна България, най удобно би било по оста Благоевград-Сандански.

   :256605:

 

Нема брате.....и по оста софия-перник-дупница - също нема....... :(


Този пост е редактиран от jovani62: 23 септември 2014 - 09:12

  • avdjiev71 и zkk харесват това

#4 n960

n960

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3098 Мнения:

Публикувано 23 септември 2014 - 07:43

 Ама тва ше стане еБемтуално , кат се върна на влас СТРОИТЕЛО НА МАГИСТРАЛИ , в комбина с правилните реформатори.... :crazy:

 

 

Нема брате.....и по оста софия-перник-дупница - също нема....... :(

 

Те това очаквах да напишеш - доволен съм, клъвна, карай по оста...  и събирай лентичките... ;)



#5 jovani62

jovani62

    dounshifter

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 7752 Мнения:

Публикувано 23 септември 2014 - 08:09

Те това очаквах да напишеш - доволен съм, клъвна, . ;)

 

Разбира се - пиша най логичното - твоите очаквания за кълване и дали си доволен, са ми последна грижа и мисъл..... :)

 

карай по оста...  и събирай лентичките... ;)

 

По пътя до Сандански и обратно, достатъчно често си карам - в дясната лента както е по Бг ЗДП... ,

 

 

И за ваще псевдодемократични финтишлюшки  ми е през У...йа......... ;)

 

 

П.С. .

 

Зарад разни мрънкячи заключиха  3-4 теми ..... баси нежните души...... и какво ...? някой се изаква , а не може да му се отвърне ... доде видиш - ключ...

 

.........лоша работа........


Този пост е редактиран от jovani62: 23 септември 2014 - 08:23


#6 Иван Иванов

Иван Иванов

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 74 Мнения:
  • Оръжие:Каквото ми трябва
  • Куче:източносибирски лайки и истърски острокосмести гончета
  • ГрадTornio -Finland

Публикувано 23 септември 2014 - 09:16

Здравейте колеги , 

търся стрелбище за прострелка карабина в югозападна България, най удобно би било по оста Благоевград-Сандански.

 Някой ако знае ще съм благодарен :256605:

 

E, kak , къде ?? !!! На "Прехвъргалото" ! :256605:


  • n960 харесва това

#7 Skitnik

Skitnik

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 495 Мнения:

Публикувано 24 септември 2014 - 09:27

Колега прострелка се прави, като в твоя случай (няма стрелбище) в някое дере или срещу склон. В ловното ви поле.



#8 Topmitko

Topmitko

    N/A

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 688 Мнения:
  • Име:Top Mitko
  • Оръжие:ИЖ18 12/70 и др.
  • Куче:ПИРИН
  • МПС:Орел 4х4 и др.
  • ГрадСофия и др.

Публикувано 24 септември 2014 - 10:21

Колега прострелка се прави, като в твоя случай (няма стрелбище) в някое дере или срещу склон. В ловното ви поле.


С бележка за пътпъдък, минимум!
  • damian1 харесва това

#9 Skitnik

Skitnik

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 495 Мнения:

Публикувано 24 септември 2014 - 10:47

С бележка за пътпъдък, минимум!

Да, това го забравих да го напиша!



#10 miko

miko

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 692 Мнения:
  • Име:Милен
  • Куче:Ротвайлер

Публикувано 24 септември 2014 - 10:50

По добре да е за хищник. Че нарезно и пътпъдък...



#11 Skitnik

Skitnik

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 495 Мнения:

Публикувано 24 септември 2014 - 10:54

За хищник не се дава на всеки, на много места. Пък за спокойствие си взимаш колега, за помощник и да гледа района. А и когато си за пернато, е разрешена стрелбата по хищник!


Този пост е редактиран от Skitnik: 24 септември 2014 - 10:56


#12 n960

n960

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3098 Мнения:

Публикувано 24 септември 2014 - 06:39

За хищник не се дава на всеки, на много места. Пък за спокойствие си взимаш колега, за помощник и да гледа района. А и когато си за пернато, е разрешена стрелбата по хищник!

 

... ,,отцепление'', викаш... Па вие издадохте цЕлата завера. :lol:


Този пост е редактиран от n960: 24 септември 2014 - 06:42

  • zkk, Иван Иванов и miko харесват това

#13 miko

miko

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 692 Мнения:
  • Име:Милен
  • Куче:Ротвайлер

Публикувано 25 септември 2014 - 10:13

... ,,отцепление'', викаш... Па вие издадохте цЕлата завера. :lol:

Ами, за "капоите" нищо ни сме казАли :P



#14 Чавдар

Чавдар

    Ловец

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6582 Мнения:
  • Име:Чавдар
  • Оръжие:ТОЗ 34, ИЖ 27
  • МПС:Рено
  • ГрадСофия

Публикувано 26 септември 2014 - 08:38

Платено стрелбище за панички и нарезно има в село Лозен, до София.

За нарезно се плаща на час. Има мишени и контролна оптика...

 



#15 Любо Димитров

Любо Димитров

    Muzzleloader hunter

  • Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 662 Мнения:
  • Име:Любо Димитров
  • Оръжие:Тула БМ
  • Куче:Бретони
  • МПС:TOYOTA RAV 4 2.0 D-4D
  • ГрадСофия

Публикувано 30 октомври 2014 - 08:33

По добре да е за хищник. Че нарезно и пътпъдък...

 

В разрешителното за лов на прелетен дивеч думата "хищник" е напечатана, останалия дивеч се дописва отдолу. Тоест с такава бележка спокойно се ловува на хищници, но в позволените дни и часове за лов на полезен дивеч. С думи прости - взимаш си карабината и никой нищо не може да ти каже, стига да не правиш разни глупости. Поздрави!


  • DrOhboli и old_hunter харесват това

#16 infinity

infinity

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 433 Мнения:
  • Име:Любо
  • Оръжие:ATA Venza, MC-Trap, MK3, H&K, Rem VTR
  • Куче:English pointer

Публикувано 26 март 2015 - 07:34

 Ама тва ше стане еБемтуално , кат се върне на влас СТРОИТЕЛО НА МАГИСТРАЛИ , в комбина с правилните реформатори.... :crazy:

 

 

Нема брате.....и по оста софия-перник-дупница - също нема....... :(

Вече има!!!

Бих искал да ви информирам, че към стрелбищния комплекс в Дупница вече функционира и стрелбище за нарезно оръжие.
Така комплекса разполага с две стрелбища за СКИЙТ, две стрелбища за ТРАП и едно за нарезно оръжие с дължина 120 метра.

Ще кача снимки скоро.


  • Илиян Недялков, n960 и BAR харесват това

#17 n960

n960

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3098 Мнения:

Публикувано 26 март 2015 - 08:22

Браво, Любо! Дай повече подробности - работно време, цени и др.

Успех!


Този пост е редактиран от n960: 26 март 2015 - 08:38


#18 jovani62

jovani62

    dounshifter

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 7752 Мнения:

Публикувано 26 февруари 2026 - 05:02

....Някой вече има ли актуално инфо за цените по стрелбищата (открити и закрити) ...?

 

Условия , удобства , минуси плюсове и тн.

 

Не само в югозападна България.


Този пост е редактиран от jovani62: 26 февруари 2026 - 05:10

  • Skitnik харесва това

#19 gal64

gal64

    Ловец

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 464 Мнения:

Публикувано 27 февруари 2026 - 10:19

Бургас : 1.Капчето, 16 евро за час с мишената,за коридор, до 90м.карабина,без значение на броя на карабините на един коридор за един стрелец, остъклено-затворено, климатик,камера за мишената, три коридора с маси, отделно два за пистолет и гладгоцевно/ има падащи мишени за пистолет/, оръжие под наем/дълго и  късо нарезно,гладкоцевно, /, безплатни наушници.

2. Пода -за гладкоцевно панички, по заявка, ако не стрелят ченгета и жандармерията.

 

Айтос : гладкоцевно панички,спортно, подготовка на ловци.


  • jovani62 харесва това

#20 jovani62

jovani62

    dounshifter

  • Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 7752 Мнения:

Публикувано 04 март 2026 - 01:47

Бургас : 1.Капчето, 16 евро за час с мишената,за коридор, до 90м.карабина,без значение на броя на карабините на един коридор за един стрелец, остъклено-затворено, климатик,камера за мишената, три коридора с маси, отделно два за пистолет и гладгоцевно/ има падащи мишени за пистолет/, оръжие под наем/дълго и  късо нарезно,гладкоцевно, /, безплатни наушници.

2. Пода -за гладкоцевно панички, по заявка, ако не стрелят ченгета и жандармерията.

 

Айтос : гладкоцевно панички,спортно, подготовка на ловци.

.... Полезна информация....






0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!