Здравейте колеги ,
търся стрелбище за прострелка карабина в югозападна България, най удобно би било по оста Благоевград-Сандански.
Някой ако знае ще съм благодарен ![]()
Този пост е редактиран от BAR: 23 септември 2014 - 08:54
Публикувано 23 септември 2014 - 08:53
Здравейте колеги ,
търся стрелбище за прострелка карабина в югозападна България, най удобно би било по оста Благоевград-Сандански.
Някой ако знае ще съм благодарен ![]()
Този пост е редактиран от BAR: 23 септември 2014 - 08:54
Публикувано 23 септември 2014 - 06:54
Здравейте колеги ,
търся стрелбище за прострелка карабина в югозападна България, най удобно би било по оста Благоевград-Сандански.
Някой ако знае ще съм благодарен
По оста, в югозападна България, вероятно ще бъдат изградени стрелбища след построяването на прословутата магистрала - и от лЕво, и от дЕсно - за по- големо удобство...
![]()
Публикувано 23 септември 2014 - 07:14
По оста, в югозападна България, вероятно ще бъдат изградени стрелбища след построяването на прословутата магистрала - и от лЕво, и от дЕсно - за по- големо удобство...
![]()
Ама тва ше стане еБемтуално , кат се върне на влас СТРОИТЕЛО НА МАГИСТРАЛИ , в комбина с правилните реформатори.... ![]()
търся стрелбище за прострелка карабина в югозападна България, най удобно би било по оста Благоевград-Сандански.
Нема брате.....и по оста софия-перник-дупница - също нема....... ![]()
Този пост е редактиран от jovani62: 23 септември 2014 - 09:12
Публикувано 23 септември 2014 - 07:43
Ама тва ше стане еБемтуално , кат се върна на влас СТРОИТЕЛО НА МАГИСТРАЛИ , в комбина с правилните реформатори....
Нема брате.....и по оста софия-перник-дупница - също нема.......
Те това очаквах да напишеш - доволен съм, клъвна, карай по оста... и събирай лентичките... ![]()
Публикувано 23 септември 2014 - 08:09
Те това очаквах да напишеш - доволен съм, клъвна, .
Разбира се - пиша най логичното - твоите очаквания за кълване и дали си доволен, са ми последна грижа и мисъл..... ![]()
карай по оста... и събирай лентичките...
По пътя до Сандански и обратно, достатъчно често си карам - в дясната лента както е по Бг ЗДП... ,
И за ваще псевдодемократични финтишлюшки ми е през У...йа......... ![]()
П.С. .
Зарад разни мрънкячи заключиха 3-4 теми ..... баси нежните души...... и какво ...? някой се изаква , а не може да му се отвърне ... доде видиш - ключ...
.........лоша работа........
Този пост е редактиран от jovani62: 23 септември 2014 - 08:23
Публикувано 23 септември 2014 - 09:16
Здравейте колеги ,
търся стрелбище за прострелка карабина в югозападна България, най удобно би било по оста Благоевград-Сандански.
Някой ако знае ще съм благодарен
E, kak , къде ?? !!! На "Прехвъргалото" ! ![]()
Публикувано 24 септември 2014 - 09:27
Колега прострелка се прави, като в твоя случай (няма стрелбище) в някое дере или срещу склон. В ловното ви поле.
Публикувано 24 септември 2014 - 10:21
Колега прострелка се прави, като в твоя случай (няма стрелбище) в някое дере или срещу склон. В ловното ви поле.
Публикувано 24 септември 2014 - 10:47
С бележка за пътпъдък, минимум!
Да, това го забравих да го напиша!
Публикувано 24 септември 2014 - 10:50
По добре да е за хищник. Че нарезно и пътпъдък...
Публикувано 24 септември 2014 - 10:54
За хищник не се дава на всеки, на много места. Пък за спокойствие си взимаш колега, за помощник и да гледа района. А и когато си за пернато, е разрешена стрелбата по хищник!
Този пост е редактиран от Skitnik: 24 септември 2014 - 10:56
Публикувано 24 септември 2014 - 06:39
За хищник не се дава на всеки, на много места. Пък за спокойствие си взимаш колега, за помощник и да гледа района. А и когато си за пернато, е разрешена стрелбата по хищник!
... ,,отцепление'', викаш... Па вие издадохте цЕлата завера. ![]()
Този пост е редактиран от n960: 24 септември 2014 - 06:42
Публикувано 25 септември 2014 - 10:13
... ,,отцепление'', викаш... Па вие издадохте цЕлата завера.
Ами, за "капоите" нищо ни сме казАли ![]()
Публикувано 26 септември 2014 - 08:38
Платено стрелбище за панички и нарезно има в село Лозен, до София.
За нарезно се плаща на час. Има мишени и контролна оптика...
Публикувано 30 октомври 2014 - 08:33
По добре да е за хищник. Че нарезно и пътпъдък...
В разрешителното за лов на прелетен дивеч думата "хищник" е напечатана, останалия дивеч се дописва отдолу. Тоест с такава бележка спокойно се ловува на хищници, но в позволените дни и часове за лов на полезен дивеч. С думи прости - взимаш си карабината и никой нищо не може да ти каже, стига да не правиш разни глупости. Поздрави!
Публикувано 26 март 2015 - 07:34
Ама тва ше стане еБемтуално , кат се върне на влас СТРОИТЕЛО НА МАГИСТРАЛИ , в комбина с правилните реформатори....
Нема брате.....и по оста софия-перник-дупница - също нема.......
Вече има!!!
Бих искал да ви информирам, че към стрелбищния комплекс в Дупница вече функционира и стрелбище за нарезно оръжие.
Така комплекса разполага с две стрелбища за СКИЙТ, две стрелбища за ТРАП и едно за нарезно оръжие с дължина 120 метра.
Ще кача снимки скоро.
Публикувано 26 март 2015 - 08:22
Браво, Любо! Дай повече подробности - работно време, цени и др.
Успех!
Този пост е редактиран от n960: 26 март 2015 - 08:38
Публикувано 26 февруари 2026 - 05:02
....Някой вече има ли актуално инфо за цените по стрелбищата (открити и закрити) ...?
Условия , удобства , минуси плюсове и тн.
Не само в югозападна България.
Този пост е редактиран от jovani62: 26 февруари 2026 - 05:10
Публикувано 27 февруари 2026 - 10:19
Бургас : 1.Капчето, 16 евро за час с мишената,за коридор, до 90м.карабина,без значение на броя на карабините на един коридор за един стрелец, остъклено-затворено, климатик,камера за мишената, три коридора с маси, отделно два за пистолет и гладгоцевно/ има падащи мишени за пистолет/, оръжие под наем/дълго и късо нарезно,гладкоцевно, /, безплатни наушници.
2. Пода -за гладкоцевно панички, по заявка, ако не стрелят ченгета и жандармерията.
Айтос : гладкоцевно панички,спортно, подготовка на ловци.
Публикувано 04 март 2026 - 01:47
Бургас : 1.Капчето, 16 евро за час с мишената,за коридор, до 90м.карабина,без значение на броя на карабините на един коридор за един стрелец, остъклено-затворено, климатик,камера за мишената, три коридора с маси, отделно два за пистолет и гладгоцевно/ има падащи мишени за пистолет/, оръжие под наем/дълго и късо нарезно,гладкоцевно, /, безплатни наушници.
2. Пода -за гладкоцевно панички, по заявка, ако не стрелят ченгета и жандармерията.
Айтос : гладкоцевно панички,спортно, подготовка на ловци.
.... Полезна информация....
0 потребители, 0 гости, 0 анонимни