Към съдържанието

Снимка

Покажете снимка на група!

• Моля, влезте за да отговорите
3305 отговора на тази тема

#3301 JEMiliov

JEMiliov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 17 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 04:45

И като гледам, нямаш бабъл и стреляш от капака на мерцедеса, на по-голяма дистанция ще хващат къра, не гонга.

Ще имам всичко, малко по-малко :)

#3302 JEMiliov

JEMiliov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 17 Мнения:

Публикувано 13 май 2019 - 05:48

Тази сиера си е твърда, проектирана е за 22-250. Скоростта ти е доста ниска. С 50 см цев и варгет при мен са на 925-930.

На едната снимка се вижда кутията с патрони, имай предвид че доста се нагряват от слънцето и допълнително дават разлики в скоростта.

Нямам хронограф за сега :( начинаещ съм. Цевта ми е дълга 26' и сега като погледнах, всъщност съм допуснал грешка, Скоростите (според Quick load) са за v-max-970m/s и за sierra -967m/s.

#3303 snaiper.

snaiper.

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1776 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 14 май 2019 - 08:57

Нямам хронограф за сега :( начинаещ съм. Цевта ми е дълга 26' и сега като погледнах, всъщност съм допуснал грешка, Скоростите (според Quick load) са за v-max-970m/s и за sierra -967m/s.

Стреляй на 300 м с простелка на 100 и според пропадането ще добиеш представа за скоростта. Разбира се, желателно е да се прави в безветрие.

• LyudmilLov, emil5koff и JEMiliov харесват това

#3304 Sandanski

Sandanski

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 683 Мнения:
  • МПС:Нисан

Публикувано 15 май 2019 - 06:02

Извинявам се че пускам това клипче тук,ама мисля,че няма смисъл да отварям нова тема,пък е интересно да се види както стрелбата,така и оръжието.Не ми стана обаче много ясно,как успя да направи такава група,при положение,че почти след всеки изстрел побутваше оптиката?

https://youtu.be/-JaTSFBEUwU

#3305 snaiper.

snaiper.

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1776 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 16 май 2019 - 09:59

Извинявам се че пускам това клипче тук,ама мисля,че няма смисъл да отварям нова тема,пък е интересно да се види както стрелбата,така и оръжието.Не ми стана обаче много ясно,как успя да направи такава група,при положение,че почти след всеки изстрел побутваше оптиката?

https://youtu.be/-JaTSFBEUwU

Между другото истинската фамилия на актьора Бъд Спенсър...лека му пръст е Педерсоли. Дори има патент за трицевна пушка.Освен че е рекордьор по плуване и участник на две олимпиади, по спомен '52 Хелзинки и '56 Мелбърн.

Не че е свързано с темата де :)

• Sandanski харесва това

#3306 JEMiliov

JEMiliov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 17 Мнения:

Публикувано 17 май 2019 - 03:53

Последната ми проба на бързо за да изпробвам ново закупените куршумчета :) . Разстояние 100 м. вятър около 4 m/s, пет изстрела с Nosler Varmageddon FB-tipped-55gr., барут Vihtavuori N140. Навеска-1,55 гр., COAL-2.260'. Скорост (според Quick load)-930m/s. А измерването на групата с тази приятна програмка :) Range Buddy.

Прикачени файлове

• ДБД, LyudmilLov и Bat Geca Loveca харесват това

2 потребител(и) четат тази тема

1 потребители, 1 гости, 0 анонимни

valkiris
Change Theme!