Към съдържанието

Снимка

На този ден....

• Моля, влезте за да отговорите
332 отговора на тази тема

#321 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3461 Мнения:
  • Име:Todor
  • Оръжие:Steyr, Иж-12;
  • Куче:Истърско +трицветно

Публикувано Вчера, 23:26

Аз от

Така е . Една газ им остана, ма дали ми е изгодно и трябва да е копувам понеже една групичка икономически необразовани и неграмотни несретници с очи впрени в миналото казват така е меко казано наивно и налудничиво. То всъщност Тея същите проводници на руските идеи днес, харчеха общите пари вчера за строителството на социализЪма, който си остана един красив мираж .
А бежанците са друга много интересна тема- Те се появиха едва, когато алкашите се намесиха в Сирия. Бежанците са следствието на тази руска намеса. И понеже двете теми са свързани- Видя се къде тези бежанци виждаха бъдеще за себе си- В гнилия гаден ЕС а не както някой биха предположили в освободителката маточка Россия ;)

И понеже думата трол започна да се употребява доста често, ще направя едно уточнение :
Фабриката за интернет тролове беше разкрита е Санкт Петербург. Стана ясно, че задачите давани на троловете са изготвяни и одобрявани от кръгове близки до Кремъл, защитаващи и провеждащи руските интереси на Запад и бившият Варшавски договор.

А така, чакам те да стъпиш......

Айде сега да ми кажеш от къде са бежанците......и кой е причината за тяхната поява..... :P  оппааа, Ти и държавата за която работиш, те темите са свързани и да те питам, при евентуална мобилизация ти български гражданин ли си или американски...... :P

Колкото до Сирия, през далечната 1987г. един мой познат е работил като сондьор в Сирия и договорите са били тристранни с СССР Сирия и БГ точно за разработка на газови находища, и тъй като сирийския газ има отровни примеси, се налага да се филтрира, та руснаците са финансирали и реализирали заводите, та не знам, кой ....US и кога е стъпил и какви интереси има....

Този пост е редактиран от todor_gps: Вчера, 23:27

#322 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5664 Мнения:

Публикувано Вчера, 23:36

....Локуми , локуми дъвки..... ай лека нощ (засега)  че съм уморен ..... 

...... то би континуед..... :lol2:

Този пост е редактиран от jovani62: Вчера, 23:36

#323 борец

борец

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 279 Мнения:

Публикувано Вчера, 23:49

"Що е Южен Поток и има ли почва у нас?
Това е нещо като комшията ви Сергей да си прекара тръби за парно през вашия апартамент като:
1. Вие му учредите право на преминаване ( ~ = собственост).
2. Сергей да ви даде 700 000 000 евро на заем с 4.75% лихва за 20 години, а вие да му върнете накрая (на него и на Борат) 980 000 000 евро.
3. Сергей (комшията ви, не оня на Моника) да избере фирмата и ЦЕНАТА на която тя ще работи, без дори да ви пита, и ВИЕ ПЛАЩАТЕ от заема който ви е дал.
4. Тръбопроводът със сервитута ще си е на Серж (щото вие сте му отстъпили право на строеж) и той вече когато поиска може влезе в апартамента ви за ремонт, нищо че жена ви може да е гола.
5. Комшията ви Сержьожко ще ви плаща наем, ама само ако си включи радиатора и то "НЯКОГА но не сега" .
6. Тръбите НЕ МОГАТ ДА СЕ ОТДАВАТ ПОД НАЕМ НА ДРУГИ ЛИЦА (да тече чужд газ). Демек, дори да имам други предложения или мой газ за транзит (да изкарам някой левец допълнително) - нямам право.
7. Да ви е обяснено, че ще работи "целия китайски народ", а всъщност да се изгради от няколко висококвалифицирани заварчици и малко машинки.

Това комшията Сергей и бра-бра-братовчед му наричат "ВЗАИМНО ИЗГОДНА СДЕЛКА".
Аз си мисля, че искат да ме "клатят"..."

И тъй като понакуцвам в теорията, да попитам с думи прости  ---  Адже ба защо Украйна драпа със зъби и нокти тръбата да остане да минава през тяхния "апартамент" и снабдяването на Европа да става от нея ?????? Като и е толкова скъпо, според Вашите изчисления, сега е момента да я "кръцнат". Само не се оправдавайте, че Европата много държи да се снабдява точно от тази тръба!!!! Или пък че тя вече е построена при "братските" условия !!!

Този пост е редактиран от борец: Днес, 00:05

#324 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3461 Мнения:

Публикувано Днес, 00:01

Не мога да разбера, какъв е тоя кьор соратлък, като се разбра, че ЕС са забранили тръбата да си обясняваме каквото и да било.....Груба намеса за да ни манипулират и използват още дълго време.....

Така се прави, току виж сме се съвзели и няма да има нужда да ни помагат.....грижовни са .....

#325 val4ak

val4ak

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1078 Мнения:
  • Име:Иван
  • Куче:jagdterrier

Публикувано Днес, 00:19

Аз от

А така, чакам те да стъпиш......
Айде сега да ми кажеш от къде са бежанците......и кой е причината за тяхната поява..... :P  оппааа, Ти и държавата за която работиш, те темите са свързани и да те питам, при евентуална мобилизация ти български гражданин ли си или американски...... :P
Колкото до Сирия, през далечната 1987г. един мой познат е работил като сондьор в Сирия и договорите са били тристранни с СССР Сирия и БГ точно за разработка на газови находища, и тъй като сирийския газ има отровни примеси, се налага да се филтрира, та руснаците са финансирали и реализирали заводите, та не знам, кой ....US и кога е стъпил и какви интереси има....

Тооше, ми те американците плющат Афганистан и Ирак от 15-17 години и от там каравани бежанци няма бе приятелю. Но откакто рашките са в Сирия от там се юрнаха да бягат ама не към маточката а към гадния ЕС. Цирковете по границите отпреди две три години са резултат именно от тази руска намеса. Не е трудно да се проследят събитията . Кво са финансирали и кво не няма никакво значение.
Аз Тоше не съм американски гражданин и не подлежа на мобилизация. Единствено се водя на отчет в пловдивското военно окръжие. Единствено От там ако преценят може да ме мобилизират.

#326 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3461 Мнения:

Публикувано Днес, 09:02

Тооше, ми те американците плющат Афганистан и Ирак от 15-17 години и от там каравани бежанци няма бе приятелю. Но откакто рашките са в Сирия от там се юрнаха да бягат ама не към маточката а към гадния ЕС. Цирковете по границите отпреди две три години са резултат именно от тази руска намеса. Не е трудно да се проследят събитията . Кво са финансирали и кво не няма никакво значение.
Аз Тоше не съм американски гражданин и не подлежа на мобилизация. Единствено се водя на отчет в пловдивското военно окръжие. Единствено От там ако преценят може да ме мобилизират.

На всички ни е ясно, че американците са умиротворители....... :P и са само в там де казваш, и какво правят там на другия край на света?

• Sandanski харесва това

#327 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 3300 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано Днес, 09:05

Така е . Една газ им остана, ма дали ми е изгодно и трябва да е копувам понеже една групичка икономически необразовани и неграмотни несретници с очи впрени в миналото казват така е меко казано наивно и налудничиво. То всъщност Тея същите проводници на руските идеи днес, харчеха общите пари вчера за строителството на социализЪма, който си остана един красив мираж .
А бежанците са друга много интересна тема- Те се появиха едва, когато алкашите се намесиха в Сирия. Бежанците са следствието на тази руска намеса. И понеже двете теми са свързани- Видя се къде тези бежанци виждаха бъдеще за себе си- В гнилия гаден ЕС а не както някой биха предположили в освободителката маточка Россия

И понеже думата трол започна да се употребява доста често, ще направя едно уточнение :
Фабриката за интернет тролове беше разкрита е Санкт Петербург. Стана ясно, че задачите давани на троловете са изготвяни и одобрявани от кръгове близки до Кремъл, защитаващи и провеждащи руските интереси на Запад и бившият Варшавски договор.

....Те се появиха едва, когато алкашите се намесиха в Сирия. Бежанците са следствието на тази руска намеса.....

Айде Батката да ти ръси такива иди-дойди , но на теб , поне по изграденото ми за теб мнение , не ти отива .

В Сирия , не руснаците ги забъркаха лайната , а тези които насила демократизират :) , / много повече  и по-често от колкото руснаците насила правят добро на другите :) /  и от всички които са там най-малко те имат вина за бежанците . Бежанци имаше и преди тяхната намеса , милиони в Турция и други съседни държави, но тръгнаха към Европа по сигнал от други ;). Има и сега , но взеха да си кютат там  , що така 

А бежанците от Африка и най-вече "изпролетялите" Либия , Тунис и др. демократизирани :) . , които са повече от т.нар. сирийци и тях ли руснаците ги пратиха .

....Видя се къде тези бежанци виждаха бъдеще за себе си- В гнилия гаден ЕС а не както някой биха предположили в освободителката маточка Россия...

Може и да виждат бъдещето си в ЕС , но имат собствен поглед върху нещата ;) , ... справка ... атентати , изнасилвания , убийства , бунтове и палежи , джамии, маргинализиране и капсулиране и т.н.. Отиват в ЕС , ама не е заради т.нар. европейски ценности.

Един вирус защо отива в определен организъм ;) .

И затова са ми толкова смешни противниците ни за Шенген ... всичко,  което сочат като оправдание за неприемането ни , го има и при тях и то в съизмерими степени .

Но пък тези им "гости" са все от страни , покрили изискванията за Шенген  . И ги филтрираха и подбраха и имат контрол върху процесите :).

То за това и  самите Шенгенски държави си го блокираха този Шенген .

Безочливия двоен стандарт и фалш вече почва да носи повече вреди , отколкото ползи на ЕС . При комунизма какво си викахме ... заеби ги тия / управниците- партийци/ , на лозунги и за пред хората едно говорят , а на практика е съвсем друго . Сега сякаш имам дежавю :D .

Поздрави и наслука :256605: !

Този пост е редактиран от damian1: Днес, 09:10

• todor_gps и Sandanski харесват това

#328 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3461 Мнения:

Публикувано Днес, 09:39

....Те се появиха едва, когато алкашите се намесиха в Сирия. Бежанците са следствието на тази руска намеса.....

Айде Батката да ти ръси такива иди-дойди , но на теб , поне по изграденото ми за теб мнение , не ти отива .

В Сирия , не руснаците ги забъркаха лайната , а тези които насила демократизират :) , / много повече  и по-често от колкото руснаците насила правят добро на другите :) /  и от всички които са там най-малко те имат вина за бежанците . Бежанци имаше и преди тяхната намеса , милиони в Турция и други съседни държави, но тръгнаха към Европа по сигнал от други ;). Има и сега , но взеха да си кютат там  , що така 

А бежанците от Африка и най-вече "изпролетялите" Либия , Тунис и др. демократизирани :) . , които са повече от т.нар. сирийци и тях ли руснаците ги пратиха .

....Видя се къде тези бежанци виждаха бъдеще за себе си- В гнилия гаден ЕС а не както някой биха предположили в освободителката маточка Россия...

Може и да виждат бъдещето си в ЕС , но имат собствен поглед върху нещата ;) , ... справка ... атентати , изнасилвания , убийства , бунтове и палежи , джамии, маргинализиране и капсулиране и т.н.. Отиват в ЕС , ама не е заради т.нар. европейски ценности.

Един вирус защо отива в определен организъм ;) .

И затова са ми толкова смешни противниците ни за Шенген ... всичко,  което сочат като оправдание за неприемането ни , го има и при тях и то в съизмерими степени .

Но пък тези им "гости" са все от страни , покрили изискванията за Шенген  . И ги филтрираха и подбраха и имат контрол върху процесите :).

То за това и  самите Шенгенски държави си го блокираха този Шенген .

Безочливия двоен стандарт и фалш вече почва да носи повече вреди , отколкото ползи на ЕС . При комунизма какво си викахме ... заеби ги тия / управниците- партийци/ , на лозунги и за пред хората едно говорят , а на практика е съвсем друго . Сега сякаш имам дежавю :D .

Поздрави и наслука :256605: !

На мнение съм, че уверено вървим към нова грешка, света не се е променил въобще, влиянието и зависимостта продължават с пълна сила да мачкат определени държави, и измислените думи "Демокрация" и "независимост"  са за тези, които не се замислят или от работа нямат време да се огледат.....

Интересно ми е какво ще стане с жълтите жилетки, парадокс......в страните с едни от най- високите заплати и социална политика, такова недоволство..... :D 

#329 Sandanski

Sandanski

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 550 Мнения:

Публикувано Днес, 09:42

Европа та Европа,голям праз!Оставете комунизма на страна,ама я тия,дето очите им все към Европа гледат,да си направят труда,и да проверят,колко Български села,благодарение на разни еврогейски разпоредби и директиви,са изчезнали от картата на България,обезлюдени и разрушени,колко са на път да ги последват?!Но още по-интересно ще ви стане на господата,които боготворят Европа и нейните ценности,ако проверят и следното:колко ядрени блока затвориха европейските ни "приятели"след като затвориха 4 и 5 блок на нашата АЕЦ Козлодуй?Колко АЕЦ а,вдигнаха нашите "приятелки" Франция,Германия,Англия,Белгия и още една две държави за който не се сещам,докато на България,й беше забранено дострояването на АЕЦ Белене?!Слепи и глухи ли сте,дан виждате и чувате,че при всяко споменаване за започване на южен поток,бат ви Бойко,веднага биваше привикан на "инструктаж"във Брюксел,а когато започнаха по-сериозни дебати за Белене,и сериозен интерес към дострояването й,от китайски инвеститори,чак държавния секретар на краварите дойде на "приятелско" посещение у нас,след което по въпроса за Белене,отново настана затишие,що така?!
И да,както казва Дамян,не руснаците разпалиха войната в Сирия,но това,е друга тема.

Този пост е редактиран от Sandanski: Днес, 09:43

#330 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5664 Мнения:

Публикувано Днес, 09:57

Е , да ама batzarko,казва ;;;

.......

.................... Европа и отделните държави в ЕС, имат интерес България, Румъния, Хърватия, Македония, Черна гора и прочее държави на Балканите, да се превърнат в нормални европейски държави .... Интересите са политически, икономически, социални.

Конкретно това значи, че България е приета, за да може да се превърне в нормална европейска държава, към каквито емигрират българите

Ако Балканите станат нормален европейски регион,  по-малко балканци ще емигрират в Западна Европа 

Пример - и държавите в ЕС, и България имат интерес от по-малко емиграция на българи. Съвпадащ интерес, макар и по-различни причини.

..... остава  всеки да се огледа наоколо , и да си сметне набърже  в кой период се е увеличила емиграцията - преди или след приемането ни в ЕС.... ;)

....................... Толкоз по *логиката* на батката и сие..... :D

#331 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано Днес, 10:03

Много анализ, много нещо :) Трябва Дамян и Сандански спешно да влязат в политиката, много губим, ако тези момчета само си пишуват в тоя форум.

Сега не разбрах - ем ЕС и Европа лоши, с двойни стандарти - щот ние иначе всичко покриваме ;), пък и селата ни ликвидираха, и южните потоци и аеци, пълл лоши бежанци и мигранти, ем драпаме да ни приемат в Шенген. Пък и над милион българи работят и живеят в страни от ЕС.

Въпрос към Дамян, Сандански и Тошко - смятате ли, България ще бъде по-добре, ако напусне ЕС и влезе в Евразия? Те тогава южен поток, Белене, бе ще цъфнем и вържем, ще се съвзем как вика Тошко :) Ще изградим, с руска помощ, зрелия соц по съветски, пардон руски образец и ЕС ще ни дишат прахта :D

И втори въпрос към корифеите, бе що не го направихме всичко това преди 1989, еле имахме Козлудуй и Белене на проект, бяхме дупе и гащи с матушката и някак свършихме в канавката? Тука и борец може да помага, с това, което е видял със СОБСТВЕНИТЕ СИ ОЧИ, и което другите не са видели :)

Сега, само да не започнете с фантазиите как сами, без чужда помощ, без инвестиции, ще се оправим, ще се съвземем и ще балансираме между Изтока и Запада и ще сучем от две бозки :D

Този пост е редактиран от batzarko: Днес, 10:08

#332 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано Днес, 10:11

Е , да ама batzarko,казва ;;;

..... остава всеки да се огледа наоколо , и да си сметне набърже в кой период се е увеличила емиграцията - преди или след приемането ни в ЕС.... ;)

....................... Толкоз по *логиката* на батката и сие..... :D

Да да, сметни колко държави, освен България, са приети в ЕС, след 1989 и краха на соца, пък сметни колко хора от тези държави работят и живеят в Западна Европа :D За период от 30 години. Само българите са над милион, да те улесня.

#333 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5664 Мнения:

Публикувано Днес, 10:19

Проблема уважаеми колеги , проблема е в главите на 3-4трима участници , които въртят все една и съща развалена грамофонна плоча....

.... Принципа им на мислене е следния - *щом някой критикува това от което се възхищавам (ЕС и др. *демокрации)  няма начин този някой да не е приятел  на тея които аз  мразя - Русия (путин)* .. :biggrin: .... железна логика .... :D

Да да, сметни колко държави, освен България, са приети в ЕС, след 1989 и краха на соца, пък сметни колко хора от тези държави работят и живеят в Западна Европа :D За период от 30 години. Само българите са над милион, да те улесня.

Хайде остави *всички други държави* и пиши конкретно за България ! 

...... Та какво твърдиш - че емиграцията на българи към е.с. е Намаляла след приемането ни ?

Да или Не ?

6 потребител(и) четат тази тема

2 потребители, 4 гости, 0 анонимни

Bate Van4o, damian1
Change Theme!