Към съдържанието

Снимка

Всичко за заглушителите

• Моля, влезте за да отговорите
330 отговора на тази тема

Анкета: За или против за саунд модераторите? (51 потребител(и) са гласували)

За или против за саунд модераторите?

1. Аз съм за законното им притежание и използването им. (49 глас(а) [96.08%])

Процент гласували: 96.08%

2. Аз съм против (2 глас(а) [3.92%])

Процент гласували: 3.92%

Глас Гостите не могат да гласуват

#321 elwix

elwix

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2618 Мнения:

Публикувано 05 април 2019 - 12:08

https://youtu.be/zUA9hWMr3y0

Този пост е редактиран от elwix: 05 април 2019 - 12:13

• LyudmilLov харесва това

#322 КУРЦХААР СРБ

КУРЦХААР СРБ

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 486 Мнения:
  • Куче:oстровни и неостровни птичари
  • МПС:с предно предаване
  • ГрадСело

Публикувано 05 април 2019 - 06:44

С това поведение  наистина ще доведат едно сдружение, с вековна традиция  , да бъде намразено от членовете си .  И съответно да се разпадне или дори изчезне .
Времената не са това , което бяха и не е лошо да го вденат най-после това нещо .
Не се бях замислял , но с оглед последните събития ... ако едно сдружение или дружинка , напусне НЛРС-СЛРБ ,  получава ли обезщетение за активите на НЛРС , които са изграждани и придобивани и с пари от членовете и . Щото инак може и това да им е целта ...да отвратят хората от съюза , да го обезкървят и после да продават и да налапват .

Аз нлрс, почти го намразих вече!Стари, закостенели, правила и никакво развитие.

#323 Sandanski

Sandanski

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 683 Мнения:
  • МПС:Нисан

Публикувано 22 април 2019 - 01:54

Не е баш по темата,ама като им гледам "играчките"на тия,почвам да се питам къде е ключа за бараката,как така,никой не спира тия хора да имат такива играчки,да се събират да си гърмят с тях......а нас тука ни разпъват на кръст,заради един нищо и никакъв заглушител?!И да си призная,не съм много добър с английския,така че може и да съм разбрал погрешно,че това е частна колекция.
https://youtu.be/2eV8N0bUzA0

#324 Щирлиц

Щирлиц

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 775 Мнения:
  • Име:Николай Иванов
  • Оръжие:Tikka-T3 Lite;T3 Varmint-308win;T3 Lite-223rem;ИЖ-54;Winchester SX2;ЧЗ-452
  • Куче:Ваймаранер
  • МПС:TLC
  • Градградът на липите

Публикувано 22 април 2019 - 05:35

Законопроектът , да видим какво и как ще се случи 

https://www.parliame...eports/ID/10213

#325 snaiper.

snaiper.

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1776 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 22 април 2019 - 06:20

Какво да се случи...пак ловния съюз прецака нещата.Косаджиите дадоха положително становище и от съюза отвърнаха че всъщност незнаели дали искали ! И всичко увисва във въздуха.

#326 Щирлиц

Щирлиц

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 775 Мнения:
  • Име:Николай Иванов
  • Оръжие:Tikka-T3 Lite;T3 Varmint-308win;T3 Lite-223rem;ИЖ-54;Winchester SX2;ЧЗ-452
  • Куче:Ваймаранер
  • МПС:TLC
  • Градградът на липите

Публикувано 22 април 2019 - 07:50

Какво да се случи...пак ловния съюз прецака нещата.Косаджиите дадоха положително становище и от съюза отвърнаха че всъщност незнаели дали искали ! И всичко увисва във въздуха.

Явно са те/ни  чули и рязко са поискали    :lol2: 

https://www.slrb.bg/...nite-v-zobvvpi/

#327 SSG

SSG

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 85 Мнения:

Публикувано 22 април 2019 - 09:27

Явно са те/ни  чули и рязко са поискали    :lol2: 

https://www.slrb.bg/...nite-v-zobvvpi/

Заболя ме коремът от смях като го прочетох , много тарикатски са го оформили :D  , но адмирации все пак , че са хванали положителната посока.

#328 lov

lov

Златен Потребител

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 990 Мнения:
  • Оръжие:кривак
  • Куче:гонче
  • МПС:2х2 кракомобил
  • Гради аз не знам

Публикувано 22 април 2019 - 10:24

Каква положителна посока след като минава на разрешителен режим за нещо което в другите държави ще го налагат със закон А тука ще питаме пъдаря дали може. После в правилника ще се нароят едни изисквания дето няма как да се изпълнят или ще облагодетелстват само някой търговец.  Да не говорим колко други простотии и капанчета са натворили и то хванати само докато го прегледах по диагонал. И както всички сте се вторачили в тези супресори и не обръщате внимание така ще приемат останалите простотии дето са ги предложили и после пак ще се чудим от де ни е дошло. Толкова нови уловки направени де от неграмотност де нарочно, че се няма на къде. Истината е че трябваше да се изработи един цял нов закон, а не само с разни поправки комуникиращи и с други закони или нормативни актове дето човек няма как да им хване връзката.

• mir777, Щирлиц, Raev и 2 други харесват това

#329 profiH'87

profiH'87

Йебем ти све...

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1808 Мнения:
  • Име:Милко Стойнев
  • Оръжие:Тоз 34Р 12х70;Sauer S202 Hardwood кал. .308 Win.;Browning Long Track Composite Fluted 9,3x62;ИЖ-18МН .222 Rem.; Glock 17 Gen 3
  • Куче:Восточносибирски лайки и други връло люти свиняри
  • ГрадСофия

Публикувано 25 април 2019 - 10:03

Ми,честито колеги!
  • mir777 и lovec_89 харесват това

#330 snaiper.

snaiper.

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1776 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 25 април 2019 - 10:47

Ми,честито колеги!

Май не е много честито, КОС дава, но трябва и закона за лова да го разреши.А те се дърпат като ученички.

#331 lov

lov

Златен Потребител

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 990 Мнения:
  • Оръжие:кривак
  • Куче:гонче
  • МПС:2х2 кракомобил
  • Гради аз не знам

Публикувано 25 април 2019 - 01:51

...................... Истината е че трябваше да се изработи един цял нов закон, а не само с разни поправки комуникиращи и с други закони или нормативни актове дето човек няма как да им хване връзката.

Налага се да се самоцитирам щото всичката  работа на нашите законотворци винаги в крайна сметка е здраво осрана. Всичките се раадвате но не четете между редовете и връзката с други нормативни актове. Сега ако все пак някой се сети ще се почнат едни промени на правилници тълкувания докато хептен се омотат. И в бързането да се оправи едно да се развалят  развали и хубавото което е направено в предишния. Ще се даде възможност всеки с някакви правомощия да си тълкува нещата както на него му изнася. Като в приказката царя дава пъдаря не.

3 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 3 гости, 0 анонимни

Change Theme!