Към съдържанието

Снимка

СоциализЪма или тъй наречения Соца, прехода и кой цоца?

• Заключена тема Тази тема е заключена
2028 отговора на тази тема

#2001 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5911 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 01:57

Къф батзарко тва е антон4о узунов. ....от смолян,,,дошел е да увеличава калабалъка у СФ.и да се прай на адвокатче .....ааа и виден демократичен интернет трол..

#2002 Djaic

Djaic

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1757 Мнения:
  • Оръжие:Колкото - толкова: g. 12, 20, 30-06
  • Куче:Женски Пойнтер
  • МПС:TLC 120, къса база
  • ГрадСердика

Публикувано 11 септември 2019 - 02:11

Къф батзарко тва е антон4о узунов. ....от смолян,,,дошел е да увеличава калабалъка у СФ.и да се прай на адвокатче .....ааа и виден демократичен интернет трол..

Не ми е работа да давам оценки, но не ти прави чест да се държиш като махленска клюкарка. Има други начини да се показва интелектуално или експертно превъзходство.
  • n960, Пенчо, krus и 3 други харесват това

#2003 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 02:14

:) Ето "свирепото комунистическо правителство" от 09.09.1944 година..:

1. Министър - председател - Кимон Георгиев - "Звено"..
2. Външни работи - Петко Стайнов - "Звено".
3.Военно министерство - Дамян Велчев - "Звено".
4.Финанси - Петко Стоянов - безпартиен
5.Търговия и промишленост - Димитър Нейков - БРСДП
6. Земеделие - Асен Павлов - БЗНС
7.Строителство и държавни имоти - Борис Бумбаров - БЗНС
8. Железници и пощи - Ангел Държански - БЗНС
10.Социално министерство - Григор Чешмеджиев - БРСДП
11.Народно здраве - Рачо Ангелов - БКП
12.Вътрешни работи - Антон Югов - БКП
13.Просвета - Станчо Чолаков - "Звено"
14.Правосъдие - Минчо Нейчев - БКП

Министри без портофейл - Добри Търпешев - БКП, Никола Петков - БЗНС...

Та за какъв комунистически режим става въпрос ?!
Някой да обясни с думи прости....

Стига лъготене и неграмотност.. Аз на твое място бих си скъсал трудовата книжка, бат Зарко....

Че то силовите постове на БКП и превратаджии. Кажи сега Гошо Тарабата кога беше премиер и кои са другите :)
  • Пенчо харесва това

#2004 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4306 Мнения:
  • Име:Чавдар Пенков
  • Оръжие:ТОЗ 34, ИЖ 27
  • МПС:Рено
  • ГрадСофия

Публикувано 11 септември 2019 - 02:17

Че то силовите постове на БКП и превратаджии. Кажи сега Гошо Тарабата кога беше премиер и кои са другите :)

Да не говориш за някоя мутра, дето познаваш..

Те сега са на власт...

#2005 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5911 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 02:23

Не ми е работа да давам оценки, но не ти прави чест да се държиш като махленска клюкарка. Има други начини да се показва интелектуално или експертно превъзходство.

Аз сложих снимки на военна книжка зелен паспорт имам и трудова книжка от 80та година. ..отделно лично от тия де пишат в темата ме познават дамян1 гари лов баян и други. А изобщо от форума много други колеги -от цяла България ..Нека Трола да снима някаквъв личен документ с първото му име че е Зарко...захари или нещо от сорта....ааа а и първите 2 цифри на Егн. ...щот се прай на по дрът и от Петко Бочаров. ...който лъже веднъж лъже винаги...!!!

Този пост е редактиран от jovani62: 11 септември 2019 - 02:27

#2006 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 02:28

Да не говориш за някоя мутра, дето познаваш..
Те сега са на власт...

Нима не знаеш кого са наричали Гошо Тарабата - ами ти не си ли чувал за Георги Димитров, ръководител на Коминтерна дълги години и министър-председател в НРБ :lol:

Ако през соца не си разбрал, ограмоти се кога е бил премиер :lol:

Този пост е редактиран от batzarko: 11 септември 2019 - 02:29

• Пенчо харесва това

#2007 Пенчо

Пенчо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 359 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 02:29

:) Ето "свирепото комунистическо правителство" от 09.09.1944 година..:

1. Министър - председател - Кимон Георгиев - "Звено"..

Та за какъв комунистически режим става въпрос ?! 

Някой да обясни с думи прости....

Стига лъготене и неграмотност.. Аз на твое място бих си скъсал трудовата книжка, бат Зарко....

Малко факти за Кимон Георгиев- масон, член на масонския "военен съюз- звено". Таен член на КПСС още преди 1923г. Евреин, участвал в три преврата.

Този пост е редактиран от Пенчо: 11 септември 2019 - 02:32

#2008 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4306 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 11 септември 2019 - 02:34

Нима не знаеш кого са наричали Гошо Тарабата - ами ти не си ли чувал за Георги Димитров, ръководител на Коминтерна дълги години и министър-председател в НРБ :lol:

Ето пак неграмотност и простотия..

Ти въобще как си изкласил по история ?! Явно с бакшиш...

Че той Георги Димитров си идва в България чак година и два месеца след 09.09. - през Ноември 1945 година.

Къде е девети Септември, къде се буташ.. То така ще стигнеш и до Горбачов...

#2009 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4306 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 11 септември 2019 - 02:38

Малко факти за Кимон Георгиев- масон, член на масонския "военен съюз- звено". Таен член на КПСС още преди 1923г. Евреин, участвал в три преврата.

Да бе... това  дето го говориш - на кой свят се намираш ?!

Организаторът на превратите от 1923 година и 1934 година - и при двата са забранени и се тепат комунисти..

А за масоните - питай сегашните политици начело с главния прокурор...

Този пост е редактиран от Чавдар: 11 септември 2019 - 02:38

#2010 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 02:40

Аз сложих снимки на военна книжка зелен паспорт имам и трудова книжка от 80та година. ..отделно лично от тия де пишат в темата ме познават дамян1 гари лов баян и други. А изобщо от форума много други колеги -от цяла България ..Нека Трола да снима някаквъв личен документ с първото му име че е Зарко...захари или нещо от сорта....ааа а и първите 2 цифри на Егн. ...щот се прай на по дрът и от Петко Бочаров. ...който лъже веднъж лъже винаги...!!!

Гледам пак от бат Зарко се интересуваш. Що не вземеш да си направиш едно досие с въпроси. После да кажеш какви снимки искаш - от вкъщи, на децата, т.н.

Нищо не пишеш за русофилите, какъв милиционер си?!

#2011 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4306 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 11 септември 2019 - 02:43

:lol2: Значи - Кимон Георгиев  - комунист...

Ми то верно - сега нали твоите работодатели изкарват Тръмп агент на Путин - каква е разликата...

https://bg.wikipedia.../Кимон_Георгиев

#2012 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 02:45

Ето пак неграмотност и простотия..
Ти въобще как си изкласил по история ?! Явно с бакшиш...

Че той Георги Димитров си идва в България чак година и два месеца след 09.09. - през Ноември 1945 година.
Къде е девети Септември, къде се буташ.. То така ще стигнеш и до Горбачов...

Ако Чавдаре, отбираше и петак от история, щеше да знаеш че навсякъде в Европа Сталин слага коалиционни правителства. Но задължително комунисти или верни хора на вътрешно и военно министерство. После, опозицията изведнъж я обвиняват в шпионаж. Пример Г.М.Димитров. И следва унищожаването. После, след 1-2 години - комунистическо правителство. Гошо Тарабата, Васил Коларов, Антон Югов. А иначе БЗНС и ОФ си остана до 89.

Но дори и за първото изброено от теб правителство - дали идва на власт без Червена армия в България :)
  • Пенчо харесва това

#2013 Пенчо

Пенчо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 359 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 02:54

Преди смрта му

Значи - Кимон Георгиев  - комунист...

Преди смъртта му от съветското посолство му връчват диплома -40 години член на КПСС. 

Факт, който няма да го намериш в уикипедита. 

Този пост е редактиран от Пенчо: 11 септември 2019 - 02:54

#2014 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5911 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 02:58

Гледам пак от бат Зарко се интересуваш. Що не вземеш да си направиш едно досие с въпроси. После да кажеш какви снимки искаш - от вкъщи, на децата, т.н.

Нищо не пишеш за русофилите, какъв милиционер си?!

абе Трола
Тия неща можеш да ги направиш без да нарушаваш личните ти данни

Русофили....шпиони и прочие всякаква сволач мястото им е да увиснат на въжето. ..ама вие демократ4ета недоклатени що и една запетайка не смеете да напишете срещу соросоидния олигарх и неговия антураж. ...Сега питай КОИ са ТЕ...

#2015 aladin

aladin

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 131 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 03:12

Тодоре, на мен така ми звучат твоите социалистически твърдения. Смешни. Звучат високопарно, и като чиста пропаганда.
Много говориш,ама от много говорене нищо не остава. Плява. Ала бала. Ставаш за комсомолски секретар.
Отговори на основния фундаментален въпрос, който упорито избягваш.
Защо социалистическите страни, са в пъти по изостанали и не на последно място, по недемократични от капиталистическите? Къде хората живеят по добре и са по свободни. Защо част от майките с деца инвалиди,които протестираха пред парламента, за да може да се грижат за тях, емигрираха в западни страни? Иди ги питай и им развивай твоите утопии. Ама си сложи каска.

Този пост е редактиран от aladin: 11 септември 2019 - 03:13

• batzarko харесва това

#2016 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 15 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 03:14

абе Трола
Тия неща можеш да ги направиш без да нарушаваш личните ти данни

Русофили....шпиони и прочие всякаква сволач мястото им е да увиснат на въжето. ..ама вие демократ4ета недоклатени що и една запетайка не смеете да напишете срещу соросоидния олигарх и неговия антураж. ...Сега питай КОИ са ТЕ...

Ти си истинския трол, Ванчо. Отбягваш важните въпроси по темите като издирваш и ровиш в личния живот на хората :lol:

Аз не съм длъжен да ти давам отчет как се казвам, на какви години съм, дали работя или съм пенсиониран.

Не разбрах каква ти е връзката с този антон адвоката, някакви съдебни дела ли сте имали. Изобщо все като те стегне шапката се за него разправяш. Какво ме касае мен или темите.

Има ли разлика между русофили и шпиони, това те питам. Но май не разбираш въпроса.

#2017 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5911 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 03:17

Дееей и тълпите парчета. ...3 изречения знаят и само тех въртат в обращение

#2018 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5911 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 03:28

Ти си истинския трол, Ванчо. Отбягваш важните въпроси по темите като издирваш и ровиш в личния живот на хората :lol:

Аз не съм длъжен да ти давам отчет как се казвам, на какви години съм, дали работя или съм пенсиониран.

Не разбрах каква ти е връзката с този антон адвоката, някакви съдебни дела ли сте имали. Изобщо все като те стегне шапката се за него разправяш. Какво ме касае мен или темите.

Има ли разлика между русофили и шпиони, това те питам. Но маий не разбираш въпроса.

Винтерчо . ...ясен си отвсякъде. ...ти даже не си истински адвокат въпреки че имаш правоспособност. . .

....РУСОФИЛИ има - те са заблудени и тъпи парчета които си мислят че руснаците все още ни считат за братя. Както и другите шамшели - тия де се прехласват по белите държави ....А шпионите са друго нещо...те се маскират всякак...русофили-демократ4ета. ... либертарянци. ... шпионите вършат всичко заради някаква изгода....Сега стана ли ти ясно или? ???

Този пост е редактиран от jovani62: 11 септември 2019 - 03:32

• damian1 харесва това

#2019 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5911 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 03:39

Алооу кюстендилския къцавец. ..ен960....гледам че си у темата. ..ж пишеше на тодор нещо за цинизъм. ...че народа не бил живел истински през Соца. ..я кажи вече като честен часник колко от твоите работници си направиха къщи и си купиха апартаменти през времето което им даваш ЛЕБ. ...

Този пост е редактиран от jovani62: 11 септември 2019 - 03:52

#2020 n960

n960

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2549 Мнения:

Публикувано 11 септември 2019 - 03:51

Алооу кюстендилския къцавец. ... пишеше за цинизъм. ...че народа не бил живел истински през Соца. ..я кажи вече като честен часник колко от твоите работници си направиха къщи и си купиха апартаменти през времето което им даваш ЛЕБ. ...

Това към кой е ? 

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!