Към съдържанието

Снимка

Заловиха бракониери с убит заек

• Моля, влезте за да отговорите
8 отговора на тази тема

#1 admin

admin

Administrator

• Администратор
  • 118 Мнения:

Публикувано 13 ноември 2012 - 09:33

В петък около 22 часа полицейски екип бил изпратен във врачанското село Чирен, за да провери сигнал за бракониерски лов. На земен път до газохранилището „Нефт и газ” бил спрян лек автомобил „Ауди” http://www.lovecbg.c...tyle_emoticons/default/mega_shok.gif, шофиран от врачанина И.Д. В колата пътували 2-ма жители на Чирен. Те не са криминално проявени. В колата имало убит 5-килограмов див заек. На 5 метра от колата бил намерен патрондаш с 24 патрона 12-и калибър. На няколко метра встрани била открита едноцевна пушка „ИЖ”, друга двуцевка била на около 20 метра. 3-мата са арестувани за 24 часа.

konkurent.bg

Коментар....

На мене ми е много интересно, как така колата е била спряна за проверка, а са намерили на 5 метра от нея патрони и пушка.. че и на 20 метра друга пушка... Или тези дето са спрели колата са били слепи или колата не е спирана, а е била паркирана :D

#2 nqkoiotnqkade

nqkoiotnqkade

Изтрит потребител

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 978 Мнения:
  • Оръжие:Тек и други
  • ГрадОт на майната си:)

Публикувано 13 ноември 2012 - 09:47

В петък около 22 часа полицейски екип бил изпратен във врачанското село Чирен, за да провери сигнал за бракониерски лов. На земен път до газохранилището „Нефт и газ” бил спрян лек автомобил „Ауди” http://www.lovecbg.c...tyle_emoticons/default/mega_shok.gif, шофиран от врачанина И.Д. В колата пътували 2-ма жители на Чирен. Те не са криминално проявени. В колата имало убит 5-килограмов див заек. На 5 метра от колата бил намерен патрондаш с 24 патрона 12-и калибър. На няколко метра встрани била открита едноцевна пушка „ИЖ”, друга двуцевка била на около 20 метра. 3-мата са арестувани за 24 часа.

konkurent.bg

Коментар....

На мене ми е много интересно, как така колата е била спряна за проверка, а са намерили на 5 метра от нея патрони и пушка.. че и на 20 метра друга пушка... Или тези дето са спрели колата са били слепи или колата не е спирана, а е била паркирана :D

Мн .лесно.Хората хвърлят бързо и надалече :D в движение...
И после:Я,кога успяха да ми разбият касата,да ни откраднат оръжията и да ги подхвърлят до нас :D
  • Mir@k@ харесва това

#3 Евтим Бояджиев

Евтим Бояджиев

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 188 Мнения:
  • Куче:нок, курцхаар
  • МПС:Опел Вектра
  • ГрадВ. Търново

Публикувано 13 ноември 2012 - 02:21

То това иди дойди, чалъми на дребни тарикати. Не моиш си и помисли колко чалъми съм виждал... По ме дразни, че не се изписват имената, а само инициали. По времето на дядо ми в моето село е имало забит стълб в центъра на площада. След срещата "на терена" с кмета, полския или горския следва разходка накичен с всичко или част от откраднато след барабанчика по улиците на селото, беладжията се е връзвал на стълба на позора, закача му се на врата табела с надпис "Аз съм крадец на еди какъв си" и там е чакал да дойдат полицаите от града да го приберат. Пък за това, че бил опляскан от възмутени селяни никой не придирял.... Сега имат права, анонимност до произнасяне след петилетка на присъдата и т.н.т. Дърти глупости.

Този пост е редактиран от Евтим Бояджиев: 13 ноември 2012 - 02:22

#4 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5875 Мнения:

Публикувано 13 ноември 2012 - 02:22

А заяка що не са фърлили :crazy:
  • Веселин Софрониев харесва това

#5 admin

admin

Administrator

• Администратор
  • 118 Мнения:

Публикувано 13 ноември 2012 - 02:25

А заяка що не са фърлили :crazy:

Това е един логичен въпрос... сигурно щото е бил в багажника, а останалото оборудване е било в купето http://www.lovecbg.c...tyle_emoticons/default/horo.gif

#6 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5875 Мнения:

Публикувано 13 ноември 2012 - 02:33

... сигурно щото е бил в багажника,-- http://www.lovecbg.c...tyle_emoticons/default/horo.gif

....А той е основното ,така да се каже -веществено доказателство http://www.lovecbg.c...tyle_emoticons/default/acute.gif

#7 lovecbg

lovecbg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1224 Мнения:
  • Име:Йордан
  • ГрадСофия

Публикувано 13 ноември 2012 - 03:41

Тия не са ловци.Оръжието е незаконно затова са опитали да се отърват от него.Заека е бил в багажника(както каза колегата)и затова са ги хванали,не са могли да го изхвърлят и него.Иначе щеше да им се размине макар че и сега не е сигурно че ще има последствия.

#8 Илия Илиев

Илия Илиев

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 346 Мнения:
  • Име:ИЛИЯ
  • Оръжие:IJ 58 MA HOWA 1500 308 WIN
  • Куче:Drathar i Goldun redrivur
  • МПС:VW POLO
  • ГрадСофия

Публикувано 20 март 2013 - 08:52

Едни се хващат други продължават да бродят из нивите и бият всичко де що мърда .

Парите потулват всичко колеги това е реалността в нашата държава.

• mitkovasilev харесва това

#9 Димитър Михалев

Димитър Михалев

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 208 Мнения:
  • Куче:Бретон -Арчи Визла-Бродко
  • МПС:Цървули №43
  • ГрадБургас

Публикувано 20 март 2013 - 03:48

Е това е месарщината - трима души джип и един заек