Към съдържанието

Снимка

Вицове

• Моля, влезте за да отговорите
3338 отговора на тази тема

#3321 Христо Христев

Христо Христев

МръФкар

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 553 Мнения:
  • Име:Христо
  • Оръжие:гладко и нарезно
  • Куче:уши - пирон, куйрук - кравай, нрав - зехир
  • МПС:немско
  • Градс вечерник, балкан и река

Публикувано 09 май 2019 - 10:08

На път за Раковски по магистрала Тракия, Папата казва на шофьора си:
- Синко, спри. Искам аз да покарам.
- Разбира се, Ваше Светейшество.
Папата сяда на волана и дава яка газ. Естествено, зад първият храст - радар. Полицаят спира автомобила.
- Вашите документи , моля!
- Синко, не ме ли позна? - пита Папата - Я се обади на шефа си!
- Ало - вдига телефона ченгето - Господин комисар имам проблем. Спрях един много голям човек за превишена скорост... Да, да, превишил я е, ама... Да, ама... Не мога да го глобя... Е, превишил я е... Ама много голям човек... Не, не го познавам, ама Папата му е шофьор...

• BAR и kalidd харесват това

#3322 Stoqanov

Stoqanov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 177 Мнения:

Публикувано 09 май 2019 - 04:35

Класика
Из един женски форум:
"Гаджета сме още с моя мъж... на купон на една вила. Вечерта лягаме да спим - 3 двойки в една стая. Нашето одеяло - родопско, от тия с космарлаците. И понеже съм се сгушила на гърдите му, той дърпа одеялото нагоре и космите ме дразнят. След много хилене и говорене на глупости компанията позамлъква. И тогава се чува моят глас в тъмното:
- Коте, пъхни си го под мишницата, че ми влиза в устата...
  • LyudmilLov, old_hunter, Щирлиц и 5 други харесват това

#3323 пламенчо

пламенчо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 181 Мнения:

Публикувано 09 май 2019 - 09:20

От БГ мама:

Откривам интернет мрежа "23сантиметра". Някой може ли да ми каже как да разбера в кой апартамент е рутерът?
  • Bat Geca Loveca, Пенчо и damian1 харесват това

#3324 Bat Geca Loveca

Bat Geca Loveca

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Мнения:
  • Име:Георги
  • Оръжие:иж 18мн 223 - иж26- тика Т3х-варминт
  • Куче:дратхаар
  • МПС:на скрап
  • ГрадСилистра

Публикувано 09 май 2019 - 10:12

– Имате страхотен питбул. Много е як!

– И е страшно амбициозен! Когато го взех, беше дакел.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Проверка от КАТ :

– Какво е това в багажника?! Ваш ли е този автомат?
- Това е калкулато, г-н полицай.
Полицаят вади елка.
- Ето, това е калкулатор!
- Старши, твоят е за предварителни, а този в багажника е за окончателни сметки.

Този пост е редактиран от Bat Geca Loveca: 09 май 2019 - 10:15

• Щирлиц, kalidd, damian1 и 3 други харесват това

#3325 Stoqanov

Stoqanov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 177 Мнения:

Публикувано 10 май 2019 - 10:25

.

Прикачени файлове

• Щирлиц, kalidd и andi харесват това

#3326 andi

andi

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 640 Мнения:
  • Име:Анди
  • Оръжие:Ij 54, Armsan ,Мазалат, Toz , Browning, Ruger
  • Куче:гонче , курцхар
  • ГрадПловдив

Публикувано 10 май 2019 - 11:20

ПОЗДРАВИ ОТ СПЕЦИАЛНИТЕ СИЛИ
-Скъпи мамо и тате,
най-накрая получих достъп до компютър и реших да ви напиша този имейл. Аз съм добре. Първите два месеца минаха много бързо. Ще ви разкажа с няколко думи с какво се занимаваме тук. Събуждането е в 5.30 сутринта. Първият ден си станах както на село в 4, обаче старшината ме накара да се върна в леглото и да пазя тишина. Така че в началото на деня мързелувам – не се занимавам вече нито нито с кокошки, нито с прасета. Скука.
Сутрин ни слагат по една раница на гърба и ни карат да бягаме. Старшината ме пита защо не се потя, аз му отвърнах, че разстоянието е по-късо от колкото бягах всяка заран с раницата до училище. Момчетата от града са много зле на края на това упражнение, ако старшината не гледа нося по някой на гръб, тъкмо да ми заякнат краката.
Редовно ни карат да гърмим, обаче явно съм в курса за начинаещи. Тук се стреля легнал по неподвижни мишени!!! Много по-лесно от стрелбата по косери или пъдпъдъци! Пък и никой не гърми по теб, както правят ония тъпаци от съседното село! Така че медалите тук са за мен.
Редовно ни карат да се боричкаме, както правим в къщи с батковците ми. Много са чупливи градските момчета, малко да стиснеш и нещо изпуква. Тук за срам на цялото село изгубих... Веднъж. Един младеж, към сто и тридесет килограмов, се спъна и падна отгоре ми. Аз, както знаете, съм 65 килограма, точно на половина. Не успях да се измъкна изпод него и му дадоха победата. Втория път вече имах готовност – като се засили се мръднах една крачка встрани, и после му се хвърлих на гърба. Стана много по-лесно, отколкото със селския бик. Стиснах му врата и той изпука. Няма страшно, старшината каза, че това е тренировъчен инцидент и родителите му няма да ни съдят!
Топла вода има всеки ден, още не мога да разбера защо...
Старшината не ни бие, мисля че му има нещо. Може да е вегетарианец, или сектант...
Храната тук е на корем. Или по-скоро беше на корем. Първия път като казаха, че можем да ядем колкото си искаме, аз набързо глътнах двадесет и пет кюфтенца. Не бяха лоши, обаче на мама са по-хубави. От тогава старшината ми дава да изяждам не повече от двадесет. Това не е проблем, сядам до някое градско момче на обяд, гледам го втренчено, и той ми дава половината си порция. И изкарвам до вечерта. Сменям ги, да не се оплаче някой.
Първата седмица три момчета ме дръпнаха зад спалните помещения, искаха май да ме ступат. Понеже се чувствали засегнати от моите успехи, не можело то така, новобранци да ги излагат. Няма страшно! Родителите им няма да ни съдят! Даже двама ще се върнат в строя, съвсем скоро, до два месеца. Като има зараснат костите. Третият май ще си полежи заедно с оня, големия. Понеже малко се спъна, и съвсем леко го бутнах срещу стената на бараката, и главата му мъничко влезе вътре. И пак се чу пук. Докторите казаха, че скоро и двамата ще излязат от кома. Така че, няма грижи!
Моля ви, кажете на батковците ми Тошо и Гошо да дойдат веднага! Да се запишат, след толкова ядене и игри, даже дават и пари! Бързо, преди онези тъпаци от съседното село да се усетят и местата да свършат!
Мамо и тате, обичам ви и ми липсвате! Тук е хубаво, дано ме харесат.
Ваша дъщеря: Стойка

• vve, Христо Христев, lov и 8 други харесват това

#3327 kalidd

kalidd

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 722 Мнения:
  • Оръжие:няколко

Публикувано 11 май 2019 - 10:35

В реанимация приемат натрошен и посинен мъж.

Докторът щрака с пръсти и го пита :

- Какво стана, катастрофа с мотор ли ?

- Не докторе, кихнах в гардероба .....

• Христо Христев, LyudmilLov, Bat Geca Loveca и 8 други харесват това

#3328 Stoqanov

Stoqanov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 177 Мнения:

Публикувано 11 май 2019 - 09:34

70-годишен при доктора се хвали, че ще се жени.
— О, чудесно, а на колко години е булката?
— На 21.
— Бих искал да Ви предупредя, че прекомерната активност в леглото може да доведе до смърт!
— Да умира! Пак ще се оженя!!
  • JPB, old_hunter, Щирлиц и 4 други харесват това

#3329 Bat Geca Loveca

Bat Geca Loveca

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Мнения:
  • ГрадСилистра

Публикувано 12 май 2019 - 02:38

Мъж се приготвя да си носи данъчната декларация при данъчните.Мисли си:
- Ако се облека с мръсни дрехи ще си кажат, че работя от сутрин до вечер и имам кинти, ако се облека с костюм, пак ще си помислят същото”.
Решил да попита жена си, а тя:
- Ще ти разкажа една история, а после ти ще решиш какво да облечеш. Когато се омъжвах за теб, попитах мама каква нощница да си облека за първата брачна нощ - обикновена или специална. А мама ми каза:
- Каквато и да си сложиш, все ще те на_бат.

• baev, ARDA, LyudmilLov и 12 други харесват това

#3330 Bat Geca Loveca

Bat Geca Loveca

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Мнения:
  • ГрадСилистра

Публикувано 15 май 2019 - 09:21

–Хубаво би било, да бе маалко по-възбуден...

–Възбуждащо би било, да си маалко по-хубава...

• baev, LyudmilLov, old_hunter и 13 други харесват това

#3331 Bat Geca Loveca

Bat Geca Loveca

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Мнения:
  • ГрадСилистра

Публикувано 16 май 2019 - 10:32

Преди с*кс се измивам много старателно, понякога толкова се старая, че след това с*кс не ми е нужен...!

• DrOhboli, LyudmilLov, old_hunter и 3 други харесват това

#3332 baev

baev

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 180 Мнения:
  • Име:Баев
  • Оръжие:мухозол
  • Куче:остро
  • МПС:назаем
  • Градлете-жега и комари, зиме-студ и преспи

Публикувано 16 май 2019 - 11:35

Прикачен файл  IMG-0c12cf21ecf803d6bfc4b023c10ce6c5-V.jpg   77,49K   0 Брой сваляния
  • Щирлиц и Bat Geca Loveca харесват това

#3333 saint

saint

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1242 Мнения:
  • Оръжие:Benelli M2, Benelli Argo E 30-06 , Howa 308, САР М 8 F 7.62./ 39 , Glock 19
  • Куче:шоколадова лабрадорка
  • МПС:Тойота Авенсис
  • ГрадСофия

Публикувано 18 май 2019 - 10:52

Полека ..лека ..се превръщаме в Англия..
Педалите стават все повече и всеки ден вали.

#3334 saint

saint

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1242 Мнения:
  • Оръжие:Benelli M2, Benelli Argo E 30-06 , Howa 308, САР М 8 F 7.62./ 39 , Glock 19
  • ГрадСофия

Публикувано 19 май 2019 - 10:56

Отиват трима на риба. Сядат, посягат за бутилката и о, ужас - забравили я у село. Пратили единия да я вземе, връща се и какво да види - единия напънал другия.
- Какво правите, бе?!
- А бе мани, Жоро да падне в язовира и за малко да се удави.
- Е, прави се изкуствено дишане, бе!
- Е, то така се почна...
  • vve, LyudmilLov, old_hunter и 4 други харесват това

#3335 izi 1991

izi 1991

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 73 Мнения:
  • Име:Ivan Ivanov
  • Оръжие:ATA
  • Куче:breton
  • МПС:Daihatsu Terios
  • ГрадStara Zagora

Публикувано 19 май 2019 - 12:16

ПОЗДРАВИ ОТ СПЕЦИАЛНИТЕ СИЛИ
-Скъпи мамо и тате,
най-накрая получих достъп до компютър и реших да ви напиша този имейл. Аз съм добре. Първите два месеца минаха много бързо. Ще ви разкажа с няколко думи с какво се занимаваме тук. Събуждането е в 5.30 сутринта. Първият ден си станах както на село в 4, обаче старшината ме накара да се върна в леглото и да пазя тишина. Така че в началото на деня мързелувам – не се занимавам вече нито нито с кокошки, нито с прасета. Скука.
Сутрин ни слагат по една раница на гърба и ни карат да бягаме. Старшината ме пита защо не се потя, аз му отвърнах, че разстоянието е по-късо от колкото бягах всяка заран с раницата до училище. Момчетата от града са много зле на края на това упражнение, ако старшината не гледа нося по някой на гръб, тъкмо да ми заякнат краката.
Редовно ни карат да гърмим, обаче явно съм в курса за начинаещи. Тук се стреля легнал по неподвижни мишени!!! Много по-лесно от стрелбата по косери или пъдпъдъци! Пък и никой не гърми по теб, както правят ония тъпаци от съседното село! Така че медалите тук са за мен.
Редовно ни карат да се боричкаме, както правим в къщи с батковците ми. Много са чупливи градските момчета, малко да стиснеш и нещо изпуква. Тук за срам на цялото село изгубих... Веднъж. Един младеж, към сто и тридесет килограмов, се спъна и падна отгоре ми. Аз, както знаете, съм 65 килограма, точно на половина. Не успях да се измъкна изпод него и му дадоха победата. Втория път вече имах готовност – като се засили се мръднах една крачка встрани, и после му се хвърлих на гърба. Стана много по-лесно, отколкото със селския бик. Стиснах му врата и той изпука. Няма страшно, старшината каза, че това е тренировъчен инцидент и родителите му няма да ни съдят!
Топла вода има всеки ден, още не мога да разбера защо...
Старшината не ни бие, мисля че му има нещо. Може да е вегетарианец, или сектант...
Храната тук е на корем. Или по-скоро беше на корем. Първия път като казаха, че можем да ядем колкото си искаме, аз набързо глътнах двадесет и пет кюфтенца. Не бяха лоши, обаче на мама са по-хубави. От тогава старшината ми дава да изяждам не повече от двадесет. Това не е проблем, сядам до някое градско момче на обяд, гледам го втренчено, и той ми дава половината си порция. И изкарвам до вечерта. Сменям ги, да не се оплаче някой.
Първата седмица три момчета ме дръпнаха зад спалните помещения, искаха май да ме ступат. Понеже се чувствали засегнати от моите успехи, не можело то така, новобранци да ги излагат. Няма страшно! Родителите им няма да ни съдят! Даже двама ще се върнат в строя, съвсем скоро, до два месеца. Като има зараснат костите. Третият май ще си полежи заедно с оня, големия. Понеже малко се спъна, и съвсем леко го бутнах срещу стената на бараката, и главата му мъничко влезе вътре. И пак се чу пук. Докторите казаха, че скоро и двамата ще излязат от кома. Така че, няма грижи!
Моля ви, кажете на батковците ми Тошо и Гошо да дойдат веднага! Да се запишат, след толкова ядене и игри, даже дават и пари! Бързо, преди онези тъпаци от съседното село да се усетят и местата да свършат!
Мамо и тате, обичам ви и ми липсвате! Тук е хубаво, дано ме харесат.
Ваша дъщеря: Стойка

С последния ред направо ме уби. :lol2:  :lol2:  :lol2:

#3336 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 3746 Мнения:
  • Име:Todor
  • Оръжие:Steyr, Иж-12;
  • Куче:Нямам....

Публикувано 19 май 2019 - 12:29

Отиват трима на риба. Сядат, посягат за бутилката и о, ужас - забравили я у село. Пратили единия да я вземе, връща се и какво да види - единия напънал другия.
- Какво правите, бе?!
- А бе мани, Жоро да падне в язовира и за малко да се удави.
- Е, прави се изкуствено дишане, бе!
- Е, то така се почна...

Баси, и това преди да дойде пиенето..... :lol2:

• damian1 харесва това

#3337 saint

saint

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1242 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 19 май 2019 - 01:22

Баси, и това преди да дойде пиенето..... :lol2:

Да...ама е модерно и полит коректно.
  • todor_gps и Orka_71 харесват това

#3338 saint

saint

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1242 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 23 май 2019 - 07:58

Бизнесмен си купува джип 4Х4 и го паркира пред дома си.
Нощес кварталния пияница, кандилкайки се, вижда надписа,
вади пирон и пише 4Х4=16.
Бесен, собственика отива на сервиз и го замазва.
На следващата нощ се повтаря същото и така цяла седмица.
Накрая бизнесменът си поръчва фирмен надпис 4Х4=16
и доволен си отива. Вечерта пияницата се прибира,
вижда надписа, вади пирона и пише отдолу ПРАВИЛНО!!!
  • vve харесва това

#3339 Bat Geca Loveca

Bat Geca Loveca

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Мнения:
  • ГрадСилистра

Публикувано Вчера, 22:38

24 Май:
- А ве, брато, къ'ф празник е днес?
- На ФЕЙС-буквите, ве копеле... баси, колко си тъп!

Падам си по теб като варненски булевард по време на дъжд!

В данъчното:

- Само това ли ще декларирате?
- Да, аз съм самоусигуряващ се.
- Все пак си помислете...!
- Амии..., всеки ден се занимавам с онанизъм!
- Но разбира се, знаех че има още нещо! Та ето как стоят нещата: услугите от сексуален характер са забранени и подлежите на санкции по Наказателния кодекс, освен ако не регистрирате фирма, за да се приеме че това е работа. Разбира се, трябва да се начисли и 20% ДДС. Освен това, трябва внасяте данък печалба 10%. Трябва след всеки акт да си изплащате дивидент, както и да си издавате касова бележка. Освен това, трябва да имате трудов договор, книга за инструктаж, ведомост за заплата, работно време, което да не надвишава определеното от закона. В общи линии е това.

4 потребител(и) четат тази тема

2 потребители, 2 гости, 0 анонимни

engin, тябаков
Change Theme!