Към съдържанието

Снимка

Бунгалата на Юг

• Моля, влезте за да отговорите
7 отговора на тази тема

#1 n960

n960

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2614 Мнения:

Публикувано 07 август 2013 - 07:56

Дайте малко информация за бунгалата на южното Черноморие, ако може от преки, собствени впечатления - /аз, жена и куче/... - хигиена, близост до морето, храна наблизо и каквото се сетите... :D

#2 svetlio_vt

svetlio_vt

Ловец

• Глобален Модeрaтор
  • 1049 Мнения:
  • Оръжие:Blaser R8 Professional .308 Win, Beretta A400 Xplor Unico - Optima-Bore® 12 ga., ИЖ 58 МА - 12 кал.
  • Куче:Беше куче
  • МПС:TLC 90
  • ГрадВелико Търново

Публикувано 07 август 2013 - 08:19

В Китен съм ходил в бунгалата на Горското. Условията бяха добри. Две спални, кухня, собствен санитарен възел...веранда с масичка и столове, барбекю. За съжаление нямам вече останали телефони.

Този пост е редактиран от svetlio_vt: 07 август 2013 - 08:20

#3 Kum4o-Vul4o

Kum4o-Vul4o

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 810 Мнения:

Публикувано 07 август 2013 - 10:21

Китен в бунгалата на МНЗ май се казваше бившия дебелариум дето са му казвали

до хотела на Кремиковци

бунгалата са в дъбова горичка има сянка хладно е чисто е има тераси стол ако искаш да си плануваш предварително храната ако искаш може и да не ядеш там има заведения евтини на близо

плажа е на няма 50м. северния май беше той е по чист и по хубав от южния само да не бъркам 

а бе  по малкия дето е 

на големия има водолазно училище може да се гмуркаш 30 мин. 50лв. ама си заслужава 

и те така  цената беше нема около 20лв на вечер  а  бе евтино беше за миналото лято говоря сега не знам

Този пост е редактиран от Kum4o-Vul4o: 07 август 2013 - 10:22

• n960 харесва това

#4 Kum4o-Vul4o

Kum4o-Vul4o

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 810 Мнения:

Публикувано 07 август 2013 - 12:48

колега грешка съм не е до хотел   Кремиковци  

ето ти линк 

http://pochivka.bg/o...ало_мнз_бунгала

http://www.topobiavi...5&pic_id=216313

Този пост е редактиран от Kum4o-Vul4o: 07 август 2013 - 12:53

• n960 харесва това

#5 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6154 Мнения:

Публикувано 15 август 2013 - 01:20

И аз към края на месеца ще трябва да ходя..... че жената ми изпили нервите... :(

Такаче колеги хотелиери на юг от Царево.... не се спотайвайте...... що да правим оборот на непознати ,като може да оставим некой лев у свои хора... ;)

#6 n960

n960

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2614 Мнения:

Публикувано 15 август 2013 - 04:50

Горещо ти препоръчвам Синеморец - чисто -вода и плаж, няма чалга, ям риба местна на корем, цени прилични ...

За плажовете - основно на ,,Велека'', не препоръчвам ,,Бутамята'', а ,,Липите'' - хич,щото много народ се издави и оня ден също...

За такива култови плажове като Силистар въобще не си помисляй - прашища, лъскави коли, платен паркинг под дебела сянка,усилено рекламиран от црЪни пичовИ, а тия които трайно къмпингуват, са се настанили под всяко дърво гъз до гъз - в пепеляка - каква е тая идилия не мога да разбера... :a1a1a79ca0955850d38fbfc3a674fcb

И за разтуха ...

http://otkrovenia.co...n=show&id=66140

Утре си тръгвам и ще кача богат снимков материал....

#7 Иван Кючуков

Иван Кючуков

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 918 Мнения:
  • Оръжие:Тоз-34 кал 12//ЧЗ-550 Варминт,кал 308 Win, ЧЗ-83, Ап-7,65
  • Куче:Бретон
  • МПС:ИЖ

Публикувано 15 август 2013 - 05:38

Горещо ти препоръчвам Синеморец - чисто -вода и плаж, няма чалга, ям риба местна на корем, цени прилични ...

За плажовете - основно на ,,Велека'', не препоръчвам ,,Бутамята'', а ,,Липите'' - хич,щото много народ се издави и оня ден също...

За такива култови плажове като Силистар въобще не си помисляй - прашища, лъскави коли, платен паркинг под дебела сянка,усилено рекламиран от црЪни пичовИ, а тия които трайно къмпингуват, са се настанили под всяко дърво гъз до гъз - в пепеляка - каква е тая идилия не мога да разбера... :a1a1a79ca0955850d38fbfc3a674fcb

И за разтуха ...

И за разтуха ...

Ходих,на плажа на устието на Велека,на Бутамята и на Силистар.Липите ги подминах,защото на моите хора не им се вървеше,но там има най малко плажуващи.Миналите години предпочитах Бутамята пред Силистар,но тази година съм на обратният полюс.На устието е дълбочко,не е много за деца.На Силстар плащах по 4лв такса паркинг,а на Бутамята по 2лв на ден.На мен ми харесва. :)

Прикачени файлове

#8 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6154 Мнения:

Публикувано 16 август 2013 - 08:55

Ходих,на плажа на устието на Велека,на Бутамята и на Силистар.Липите ги подминах,защото на моите хора не им се вървеше,но там има най малко плажуващи.Миналите години предпочитах Бутамята пред Силистар,но тази година съм на обратният полюс.На устието е дълбочко,не е много за деца.На Силстар плащах по 4лв такса паркинг,а на Бутамята по 2лв на ден.На мен ми харесва. :)

Мерси за инфото колеги !

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!