Към съдържанието

• Зареждане на брояча
Снимка

Намерени проектили

• Моля, влезте за да отговорите
263 отговора на тази тема

#261 5_AR

5_AR

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 323 Мнения:

Публикувано 15 януари 2019 - 10:18

Върбане, набито око имаш, веднага разпозна покривката :D За бидоните - повечето бяха легнали и на 4 увел виждах само черна елипса, имаше няколко много големи, ама не можах да ги разпозная дали е свинка или нер, дори кое му е задница и кое предница. Даже попогрешка стреляхме по едно и също, добре, че падна иначе резила голям :D
Обаче още мноого имам да уча, докато доближа този с ремингтоните. В събота отдалече видя прасетата, бях сигурен че се бърка. Като вдигнах оптиката - свинарник... А в неделя ти най-добре знаеш колко глигани и приплоди отупа :D :D
  • vve харесва това

#262 vve

vve

трубач

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1107 Мнения:

Публикувано 15 януари 2019 - 11:20

Този с Ремингтоните на шега,на майтап отупа 18 прасета този сезон!Голям ловец и голям стрелец!Всичко това при положение,че знаеш как е при нас,макс.две гонки за деня и се редуваме да гоним  и да вардим,защото смятаме за безсмислено да продължаваме лова,ако не сме свършили работа до обяд,другото е мазохизъм!Ти нееднократно си виждал как само за час се оправят десетина прасета и се сяда на сладки приказки! :DСамо за твоя информация в годините на "оня лов" за един сезон този човек има над 80 едри животни!Сега твърди,че е било грешно,но все пак го е направил! :D

• 5_AR, NBP и choko харесват това

#263 Rasate

Rasate

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 8 Мнения:

Публикувано 16 януари 2019 - 09:15

Hornady InterLock, .308 win, 180 gr.

Прасето минава под мен и ме подминава, стрелям от 15-ина метра леко в гръб. Куршума влиза над дясната плешка, близо до гръбнака, разбива бял дроб и минава през лявата плешка. Оловната част беше се спряла в кожата, а месинговите части бяха на 2-3 см зад оловото в плешката.

Прикачени файлове

• vve, ДБД, 5_AR и 2 други харесват това

#264 infinity

infinity

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 422 Мнения:
  • Име:Любо
  • Оръжие:ATA Venza, MC-Trap, MK3, H&K, Rem VTR
  • Куче:English pointer

Публикувано 27 януари 2019 - 04:27

Като направиш рецепта за 150ката сподели я,че се замислям.....да я пробвам.

Ето Евгени...

Днес пробвах Barnes TTSX 150gr.

Пушката е Browning MK3 .308W

Рецептата: 

Geco case

NCD-02 - 43gr.

Barnes TTSX 150gr.

CCI-250

COAL - 71.6

Не съм мерил скорости, но при положение, че със същата рецепта TSX 168гр. отвори перфектно в животно, то имам основание да мисля, че този ще бъде още по-добре.

Групата беше добра, при положение че оптиката е с увеличение Х6

Прикачен файл  IMG_20190127_145641_0.jpg   131,48K   0 Брой свалянияПрикачен файл  IMG_20190127_160500_8.jpg   78,81K   0 Брой сваляния

• profiH'87 и БАЙ АСЕН харесват това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!