Към съдържанието

Снимка

Оръжейни Магазини RosBul Arms®

• Моля, влезте за да отговорите
91 отговора на тази тема

#21 savin

savin

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 6 Мнения:

Публикувано 10 юли 2013 - 09:55

Аз съм пазарувал 100 пъти от магазина и ти казвам, че важат. Днес се регистрираш и първия ти пост - хейтърски. Кажи малко конкретика - какво си търсил, с кого си говорил, кой магазин, кой служител? 

Не  е така г-н Модератор - днес се пререгистрирах, защото се регистрирах отдавна, а разбрах,че  нещо не се получава с регистрацията, а я направих отдавна.Опитах отново днес,отказа ми това име  т.е има такова, опитах отново със savin1, отказа,а после направо без да се получи регистрацията си влязах със savin без 1,същото по необясними причини и получих поздрав ,за регистрация,без да съм се регистрирал дефакто.

И явно ще трябва да сваля кореспонденцията щом не се вярва. Незнам с колко ви правят на вас. Та четете тогава от личната кореспонденция.

[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>[/color][color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;] >Продукт: [/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>> > BROWNING BAR SHORT TRACK COMPOSITE FLUTED 308win [/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>> > [/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>> >Запитване: Каква ще е цената на оръжието след отстъпка за регистриран потребител в Ловец БГ [/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>> >[/color]

[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]Здравейте, [/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>> [/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>> Съжаляваме, но пушката в момента [/color][color=#ff0000;][font="'Times New Roman';font-size:medium;"]не е налична[/color][/font][color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]. Предполагаме, че след отстъпката цената за Вас ще е около[/color][color=#ff0000;][font="'Times New Roman';font-size:medium;"] 2300лв. [/color][/font]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>> [/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>> Поздрави, [/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>> Екипът на Oragie.net [/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>>[/color]

[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>Предвижда ли се доставка и ако да -в какъв срок?Възможна ли е заявка за точно този модел?[/color]

[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>[/color]
[color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;]>[/color]

[color=#ff0000;][font="'Times New Roman';font-size:medium;"]Не можем да гарантираме за доставката на точно този модел[/color][/font][color=rgb(0,0,0);font-family:'Times New Roman';font-size:medium;], но можем да запишем вашите кординати и да ви потърсим при наличие на тази пушка.[/color]

Пушката е тази:

http://www.oragie.ne...e_fluted_308win

Цената е 2390лв. при отстъпка на 2300лв сметката излиза - 90 на 2390 са  3.76 %. Мисля,че правилно съм задал въпроса за " регистриран потребител на Ловец БГ".Въпреки,че поради някаква причина,дали ми е важела регистрацията или не към момента - въпроса е " за регистриран потребител" ,мисля,че правилно съм задал въпроса предвид изложеното/ а  и аз не  купувам в момента, говорим при евентуална покупка как ще е /, а отговоро се върти около 3.76%, нещо ги няма 10-15%,въпреки обявено , а не налично.Далеч съм от антиреклама, но това е при мен и ако на някой му се получи да не се чуди.

А да не говорим за наличието, възможноста за покупка и доставка на нещо което хем  го има на сайта , а всъщнос го няма  и не се знае кога и дали ще го има.Та.... г-н Модератор кое е  " хейтърско" ,/мислех,че българския е с придимство, след като кирилицата е такава в българските сайтове, защо ме обвинявате ,че мразя ,а още не съм изложил случая- далеч съм от това,просто искам да ми е ясно, ако има възможност да ми се обясни ,а не веднага да се квалифицира произволно/, та макар да съм с първи пост, от новата ми "стара" регистрация.А пушката я има и другаде предполагам, ще търся там.Това ли ми пожелахте днес от сайта "[color=rgb(40,40,40);font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;]Здравей savin, Добре дошъл във форума ЛовецБг. Пожелавам ти много приятно изкарани моменти при нас. Поздрави и наслука !". Благодаря[/color]

Този пост е редактиран от savin: 10 юли 2013 - 10:08

#22 lovecbg

lovecbg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1336 Мнения:
  • Име:Йордан
  • ГрадСофия

Публикувано 10 юли 2013 - 10:02

Аз съм пазарувал 100 пъти от магазина и ти казвам, че важат. Днес се регистрираш и първия ти пост - хейтърски. Кажи малко конкретика - какво си търсил, с кого си говорил, кой магазин, кой служител? 

Аз пък пазарувах от там веднъж....И това ми стигаше....

Първото ми ловно оръжие,преди да го купя ме увещаваха че при проблем с него ще го поправят и тн и тн......Ръждяса като лисица скоро след това и то не заради лоша поддръжка.

Обясниха ми че те руските пушки така си ръждясвали,имало много сяра в стоманата....хахахаха....Ни помен за подмяна или ремонт.......Ако съм искал да си платя щели да ми направят нова оксидация!!?!!

Нема такъв магазин...за мене,а да си призная който ме пита си казвам моите патила с тях пък да се оправя.....

Този пост е редактиран от lovecbg: 10 юли 2013 - 10:03

#23 savin

savin

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 6 Мнения:

Публикувано 10 юли 2013 - 10:18

Ми добре,че не се доверих и не отидах до София там на място,да разбера,че е било химера написаното и изложеното в двата сайта.Защото много хора излагат и свидетелства и продължават да свидетелстват, че ги има 10-15%-те отстъпка.Благодаря,че ги има днешните комуникации  и служителя на магазина беше ясен и коректен с бърз отговор.

#24 don_stefano

don_stefano

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1385 Мнения:

Публикувано 10 юли 2013 - 10:25

Аз затова ти писах да внесеш малко конкретика, щото иначе недоволството ти изглеждаше неаргументирано.

#25 don_stefano

don_stefano

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1385 Мнения:

Публикувано 10 юли 2013 - 10:31

Аз пък пазарувах от там веднъж....И това ми стигаше.... Първото ми ловно оръжие,преди да го купя ме увещаваха че при проблем с него ще го поправят и тн и тн......Ръждяса като лисица скоро след това и то не заради лоша поддръжка. Обясниха ми че те руските пушки така си ръждясвали,имало много сяра в стоманата....хахахаха....Ни помен за подмяна или ремонт.......Ако съм искал да си платя щели да ми направят нова оксидация!!?!! Нема такъв магазин...за мене,а да си призная който ме пита си казвам моите патила с тях пък да се оправя.....

Няма да им адвокатствам, ама ти гаранция против ръждясване/корозия имаш ли, че искаш да ти я правят нещо и от какво ръждяса пушката, ако не от влага/неподдържане?

#26 lovecbg

lovecbg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1336 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 10 юли 2013 - 10:46

Няма да им адвокатствам, ама ти гаранция против ръждясване/корозия имаш ли, че искаш да ти я правят нещо и от какво ръждяса пушката, ако не от влага/неподдържане?

Знам че не си им адвокат!

Споделих моите впечатления с тази ....фирма.Причината за корозията беше [color=#ff0000;]многото сяра в метала[/color] както казах вече......не лошата поддръжка.Оръжието го занесах в магазина и стоя там седмица преди да решат какво да правят....Решиха че ще им е по лесно да обвинят [color=#ff0000;]сярата[/color].Интересно че не ми казаха за сярата преди да си купя оръжието.

Този пост е редактиран от lovecbg: 10 юли 2013 - 10:50

#27 savin

savin

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 6 Мнения:

Публикувано 10 юли 2013 - 10:57

Аз затова ти писах да внесеш малко конкретика, щото иначе недоволството ти изглеждаше неаргументирано.

Не ми стана ясно освен ,че  сега е аргументирано , най-важното - справедливо ли е. И... не мразя, просто ми е кофти.

Този пост е редактиран от savin: 10 юли 2013 - 10:59

#28 don_stefano

don_stefano

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1385 Мнения:

Публикувано 10 юли 2013 - 11:20

Не ми стана ясно освен ,че  сега е аргументирано , най-важното - справедливо ли е. И... не мразя, просто ми е кофти.

Справедливо или не - въпрос на тълкувание - не съм нито съдия, нито адвокат. 

Казах ти, за да не изглеждаш голословен ХЕЙТЪР да напишеш кога, какво се е случило и то КОНКРЕТНО. Хвърляне на обвинения от анонимни, току-що регистрирани потребители буди съмнение и поне аз не приемам такива обвинения на сериозно. След като посочи конкретика - ДА, аргументирано е.

Официален вносител на Браунинг са Стар Форс и вносът се прави от тях. Обикновено при всеки внос има и повишение на цената. Не знам какъв е случая тук и дали ще е така, просто споделям наблюдения. 

След като вносът не зависи от тях как очакваш да ти дадат конкретна дата на внос? И след като не се знае кога ще е следващия внос и на каква цена не очаквай да ти дадат твърда цена, не случайно са ти написали ОКОЛО.

И друго - ако аз бях на мястото на РосБулАрмс и виждам, че днес си се регистрирал /дали само да ползваш отстъпката или НЕ не мога да кажа/, но аз отстъпка не бих ти дал. 

п.с. щом някой търговец не отговори на ВИСОКИТЕ ми очаквания, сменям търговеца. Както искаш така го разбирай.

Този пост е редактиран от don_stefano: 10 юли 2013 - 11:21

• valchan и 6terio харесват това

#29 ДБД

ДБД

БАЙ ЧЕПИК

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 5126 Мнения:
  • Име:Данаил
  • Оръжие:няколко
  • Куче:от 31.10.2013г. вече нямам !
  • МПС:Жабче, с фланци.
  • ГрадРусчуклийска околия .

Публикувано 11 юли 2013 - 05:43

Аз не знам защо се препирате !? В крайна сметка сделка за БАР-а не е реализана и нищо не е платено за да се правят изводи и сметки за отстъпка . Това обяснение - " цена за вас ще е, около ", ми напомня за един виц .

Ако има нещо в наличност с обявена цена и там отстъпката, не е обещаната - прави сме да се сърдим, но за нероден Петко ...

• Георги харесва това

#30 savin

savin

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 6 Мнения:

Публикувано 11 юли 2013 - 07:17

Справедливо или не - въпрос на тълкувание - не съм нито съдия, нито адвокат. 

Казах ти, за да не изглеждаш голословен ХЕЙТЪР да напишеш кога, какво се е случило и то КОНКРЕТНО. Хвърляне на обвинения от анонимни, току-що регистрирани потребители буди съмнение и поне аз не приемам такива обвинения на сериозно. След като посочи конкретика - ДА, аргументирано е.

Официален вносител на Браунинг са Стар Форс и вносът се прави от тях. Обикновено при всеки внос има и повишение на цената. Не знам какъв е случая тук и дали ще е така, просто споделям наблюдения. 

След като вносът не зависи от тях как очакваш да ти дадат конкретна дата на внос? И след като не се знае кога ще е следващия внос и на каква цена не очаквай да ти дадат твърда цена, не случайно са ти написали ОКОЛО.

И друго - ако аз бях на мястото на РосБулАрмс и виждам, че днес си се регистрирал /дали само да ползваш отстъпката или НЕ не мога да кажа/, но аз отстъпка не бих ти дал. 

п.с. щом някой търговец не отговори на ВИСОКИТЕ ми очаквания, сменям търговеца. Както искаш така го разбирай.

Абе не е точно така ,нещо  измествате нещата - питам и въпроса беше за " регистриран",отговора го приемам за "регистриран", може да питам за брат си или приятел, а пък нов ли съм или ще се регистрирам ,не ги питам това, въпроса беше поставен точно.Няма видяли,че си нов,това помислили , онова помислили.Пък и ака не съвпада тукащното ми име с емейла , от де ще знаят дали съм регистриран и кога- затова питах конкретно.Второто е,че като го нямат -да го свалят или като другите сайтове да напишат поне цена 0.00 лв  ,щото казват нагоре,че всичко им е наред в сайта.Дръжки наред.

А търговеца естествето,че се сменя вече - като го няма - да го чакам с години ли.За каква сделка говорим като го няма продукта и не виждам някакви ВИСОКИ,ВИСОКИ изисквания, в крайна сметка искам да им отида на крака  с парите , не идват те да ми го носят в къщи.

Айде с поздрави,че се втече и разтече.

Този пост е редактиран от savin: 11 юли 2013 - 07:17

#31 РБА

РБА

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 32 Мнения:
  • Име:Росбул Арм ЕООД
  • ГрадСофия,Плевен,Ловеч

Публикувано 11 юли 2013 - 10:35

Отстъпките са до 10-15% в зависимост от артикула!На някой отстъпката може да е 2%,на други 15%,на трети 10% във вид на стока и т.н.!

Колегата който се занимава със сайта е отговорил най-любезно,че такъв артикул в момента няма и не може да каже кога ще има,защото си има официален представител за България и само той знае кога ще има внос!За това не може да се ангажира със срокове за доставка!В случая неволна грешка е,че колегата е дал цена  на артикул който го няма наличен!Точно за това е и бутона "Запитване",за да се зададат въпросите които ви интересуват,да се провери има ли го наличен въпросния артикул и т.н.!

Стоката има голямо текучество и често се случва различни артикули да се изчерпат,но те не се свалят от сайта,защото биват набавяни възможно най-бързо!

Сайта е в процес на доработка,но въпреки това може да се поръчват наличните артикули и да получавате отговори на въпросите които задавате!

Наслука през новия сезон!!!

• XuMePa харесва това

#32 XuMePa

XuMePa

Начо Фен

• Администратор
  • 1691 Мнения:
  • Име:Юлчо
  • Оръжие:Невероятен Шака Зуло Танц в 16/56ти, ИЖ 16/70, MP153 12/76, Browning Long Track 30-06, SigSauer 9х19
  • Куче:Тъщата
  • МПС:АТВ, бели маратонки и туристическа щека
  • ГрадСеверозападен

Публикувано 11 юли 2013 - 12:00

Доколкото разбирам, проблема е в използването на 10-15% процента, което затваря минимална отстъпка от 10% за всички стоки. На всички е ясно, че това няма как да стане и е 100% видно, че има просто пропуск в комуникацията, а не лъжа :)

Предлагам, на РБА да промени думата на - до 15% остъпка, а всеки колега, който си поръчва ще е наясно каква точно е отстъпката за определения продукт...

Апропо - отстъпка близо 100 лева за браунинга си е е много ОК.. ако ще да е 0.1 %.

Темата разбира се е отворена да се събира и обратна връзка, но не бива да се превръща в бит пазар, в който се чува само негативизъм и изобщо не се чете какво отговарят от другата страна, както често се случва.

#33 lovecbg

lovecbg

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1336 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 11 юли 2013 - 12:06

Всеки потребител ползва 10-15% отстъпка в зависимост от избрания артикул !!!

"[color=#ff0000;]Отстъпките са до 10-15% в зависимост от артикула![/color]На някой отстъпката може да е 2%,на други 15%,на трети 10% във вид на стока и т.н.!

Колегата който се занимава със сайта е отговорил най-любезно,че такъв артикул в момента няма и не може да каже кога ще има,защото си има официален представител за България и само той знае кога ще има внос!За това не може да се ангажира със срокове за доставка!В случая неволна грешка е,че колегата е дал цена  на артикул който го няма наличен!Точно за това е и бутона "Запитване",за да се зададат въпросите които ви интересуват,да се провери има ли го наличен въпросния артикул и т.н.!

Стоката има голямо текучество и често се случва различни артикули да се изчерпат,но те не се свалят от сайта,защото биват набавяни възможно най-бързо!

Сайта е в процес на доработка,но въпреки това може да се поръчват наличните артикули и да получавате отговори на въпросите които задавате!

Наслука през новия сезон!!!""

Открийте разликите!

Какво да кажеш повече....написаното ....

Този пост е редактиран от lovecbg: 11 юли 2013 - 12:10

#34 РБА

РБА

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 32 Мнения:
  • ГрадСофия,Плевен,Ловеч

Публикувано 11 юли 2013 - 12:14

Даааам...грешката е във нашия телевизор....не съм го формулирал правилно,моля за извинение!

Отстъпките са до 15(петнадесет) процента в зависимост от избрания артикул!!!

Наслука!!!

#35 savin

savin

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 6 Мнения:

Публикувано 11 юли 2013 - 12:41

Всеки потребител ползва 10-15% отстъпка в зависимост от избрания артикул !!!

Е вече е ясно, че [color=#ff0000;]10-15%[/color] са всъщност   "[color=#ff0000;] до 15%[/color] " .Едно  "до"  доста променя нещата , но поне вече е ясно,да не изписваме повече фермани.А пък другите неща за срокове и обявени да ги пиша пак , явно няма смисъл- "обявени" , а пък ги няма  и  " ... най-бързо доставяни..." също е относително - та поне едни 0.00 на цените решават въпроса да е ясно,че ги няма.Щом Вие незнаете кога ще ги има , от де да знам аз.

Поздрави!

Този пост е редактиран от savin: 11 юли 2013 - 12:42

#36 Todir

Todir

Начинаещ

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 842 Мнения:
  • Име:Тодор
  • МПС:ФорТ МавериГ
  • ГрадСофия

Публикувано 11 юли 2013 - 04:13

Даааам...грешката е във нашия телевизор....не съм го формулирал правилно,моля за извинение!

Отстъпките са до 15(петнадесет) процента в зависимост от избрания артикул!!!

Наслука!!!

Поне напишете някакви ориентировъчни отстъпки по групи продукти или по производители. Не се превръщайте в поредния магазин дето пише големи проценти на стъклото а вътре с тия проценти е намален само чифт обувки дето никой не иска да ги купи 2-ра година.

#37 РБА

РБА

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 32 Мнения:
  • ГрадСофия,Плевен,Ловеч

Публикувано 11 юли 2013 - 04:46

На обувки които никой не иска да купи 2-ра година ще направим и по-добра отстъпка.... :)

Примерно на гладкоцевните патрони....отстъпка 10%,на Num'axes 10%.....на въздушните пушки Норика може да се даде 15%...

Дрехи и екипирова 10-15%,на продуктите Cold Steel 15%....ловно оръжие до 5-10% в зависимост от артикула...фарове и аксесоари Light Force 10-15%....лъкове,арбалети и аксесоари за тях 10%...и т.н.

Стоката която предлагаме е много и отстъпката е различна за различните артикули,за това се прави запитване в сайта или на изброените телефони!

Наслука!!!

Този пост е редактиран от РБА: 11 юли 2013 - 04:54

• Todir харесва това

#38 бай Иван

бай Иван

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 79 Мнения:

Публикувано 11 юли 2013 - 07:50

Да дам и моите 5 стинки.

Пращал съм колега за пушка и макар и без отстъпка остана доволен.

Обаждал съм се за оптика и ми направиха цена с отстъпка.

Недоволен останах от едно обаждане на чието запитване щяха да ми върнат обаждане до10мин.....още сме в срока от 10мин :lol2: ,демек 2-ра седмица чакам обаждането.

Има какво да се иска и е важно да се работи в тази насока.

Поздрави и Наслука!

Този пост е редактиран от бай Иван: 11 юли 2013 - 07:51

#39 Todir

Todir

Начинаещ

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 842 Мнения:
  • Име:Тодор
  • МПС:ФорТ МавериГ
  • ГрадСофия

Публикувано 15 юли 2013 - 07:26

На обувки които никой не иска да купи 2-ра година ще направим и по-добра отстъпка.... :)

Примерно на гладкоцевните патрони....отстъпка 10%,на Num'axes 10%.....на въздушните пушки Норика може да се даде 15%...

Дрехи и екипирова 10-15%,на продуктите Cold Steel 15%....ловно оръжие до 5-10% в зависимост от артикула...фарове и аксесоари Light Force 10-15%....лъкове,арбалети и аксесоари за тях 10%...и т.н.

Стоката която предлагаме е много и отстъпката е различна за различните артикули,за това се прави запитване в сайта или на изброените телефони!

Наслука!!!

Благодаря! :256605:

#40 веко ловеца

веко ловеца

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2 Мнения:
  • Оръжие:много
  • Куче:много
  • МПС:тойота
  • Градплевен

Публикувано 17 юли 2013 - 04:12

Колеги аз съм клиент на магазините на Росбул повече от 10год.и мога да кажа че съм получавал най добрите цени  от тях.

• profiH'87 харесва това

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни

Change Theme!