Към съдържанието

• Зареждане на брояча
Снимка

чисто нов бинокъл Тенто БОЦ 7х50

• Моля, влезте за да отговорите
3 отговора на тази тема

#1 dve2

dve2

Турист

• Ловец
  • Pip
  • 0 Мнения:

Публикувано 03 май 2013 - 03:09

Продавам чисто нов бинокъл Тенто БОЦ 7х50 /made in USSR/. Бинокъла е нов с оригиналната си кутия и аксесоари. Качество гарантирано от СОМЗ /Салватски оптико механичен завод/. Това е най-светлия от всички съветски бинокли с голямата си изходна зеница и огромна светлосъбираемост дава отлична картина при наблюдения в здрач! Възможно най-светлата картина от всички съветски бинокли прави този бинокъл най-подходящ за нощен лов и изключително контрастен при дневен лов. Единствената разлика с БПЦ е, че този е с по-дългофокусни окуляри и по-голямо очно разстояние от 21 мм, което го прави изключително подходящ за хора с очила. Изключително широко поле на наблюдение, което дава възможност за наблюдение на широки зони и бързо движещи се обекти. Брилянтно съветско производство,изключително качество на оптичните стъкла /абсолютно съизмерими по качество на Zeiss Binoctem/. Прецизна фокусировка,плавно движение на всички механични елементи,кристален образ с перфектна оптика /без никакви запрашвания или отлагания по лещите или призмите/с отлично просветление на лещите и окулярите, чисто нов! Окомплектовка:Оригиналните си кутия, кожен калъф,кожен ремък,пълен комплект светофилтри! Бинокъла се намира в Русе, за връзка лс или dvespas@mail.bg. Цена 170 лв Изпращам с Еконт с опция "Тествай преди да платиш"

Прикачени файлове

Този пост е редактиран от dve2: 03 май 2013 - 03:14

#2 Петър Георгиев

Петър Георгиев

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 622 Мнения:

Публикувано 03 май 2013 - 08:53

Колега, бинокълът е супер. Случайно да имаш за продаване такъв, но в 10х50 ?

#3 Илия Илиев

Илия Илиев

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 258 Мнения:
  • Име:ИЛИЯ
  • Оръжие:IJ 58 MA
  • Куче:Drathar i Goldun redrivur
  • МПС:VW POLO
  • ГрадСофия

Публикувано 03 май 2013 - 09:11

Имам го същия малко тежичък според мен но всяко тежко нещо е и качествено.

Има към него и комплект слюди в жълт цвят,аз си търся за него гумените маншончета които лягат около очите че моите вече изгоряха от слънцето и е малко криво без тях.

#4 dve2

dve2

Турист

• Ловец
  • Pip
  • 0 Мнения:

Публикувано 03 май 2013 - 11:48

Имам и 10x50

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!