Към съдържанието

Снимка

Аз съм риболовец....първа част!!!

• Моля, влезте за да отговорите
39 отговора на тази тема

#1 valchan

valchan

Хмммм

• Глобален Модeрaтор
  • 2001 Мнения:

Публикувано 18 април 2013 - 08:16

Не знам дали знаете ама я съм много запален риболовец...в този форум има и едно малко местенце за такива като мене, къде обичат да "давят червея" Сега без майтап!!! Обявявам конкурс за най - етична риболовна снимка! В риболова имаме една златна възможност...да пуснем обратно рибата обратно на свобода, много ми се иска в едно снимково съревнование да покажем къде ходим за риба, каква риба хващаме, и не на последно място как се отнасяме към нея....Ще толерираме снимки в съвкупност от красива природа, голяма риба и уважение към нея....! Аз лично съм много запален и знам за какво става на въпрос, така че освен , че ще участвам в конкурса ще следя и за достоверноста на снимките и на коментарите.... :)  Разбира се ще има и щедър награден фонд...Основен спонсор на съревнованието и главен съдия ще бъде мой личен приятел и собственик на риболовен магазин "НА СЛУКА" Йосиф Петров гр.Троян. Наградите ще ги обявим на малко по късен етап, риболовния сезон започва след месец, дори и в момента има места, където се разрешава риболова, така че ще разчитаме на интересни снимки още от самото начало на конкурса. Срока на конкурса ще бъде до 30 септември, всички ние имаме време, да покажем какво можем....НАСЛУКА!!!

• Изтрит Потребител, mir777, krasi_75-berta и 4 други харесват това

#2 Изтрит Потребител

Изтрит Потребител

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 364 Мнения:

Публикувано 18 април 2013 - 08:18

Аз съм с теб-кеч и релийз :D :256605:

• valchan харесва това

#3 svetlens

svetlens

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 272 Мнения:
  • Име:Светлин
  • Оръжие:Доста
  • Куче:Ягдтериер,мелез,барак
  • МПС:Няколко
  • ГрадОколо Русе

Публикувано 18 април 2013 - 09:15

Нека аз първи се престраша :D

Прикачен файл  SDC10890.JPG   92,72K   34 Брой свалянияПрикачен файл  SDC10891.JPG   106,09K   45 Брой свалянияПрикачен файл  SDC10892.JPG   83,92K   44 Брой свалянияПрикачен файл  IMG_0052.JPG   108,66K   44 Брой свалянияПрикачен файл  IMG_0055.JPG   79,09K   49 Брой свалянияПрикачен файл  Picture 383.jpg   121,45K   39 Брой сваляния

• Изтрит Потребител, valchan, mir777 и 11 други харесват това

#4 svetlens

svetlens

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 272 Мнения:
  • ГрадОколо Русе

Публикувано 18 април 2013 - 09:24

Прикачен файл  S8301085.JPG   183,19K   44 Брой свалянияПрикачен файл  S8301300.JPG   56,82K   51 Брой свалянияПрикачен файл  S8301302.JPG   65,54K   52 Брой свалянияПрикачен файл  S8301309.JPG   191,73K   48 Брой свалянияПрикачен файл  S8301310.JPG   165,37K   49 Брой свалянияПрикачен файл  S8301303.JPG   166,51K   40 Брой сваляния

После още,надявам се да ви харесат.

• valchan, mir777, Искрен и 6 други харесват това

#5 Kum4o-Vul4o

Kum4o-Vul4o

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 844 Мнения:

Публикувано 18 април 2013 - 09:43

и аз да се включа с един екземпляр 

личен рекорд  :rolleyes:

Прикачени файлове

Този пост е редактиран от Kum4o-Vul4o: 18 април 2013 - 09:44

• mir777, profiH'87, ДБД и 8 други харесват това

#6 mir777

mir777

Ловец

• Администратор
  • 3656 Мнения:
  • Име:Минко
  • Оръжие:Фотоапарат със светкавица
  • Куче:Няколко
  • МПС:Джип
  • ГрадТроян

Публикувано 18 април 2013 - 10:01

Снимките са супер, ама драснете по два три реда, къде, на каква стръв, кой сезон, колко е голям улова и други подробности, та да ни вкарате и нас четящите в играта.

Наслука през новия сезон.

• Todir харесва това

#7 Воден Чаиров

Воден Чаиров

Ловец

• Златно Перо
  • PipPipPipPipPip
  • 217 Мнения:
  • Оръжие:Кучетата ...
  • Куче:Две Пегая гончета, Сл. копой и Фокстериер
  • МПС:Субару "Форестър"
  • ГрадСофия

Публикувано 19 април 2013 - 12:35

Ееех ... можех да участвам в конкурса с филм ...

... ама Васил Терзийски требва, да ми върне диска ...

Преди пет години играх за "Хоби" ТВ, около три часа ... "пускане на пъстри риби" в една река ...

А сърцето ми се късаше ... като си помисля, че лишавам децата от пресна рибка ...!? :D  :lol:   

Репортерката ...

Прикачен файл  DSC00972.JPG   427,52K   85 Брой сваляния

Репортерката с оператора ...

Прикачен файл  DSC00973.JPG   241,98K   86 Брой сваляния

:D

• Todir харесва това

#8 Даниел Узунов

Даниел Узунов

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 686 Мнения:

Публикувано 19 април 2013 - 12:57

Ееех ... можех да участвам в конкурса с филм ...

... ама Васил Терзийски требва, да ми върне диска ...

Преди пет години играх за "Хоби" ТВ, около три часа ... "пускане на пъстри риби" в една река ...

А сърцето ми се късаше ... като си помисля, че лишавам децата от пресна рибка ...!? :D  :lol:   

Репортерката ...

Публикувано изображениеDSC00972.JPG

Репортерката с оператора ...

Публикувано изображениеDSC00973.JPG

:D

Добра рибка, пуснали я ? :D

Този пост е редактиран от Даниел Узунов: 19 април 2013 - 12:57

#9 Todir

Todir

Начинаещ

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 842 Мнения:
  • Име:Тодор
  • МПС:ФорТ МавериГ
  • ГрадСофия

Публикувано 19 април 2013 - 02:39

Поздравления за инициативата дано има достатъчно участници.

Пишете дали е на платен или свободен водоем в името на честната игра :) Моя опит за съжаление показва, че рибарите спортисти много приличат на извънземните :P

• valchan, krasi_75-berta и Воден Чаиров харесват това

#10 Kum4o-Vul4o

Kum4o-Vul4o

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 844 Мнения:

Публикувано 19 април 2013 - 04:48

искам да попитам само за голяма риба ли е конкурса щото утре ако е хубаво времето съм на гьола 

и ако е рекъл господ да фана една щайга с таранки това важи ли 

#11 valchan

valchan

Хмммм

• Глобален Модeрaтор
  • 2001 Мнения:

Публикувано 19 април 2013 - 05:04

искам да попитам само за голяма риба ли е конкурса щото утре ако е хубаво времето съм на гьола 

и ако е рекъл господ да фана една щайга с таранки това важи ли 

Важи разбира се, стига на снимката да не ги пържиш в тигана... :)

• Kum4o-Vul4o харесва това

#12 BlaseR^

BlaseR^

"ХИЩНИЧАР"

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 438 Мнения:
  • Име:Иван
  • Оръжие:Kартечница

Публикувано 19 април 2013 - 08:51

Поздравления за темата,аз още от дете съм запален риболовец не бих казал "профи" но много съм скитал предимно по язовири,преди няколко години се запалих и по хищниците сред рибите,невероятен риболов особенно със блесна,обаче откато ми замириса на барут лова като че ли бавно но сигурно взе да измества рибаря в мен до степен да ходя само няколко пъти в годината за риба.Но не бих казал,че лова е единствената и основна причина може би основната причина е че,почти всеки път когато ходя няма резултати,денонощното браконерство със ток мрежи,хващането на маломерни риби и др. е дало очаквания резултат...че такива работи да не влизам в подробности,просто ми хареса поредната добра тема и исках да споделя със вас,че и аз "давя червея" Успех на всички участници :)

• Изтрит Потребител, krasi_75-berta и Todir харесват това

#13 krasi_75-berta

krasi_75-berta

Гонач-прасар

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2585 Мнения:
  • Име:Красимир Михалев
  • Оръжие:Иж-18М,Ескорт-12/76-камо,SAVAGE EDGE-308W
  • Куче:злобен мелезак-пълна мастия+млада надежда
  • МПС:КИА-РИО де Поморио-Сузуки-Витара
  • ГрадПоморие

Публикувано 20 април 2013 - 11:02

Не знам дали знаете ама я съм много запален риболовец...в този форум има и едно малко местенце за такива като мене, къде обичат да "давят червея" Сега без майтап!!! Обявявам конкурс за най - етична риболовна снимка! В риболова имаме една златна възможност...да пуснем обратно рибата обратно на свобода, много ми се иска в едно снимково съревнование да покажем къде ходим за риба, каква риба хващаме, и не на последно място как се отнасяме към нея....Ще толерираме снимки в съвкупност от красива природа, голяма риба и уважение към нея....! Аз лично съм много запален и знам за какво става на въпрос, така че освен , че ще участвам в конкурса ще следя и за достоверноста на снимките и на коментарите.... :)  Разбира се ще има и щедър награден фонд...Основен спонсор на съревнованието и главен съдия ще бъде мой личен приятел и собственик на риболовен магазин "НА СЛУКА" Йосиф Петров гр.Троян. Наградите ще ги обявим на малко по късен етап, риболовния сезон започва след месец, дори и в момента има места, където се разрешава риболова, така че ще разчитаме на интересни снимки още от самото начало на конкурса. Срока на конкурса ще бъде до 30 септември, всички ние имаме време, да покажем какво можем....НАСЛУКА!!!

Много добра тема и инициатива,но защо до 30 септември :huh: ?При някой,риболова свършва и по-късно ,зависи пак от годината,но все пак :) ...Едно време,ходих и по-язовирите,дупките или гьоловете,но с течение на времето,там ходя по-рядко,но за сметка на това,сега ходя повече по-морето.Стига темата да не е само за речен риболов...Аз ще покажа една от есента,че нещо другите не ги намирам,но "Дай Боже" и тази година да е като миналата ;)..Това е в Черно море :D  с лодка на чепаре.В интерес на истината,тази риба я пуснах обратно,защото аз карагьоз/вид риба  с много кокали/ не ям,но е запечатано само хващането ;) Прикачен файл  Снимка0236.jpg   99,09K   33 Брой сваляния

• Искрен, Георги Георгиев и asti харесват това

#14 Христо Христев

Христо Христев

МръФкар

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 588 Мнения:
  • Име:Христо
  • Оръжие:гладко и нарезно
  • Куче:уши - пирон, куйрук - кравай, нрав - зехир
  • МПС:немско
  • Градс вечерник, балкан и река

Публикувано 21 април 2013 - 10:46

Аз съм с теб-кеч и релийз :D :256605:

Ъхъ, ма тука си с него. Що не земеш да пробваш да я лансираш тая идея в Станимака ?! С камъни ш та изгонат от града. :lol: От сега мога да си представя реакцията на Мишо кат му я речеш. Ама му я преведи първо, щото на английски нема та фане. :lol2:

• Изтрит Потребител харесва това

#15 Изтрит Потребител

Изтрит Потребител

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 364 Мнения:

Публикувано 21 април 2013 - 03:54

Ъхъ, ма тука си с него. Що не земеш да пробваш да я лансираш тая идея в Станимака ?! С камъни ш та изгонат от града. :lol: От сега мога да си представя реакцията на Мишо кат му я речеш. Ама му я преведи първо, щото на английски нема та фане. :lol2:

Па я съм нов човек вече Ице :D ;)

#16 valchan

valchan

Хмммм

• Глобален Модeрaтор
  • 2001 Мнения:

Публикувано 23 април 2013 - 09:59

Само да ви припомня, че риболова се отбранява от 1 юни....

#17 svetlens

svetlens

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 272 Мнения:
  • ГрадОколо Русе

Публикувано 23 април 2013 - 10:13

Само да ви припомня, че риболова се отбранява от 1 юни....

Распера е от 1 май.

• valchan харесва това

#18 svetlens

svetlens

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 272 Мнения:
  • ГрадОколо Русе

Публикувано 24 април 2013 - 09:00

Прикачен файл  IMG_0502.JPG   189,32K   45 Брой свалянияПрикачен файл  IMG_0511.JPG   119,81K   43 Брой сваляния

малко от зимният риболов.

• Изтрит Потребител, valchan, mir777 и 2 други харесват това

#19 svetlens

svetlens

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 272 Мнения:
  • ГрадОколо Русе

Публикувано 14 май 2013 - 05:56

Нещо от риболова тази седмица,езерото е Ряховски ливади ,а риболова е 24ч.-39риби :D 

#20 valchan

valchan

Хмммм

• Глобален Модeрaтор
  • 2001 Мнения:

Публикувано 14 май 2013 - 06:11

снимки???

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!