Към съдържанието

• Зареждане на брояча
Снимка

Малокалибрени пушки (флоберки)

• Моля, влезте за да отговорите
406 отговора на тази тема

#401 ddd_dancho

ddd_dancho

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 149 Мнения:
  • Име:Йордан Йорданов
  • Оръжие:"CZ-550 FS", "ИЖ-54"; "Аta Arms SY", "Мossberg 702 plinkster"
  • Куче:Гонче Бари
  • МПС:"Нисан Терано 2"
  • ГрадСвищов

Публикувано 22 март 2019 - 06:30

Да , точно  такава е кутията, последно стрелях миналата седмица такива . Като кубче 8-10 см . Даже скорости мерих .  По спомен преди бяха в прозрачни пластмасови опаковки . 

Тъпото е , че по закон не може да вземеш цяла кутия . 

Може, може, ама ще побългарим малко работата - ще я свършим за три дни.

И без това дечурлигата от доста време ме ръчкат, че отдавна не сме дупчили хартии, кенчета, бутилки, празни дезодоранти, едно старо радио с флаш-памет /беше му наказание ;) / и т. н. :lol:

П. П. Не знам обаче дали тази кутии по 333 броя все още ги продават, но видях едни "Уинчестър" по 50 броя в стандартни пластмасови кутии на малко по-висока цена, та ще пробвам и тях. 

• ДБД харесва това

#402 ku4e_biasno

ku4e_biasno

Добрия ловец от приказките

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 217 Мнения:
  • Име:Боян Банев
  • Оръжие:BRNO ZH 301; ATA NEO 12; ST. ETIENNE; ИЖ 58; ИЖ 18 .223rem; CZ 452 .22lr и фенерче от Митака
  • Куче:Рошава муцуна
  • МПС:Корсичкичка
  • ГрадДимитровград

Публикувано 08 април 2019 - 05:37

Айде и аз в чешкия отбор. ГолЕм кеф, честно Ви казвам.  :D

Прикачени файлове

#403 socialnia

socialnia

Хищничар

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 632 Мнения:
  • Име:Димитър
  • Оръжие:Blaser R93; CZ 452 - 2E ZKM LH AMERICAN Cal. 17HMR
  • Куче:Дратхаар; Ягдтериер
  • МПС:Nissan Patrol
  • ГрадПавликени

Публикувано 10 април 2019 - 01:20

Чехите представиха изцяло нова малокалибрена карабина CZ457 - почти пълно копие на новия Аншуц 1761.

Нов затвор отварящ с 30 градуса по - малко спрямо предходните модели, ново подобрено покритие на металните части, предпазитела също е изцяло нов, спусъка и спусковата скоба вече са като на централно възпламеняема карабина, а не старата огъната ламаринка. Новости има и при болтовете които стягат приклада, както те твърдят изцяло нов бединг. Също така са подобрени или изцяло нови са доста от частите на новото оръжие - задната част на болта, нова релса за монтаж на прицели и т.н Понеже изпускам това онова, за който се интересува на линка отдолу ще намери всички новости.

На мен новото чехчинче ми допада. Ще изчакам да го пуснат в лява версия и ще скачам.

https://www.czub.cz/...rmint-3135.html

Този пост е редактиран от socialnia: 10 април 2019 - 01:45

• Herzblock харесва това

#404 ku4e_biasno

ku4e_biasno

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 217 Мнения:
  • Оръжие:BRNO ZH 301; ATA NEO 12; ST. ETIENNE; ИЖ 58; ИЖ 18 .223rem; CZ 452 .22lr и фенерче от Митака
  • ГрадДимитровград

Публикувано 10 април 2019 - 09:38

Чехите представиха изцяло нова малокалибрена карабина CZ457 - почти пълно копие на новия Аншуц 1761.

Нов затвор отварящ с 30 градуса по - малко спрямо предходните модели, ново подобрено покритие на металните части, предпазитела също е изцяло нов, спусъка и спусковата скоба вече са като на централно възпламеняема карабина, а не старата огъната ламаринка. Новости има и при болтовете които стягат приклада, както те твърдят изцяло нов бединг. Също така са подобрени или изцяло нови са доста от частите на новото оръжие - задната част на болта, нова релса за монтаж на прицели и т.н Понеже изпускам това онова, за който се интересува на линка отдолу ще намери всички новости.

На мен новото чехчинче ми допада. Ще изчакам да го пуснат в лява версия и ще скачам.

https://www.czub.cz/...rmint-3135.html

Вярно, че намясва на Аншуц. Ама 452 пък си намясва на Маузер.  :P

• Herzblock харесва това

#405 ku4e_biasno

ku4e_biasno

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 217 Мнения:
  • ГрадДимитровград

Публикувано 10 април 2019 - 09:46

Спусъка ми идва тежичък. Към 1,6 кила е. Охлабих гайката до край, пак е тежък. Ще трябва да сменям пружинката. Не искам да режа оригиналната.

#406 Stoqanov

Stoqanov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 177 Мнения:

Публикувано 11 април 2019 - 10:01

Спусъка ми идва тежичък. Към 1,6 кила е. Охлабих гайката до край, пак е тежък. Ще трябва да сменям пружинката. Не искам да режа оригиналната.

И аз смених пружината на моята 455, веднага като я купих. В момента е много лек и приятен. Оригиналната е доста твърда и самия спусък сякаш "драскаше".
  • ku4e_biasno харесва това

#407 2cv

2cv

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 118 Мнения:
  • Оръжие:zkm 452-2e .22lr lux, maverick 88, sako85 varmint .308Win

Публикувано 11 април 2019 - 11:04

Полирай и самия спусък и ще останеш приятно изненадан.

• ku4e_biasno харесва това

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни

Change Theme!