Към съдържанието

Снимка

Свраките

• Моля, влезте за да отговорите
184 отговора на тази тема

#181 krus

krus

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 333 Мнения:

Публикувано 27 май 2020 - 04:48

Може да си чувал за готвена котка,но аз съм готвил. Печена на фурна ,сервирана в подходяща чиния и гарнирана с картофки и лимон,както си му е реда. За жалост не можах да направя оценка на произведението тъй като докато седна на масата бяха останали само костите. Все пак опитах по една ивичка от гръбнака и не беше никак лоша на вкус.

И до ден днешен никой не вярва,че е ял котка, е бяхме млади луди и щастливи.
И понеже очаквам черногледица форума да се изкаже ще спомена,че на гости в едно сливенско село,хубавата ни буйна студентска компания/без да знаем/завършихме вечерта със салата от люцерна. Това го разбрахме сутринта като видяхме окосена 1 метър люцерна .

За котката -заек, лично познавам бай Гено,който е цар на подобни номера. Последния път когато бях с тях на лов бе купил едно черно прасе от пазара и накара да го пуснат на младите ловци.....Има много такива случки,които се разказват и преразказват. При едни кожата е увита ,при други зашита и т.н.,кой ти гледа как е захваната кожата,важно е идеята и хумора.

Късно забелязах пропуск в текста и го коригирам,макар да не е толкова важно,но не коректно:"черногледеца на форума,,,"

#182 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4182 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 27 май 2020 - 06:52

Късно забелязах пропуск в текста и го коригирам,макар да не е толкова важно,но не коректно:"черногледеца на форума,,,"

Кой е ...че ми стана интересно  :) ?

#183 krus

krus

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 333 Мнения:

Публикувано 27 май 2020 - 07:08

Кой е ...че ми стана интересно  :) ?

Сам ще се покаже.

#184 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4182 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 27 май 2020 - 07:12

Сам ще се покаже.

Пусни нишан , като се покаже  :D

#185 krus

krus

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 333 Мнения:

Публикувано Вчера, 07:04

Пусни нишан , като се покаже  :D

Та имали пост в който да вежда светлина в тунела.

1 потребител(и) четат тази тема

1 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Томи
Change Theme!