Към съдържанието

Снимка

Ловни филми

• Моля, влезте за да отговорите
527 отговора на тази тема

#521 jovani62

jovani62

dounshifter

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6475 Мнения:

Публикувано 26 декември 2020 - 12:53

.

.... Много яко снимачна техника.... ;)

• Bat Geca Loveca и elwix харесват това

#522 jovani62

jovani62

dounshifter

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6475 Мнения:

Публикувано 26 декември 2020 - 05:50

.

.... А пък тука , - някакви Невъзможни Рогати Трофеи...!... :mellow:  :huh:

• Bat Geca Loveca, elwix и Nikolay93 харесват това

#523 jovani62

jovani62

dounshifter

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6475 Мнения:

Публикувано 28 декември 2020 - 02:20

Психиката е много важна при стрелбата, както и правилната постановка, особено ако стреляш с 300WM, мен ме е блъскал прицел на 7рем. и после така стисках пушката, че..... :D

Тоше , глей тва моме кък гърми с Ултра магмум.... :D ,,, ама е Турбо-Бластер... :P .... :lol2:

• todor_gps харесва това

#524 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 4651 Мнения:
  • Име:Todor
  • Оръжие:Steyr, Иж-12;
  • Куче:Нямам....

Публикувано 28 декември 2020 - 02:49

Тоше , глей тва моме кък гърми с Ултра магмум.... :D ,,, ама е Турбо-Бластер... :P .... :lol2:

Загледай се, че ползват магнуми за дребни животни на смешни дистанции...... :lol2: къв е тоя зор, рекламен......

Едно е да стреляш в животно с огромна зона за поразяване друго е да целиш стотинка, постановката е съвсем различна, иначе мацката стреля супер, ако не е монтаж......или не е друга пушката друг калибър..... :D

#525 jovani62

jovani62

dounshifter

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6475 Мнения:

Публикувано 28 декември 2020 - 02:56

...Загледай се, че ползват магнуми за дребни животни на смешни дистанции...... :lol2: къв е тоя зор, рекламен......

Аз  такива работи ги разглеждам в детайли  ,,,, В клиповете  поучителното е ,  че ясно показват  от какво голямо значение е  зоната на попадение на куршума...!!!.... :idea:

Не са само Магнуми - има изстрели с обикновени Седмици (7х65 и 270тка) на 400 + мт.  по 2-3 Елена , които  рухнаха като отсечени.... ;)

Изгледай всичко на голям екран , и пак ще приказваме.... ;)

Този пост е редактиран от jovani62: 28 декември 2020 - 02:56

#526 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 4651 Мнения:
  • Име:Todor
  • Оръжие:Steyr, Иж-12;
  • Куче:Нямам....

Публикувано 28 декември 2020 - 03:12

Аз  такива работи ги разглеждам в детайли  ,,,, В клиповете  поучителното е ,  че ясно показват  от какво голямо значение е  зоната на попадение на куршума...!!!.... :idea:

Не са само Магнуми - има изстрели с обикновени Седмици (7х65 и 270тка) на 400 + мт.  по 2-3 Елена , които  рухнаха като отсечени.... ;)

Изгледай всичко на голям екран , и пак ще приказваме.... ;)

Да това ми беше мисълта, един стреля със 7х65Р на 477м на Елен и то с Еволюшън с БК-0.369 и му сметнах енергията 1520J, като сложих по-висока скорост щото не е ясно колко е дълга цевта.....та мястото на попадение е едно от най-важните неща..... :D като последния елен де го удариха в песока зад него..... пък после беше умрял..... :D

#527 jovani62

jovani62

dounshifter

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6475 Мнения:

Публикувано 28 декември 2020 - 03:19

Всичко може да е фейк , - пушка, разстояния , калибри и пр. , ама  при попадение на правилното място -  вижда се кво стааа , там  лъжа няма... :D  ;)

Абсолютно всичко (за точката на попадение) е потвърдено и от личния ми оптит и наблюдения  върху стреляни ,,, иии ,,,,  някои прибрани , други изгубени животни... :)

• todor_gps харесва това

#528 Rasate

Rasate

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 19 Мнения:

Публикувано 09 януари 2021 - 11:35

• Bat Geca Loveca, elwix, krus и още 1 харесват това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!