Към съдържанието

Снимка

За всеки ловец има колеги, с които той може да има психологична хармония

• Моля, влезте за да отговорите
20 отговора на тази тема

#1 Драгомир

Драгомир

бракониерска троф колекция - ГАВРА С ПРИРОДАТА

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Мнения:

Публикувано 09 февруари 2021 - 01:24

Даже и в дисхармоничната личност може да се намери основа за ловно другарство. Просто си сложете и розови очила. 

Когато човек ловува и скитосва из дружинките в нашата родина, може да попадне на удивителни уникални общности, в които всеки ловец, независимо от своите предпочитания в лова и характерови уникалности, си е намерил сравнително най-пълноценното място. 

А ловците сме преди всичко хора. Хора, които по една, друга или много причини обичат лова.

И така, какви сме ние, без възможност за поправка.

Някои от нас са позитивни към живота на дружинката, към всеки един ловец, куче, към дивеча също се отнасят с грижовност, първи зареждат хранилките, калищата с горяло масло, солищата и тн. Имат свое уникално и неподражаемо чувство за хумор, с радост споделят слуката с колегите си, ободряват унилите, помагат на хората в трудност и така нататък...

Например едни от нас могат да заблудят останалите в дружинката ловна или житейска за истинските мотиви в поведението си, като създават впечатление, че са целенасочени, волеви, че и последователни в преследването на дадена цел. При тях резултатът - да има да речем отстреляно диво прасе на груповия лов има само на тях самите известна специална стойност - те настояват нещо да се случи точно по техния си и само техния си начин, определен от собствения им мироглед или злоглед. По този начин те задоволяват потребности, на които са придали прекалена лична значимост, само така се чувстват щастливи и спокойни, че личният им план е реализиран, как точно да се проведе гонката, в колко часа, на каква площ, с какви кучета, с какво оръжие, с всички техни детайли и условности. И накрая триумфират, защото планът, гениалният лов е факт.  :rolleyes: На всеки лов са педантични и натрапливи да изложат своите гениални прозрения пред дружината и разбира се са напълно убедени, че те са гения на дружината. В част от случаите верно са такива.

Други от нас са странни и различни, което не е непременно лошо нещо, но не се получава шаблона за формирането на междуличностните отношения, а от двете страни е нужно реално опознаване и така се раждат прекрасни и уникални приятелства за цял живот. Всичко това става възможно обаче, ако се избегнат от страта на познанството импулсивните агресивни сблъсъци за нищо или почти нищо които да прераснат в постоянни конфликти. 

Трети от нас са цветни, емоционални, даже и малко капризни, опитват се непрестанно да повлияят на другите, нагаждат се към останалите с цел винаги, навсякъде, във всичко да се сдобият с така важното за самите тях внимание, одобрение. Постоянно търсят развлечения, банкети, всякакви приключения, предимно такива леснички. Но се кефят на всичко. 

Четвърти пък пак от нас са подвластни на своите желания и търсят всички възможности веднага да ги постигнат - мрели-живели непременно требе да прибием хахах свинетата. Който по някакъв начин не е навит като пружинка за тази световна цел днес тук и сега, се сблъсква с агресията на тези значими личности. В тази насока, те не пропуснат да одумат всеки човек, който в дружинката е мааалко по-висок от тревата, а с тези тихичките също се състезават за ловна и човешка слава. Помитат всичко по пътя си. Никой не остава пощаден от техния борбен дух ала на Тасманийския дявол - Таз. Ако някой им каже нещо отрезвително, те изживяват много лабилно и мъчително контрата и дълго време водят гарез на нищо неподозиращия човечец от другите типажи. Често се обиждат и сменят дружинката си или се отказват от лова, като обясняват, че те са прави а другите не са. По някое време се връщат в колектива, попорасли дечица на около 30-40-50-60 и нагоре години... хахаха. Казват от тая дружинка нищо не става, всички са боклуци, но заради лова търпя тяхното зловоние. Стоик! Каква саможертва...

Ентите пък от нас са склонни в един нормален разговор внезапно да избухнат при вербални и физически изблици на агресивност следвайки принципа, че нападението е най-добрата защита, те могат да реализират открито отмъстително поведение, да използват интриги, клюки, подигравки и да обезценяват ловния принос на всеки за когото смятат, че възпрепятства актуалната им потребност, например да врътнат цялата си дружинка по даден въпрос или списък от въпроси – обикновено не е безкраен по интелектуални причини/. Отличават се с внезапните си потетични избухвания, в които веднъж годишно, обекновено към края на ловния сезон изливат над клетата си дружинка своето отвращение от нейното нищожество, но ако публиката - дружинка е отегчена и се разпръсва, бързо губят интерес от дар слово по темата. Без публика не им е мерак.

Имаме си понеже сме цветни и представителна извадка на нашия народ и човечета с претенциозното си чувство за превъзходство, жива българска аристокрация по някакъв неведом начин останала дълбоко скрита през петвековното робство. Те са с нагласата безжалостно и цинично да експлоатират другите за собствена изгода, безогледно не зачитат правата им - най-елементарните им човешки и ловни права. Разбира се и те както всеки човек имат дефиците в постиженията си, но се оправдават с повърхностни оправдания и откровени лъжи. Привидно са безразлични към мнението за тях в дружинката, но са изцяло обладани от интереса какво се говори за тях. Към другарите си в лова се отнасят незаинтересовано, обезценяващо и цинично. Такива умират да имат всякаква власт, те искат да са всичко - председател на дружина, касиер на дружина, председател на сдружение, на ловния съюз, на Вселената ... е не винаги им се получава, но докопат ли властела гледай. 

Още по ентите сред нас пък все се съмняват в дружинката си и най-честната да е все си мислят кой е скрил дивеч, кой е гръмнал, защо, как, къде и тн, почти нямат чувство за хумор, все търсят скрити мотиви в поведението на другарите си, все очакват да бъдат измамени, по инат никой не може да ги бие. 

Други / за радост доста рядко стават ловци/ пък са с каменно лице, ходят на лов с безразличие, Те не ценят доброто отношение на другите към тях, Агресията им е без жал към дивеч, към колеги, към познати, без никаква съвест или чувство за вина, начинът им на общуване е агресивното поведение поради липса на умения за нормално общуване и установяване на равноправни междуличностни отношения. Кучето на такъв ходи с постоянното съзнание, че всеки момент може да бъде нападнато от стопанина си, придвижва се като балерина, за да не бъде забелязано. Те трудно харесват себе си, какво остава за останалите хора... Хладно се държат при страдания на животни и други хора. Имат множество бракове и често сменят и сексуалния си партньор, който често е ...от собствения пол или закъсал финансово и умствено че да се пробва. 

Например други от нас могат да са всякакви типажи, но обединяващотое, че сме ловци, и когато сме в колектив от всичко това при всичките условности може и трябва да се създаде хармония и една добра дружина. От другари.  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: и тн хахаха

#2 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4565 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 10 февруари 2021 - 12:28

И са кво ?  :D

• Драгомир харесва това

#3 lov

lov

Златен Потребител

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1274 Мнения:
  • Оръжие:кривак
  • Куче:гонче
  • МПС:2х2 кракомобил
  • Гради аз не знам

Публикувано 10 февруари 2021 - 12:56

Логорея. :lol2:

• lovecbg, m_h и Драгомир харесват това

#4 danny_nikolov

danny_nikolov

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 425 Мнения:
  • Име:Данаил
  • Оръжие:ТОЗ 57 Т1С, ИЖ 43ЕМ, Browning Longtrac Hunter 30 06, Тikka T3x .223 Rem ADS
  • Куче:-
  • МПС:Jimny
  • ГрадРусе

Публикувано 10 февруари 2021 - 10:27

Странно нещо е човешката мисъл!!!
Винаги съм се удивлявал на асоциативните връзки и скоростта с която протичат...
Ето, дори сега...още преди да погледна поста на Драгомир/МДА/Джани... и хоп...

...веднага асоциацийка с:

https://bnr.bg/post/...sihichnobolnite
  • ku4e_biasno, damian1, izi 1991 и 3 други харесват това

#5 Драгомир

Драгомир

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2021 - 04:17

:D За всеки има място под слънцето. Наслука колеги!

#6 SHAKKA

SHAKKA

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 306 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2021 - 05:56

Странно нещо е човешката мисъл!!!
Винаги съм се удивлявал на асоциативните връзки и скоростта с която протичат...
Ето, дори сега...още преди да погледна поста на Драгомир/МДА/Джани... и хоп...

...веднага асоциацийка с:

https://bnr.bg/post/...sihichnobolnite

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

#7 SHAKKA

SHAKKA

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 306 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2021 - 05:59

Явно лудницата е пълна. :lol2: :lol2: :lol2:

#8 lov

lov

Златен Потребител

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1274 Мнения:
  • Оръжие:кривак
  • Куче:гонче
  • МПС:2х2 кракомобил
  • Гради аз не знам

Публикувано 10 февруари 2021 - 09:16

То викат че не е заразно ама като ходиш да си взимаш бележка за разрешителното не ти ли е направило впечатление  че повечето доФторя ;)  там ги хапе по малко кучето. :D

Та както виждаш няма как да не е пълна че даже и да пращи по шевовете. :)

Този пост е редактиран от lov: 10 февруари 2021 - 09:16

• SHAKKA харесва това

#9 Драгомир

Драгомир

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Мнения:

Публикувано 11 февруари 2021 - 01:41

Не обиждайте и не се подигравайте на хората с психични заболявания. Хора с жълта книжка са и нобелови лауреати - над 10 човека са. Освен това оставете на специалистите и то чрез комисия да преценяват актуалното състояние на пацинтите си. Няма човек, който да не е """луд""" поне в един миг от живота си. Например като ти подаряваш куче на "приятел", а той се окаже прикрит предател. И те прави на """луд""". Освен това, чевек, като мен, който е на лов от десетилетия, няма как да е напълно "нормален". 

Това са разсъждения.

А обидите ви те са просто заради личностните ви акцентуации да издигате собствената си значимост тука, няколко единици, принизявайки всички останали. Всъщност сте много скромни в активността си. Демек и по тоя показател не сте фърст.  :D

пп Що се отнася до българската медицина и психология, до българската психиатрия и до упоритото нежелание на хората да се консултират с психолог, България е страната, в която много здрави хора мислят че са луди, защото не са се изследвали, и много луди мислят че са здрави по същата причина. Като добавим и процента на лекарските грешки и професионалната деформация сред психолози и психиатри, на масово разпространената липса на емпатия към болните хора, консервативното лечение, хронифициращо процесите, вместо активна психотерапия, се достига до състоянието на днешното ни общество, от което произлизат всички набори от хора за хобита и професии... А какво очаква един пациент или клиент, ако попадне на "специалист" с ей онези дипломи - съвременните народни будители. 

Ловът е едно добро място за хора с повишена агресивност, защото спестяват доста страдания на обществото, за сметка на дивеча, кучетата и колегите си. Така полузаконно, правейки се на ловци, си изливат агресията.

Затова начинът е следният - да постъпвате така с колегите си, както бихте искали те да постъпват с вас. Нали не сте мазохисти, че да искате да се постъпва спрямо вас неокей... надявам се. 

Но темата е за съвсем друго нещо, а именно как градивно от пъстрата смесица от ловци да се състоят стойностни ловни колективи за лов и веселие. В конструктивното начало на което е способен всеки малко или много. Поздрави! 

#10 SHAKKA

SHAKKA

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 306 Мнения:

Публикувано 12 февруари 2021 - 08:14

Не обиждайте и не се подигравайте на хората с психични заболявания. Хора с жълта книжка са и нобелови лауреати - над 10 човека са. Освен това оставете на специалистите и то чрез комисия да преценяват актуалното състояние на пацинтите си. Няма човек, който да не е """луд""" поне в един миг от живота си. Например като ти подаряваш куче на "приятел", а той се окаже прикрит предател. И те прави на """луд""". Освен това, чевек, като мен, който е на лов от десетилетия, няма как да е напълно "нормален". 

Това са разсъждения.

А обидите ви те са просто заради личностните ви акцентуации да издигате собствената си значимост тука, няколко единици, принизявайки всички останали. Всъщност сте много скромни в активността си. Демек и по тоя показател не сте фърст.  :D

пп Що се отнася до българската медицина и психология, до българската психиатрия и до упоритото нежелание на хората да се консултират с психолог, България е страната, в която много здрави хора мислят че са луди, защото не са се изследвали, и много луди мислят че са здрави по същата причина. Като добавим и процента на лекарските грешки и професионалната деформация сред психолози и психиатри, на масово разпространената липса на емпатия към болните хора, консервативното лечение, хронифициращо процесите, вместо активна психотерапия, се достига до състоянието на днешното ни общество, от което произлизат всички набори от хора за хобита и професии... А какво очаква един пациент или клиент, ако попадне на "специалист" с ей онези дипломи - съвременните народни будители. 

Ловът е едно добро място за хора с повишена агресивност, защото спестяват доста страдания на обществото, за сметка на дивеча, кучетата и колегите си. Така полузаконно, правейки се на ловци, си изливат агресията.

Затова начинът е следният - да постъпвате така с колегите си, както бихте искали те да постъпват с вас. Нали не сте мазохисти, че да искате да се постъпва спрямо вас неокей... надявам се. 

Но темата е за съвсем друго нещо, а именно как градивно от пъстрата смесица от ловци да се състоят стойностни ловни колективи за лов и веселие. В конструктивното начало на което е способен всеки малко или много. Поздрави! 

Евала :lol2: аз все съм си мислел че нещо ми хлопа  ,обаче като чета някои писания направо съм си уред :lol2:  :lol2:  :lol2: .Жив и здрав да си и продължаваи да внасяш свеж въздух :256605: 

• ku4e_biasno, Чавдар, damian1 и още 1 харесват това

#11 SHAKKA

SHAKKA

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 306 Мнения:

Публикувано 12 февруари 2021 - 08:24

А стоиностния ловен колектив не ви съветвам да му  дрънкате такива словоизлияния щото много трудно ще ви приеме и ако някога стане това ще трябва да продължите с ролята на сумашевшии за да го забавлявате :lol2: :lol2: :lol2:.С поста си не целя да ви обидя ,просто се забавлявам.А се забавлявам защото този филм съм го играл :258027:  :lol2:  :lol2:  :lol2: 

• ku4e_biasno, damian1 и Драгомир харесват това

#12 djumaliev

djumaliev

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 53 Мнения:
  • Име:Иво
  • Оръжие:Ижаци
  • Куче:Кучка
  • МПС:Много Грозен Опел
  • ГрадТърговище

Публикувано 12 февруари 2021 - 09:08

Тц тц тц...имах няколко напрегнати дни,викам си да поцъкам малко в любимия форум,да олабя малко нервите. Пишман станах-честно,вече и главоболие добих от писанията на Драгомир.Представям си на банкет да се случи до мен,да ми напълни главата със сентенции за живота ...пу-пу!!! И аз си мислех,че в дружинката ми има има супер чешити и странници-тц,Не! Благодаря ти,Драгомире,че се насилих да те изчета докрай! След твоите творения станах рязко по-човеколюбив и търпим към грешките на околните!
Насетне пак ще те чета,но ще прескачам по няколко реда.
Приятна вечер,колеги! Не можах да се стърпя!
  • n960 и Драгомир харесват това

#13 SHAKKA

SHAKKA

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 306 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2021 - 09:55

В първото писание ,тези розови муцунки наи отдоло с много сърчица ми се натрапват като трън в гъзъ :lol2:  .Някакви тръпчиви помисли преминават през строиното ми 140 килограмово тело :lol2: :lol2: :lol2:.Не съм тесногръд но ми идва малко в повече :lol2:  :lol2:  :lol2:.КАНТ , НИЦШЕ  , ХЕГЕЛ И БЕИКАН ряпа да ядът :lol2: :lol2: :lol2:

Този пост е редактиран от SHAKKA: 13 февруари 2021 - 10:13

#14 Драгомир

Драгомир

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Мнения:

Публикувано 16 февруари 2021 - 04:18

На банкет си е като на банкет. Не надувам ничии глави. Защото психологията на банкета е такава хората да се позабавляват заедно.  

Що се отнася до розовия емотикон, в неговото поставяне съм сложил хумор към ситуацията. Иначе познавам доста мъже, които са го докарали на космалаци, ама жените им се оплакват публично от въртокъщника. Други от "консумация" съвсем им се е спихнал. И почват да въртят на жените си упреци, закани, че изневерявали, шамари и тупаници вместо да работят по темата, така явно искат да се покажат като мъже, ония от доброто старо време. Физиологичното остаряване не е проблем, проблем е психоемоционалното сдухване. 

За приемането в стойностния ловен колектив - приет съм отдавна. Тия, където искаха да го направят нестойностен - те си останаха отхвърлените. Така че играл съм го и аз. 

От друга страна, комуникационните умения са си предимство, отвсякъде при това. Търпението към грешките на хората е хубаво нещо. Който го няма влиза от разправия в разправия по дребен и несъществен повод с хора, с които може да се разбира като потенциал в живота си на ловец, познат, приятел и тн.

И аз не искам да обидя никого. Препоръчвам да се пише по темата, защото личните нападки и оценки нито ще впечатлят останалите, какви съдии сте, нито нищо друго значимо. 

Една ловна дружинка си е уникален и своебразен жив организъм и форума и тази тема също. Не може да очаквате абсолютно всичко да е точно по вашата свирка. Хората са най-различни. 

Всички си знаете в какви социални роли сте се разпределили в дружинките си. Например може да сте постоянни критици, но ако вземат и ви изберат за председател и усетите отговорностите, а не да намирате кусур, току виж започнете да мислите като председателя, който се е оттеглил, щото му е писнало от вашите претенции, упреци, извъртания и чака вашия провал или пък ви се радва на хъса и ви дава път да се изявите. 

И понеже точно двамата сте взели позицията на компетентни съдии на това написаното, то си задайте въпроса, къде са самокритични възгледи, върху това, което на момента ви е хрумнало и сте го изписали...

Една дружинка е импонираща, когато освен местни ловци, в нея са се прехвърлили и ловци от други дружини, например те са зарязали родната си дружинка и избират новата си дружина, макар че трябва да пътуват десетки и понякога стотици километри за лов в нея - Новата си любима дружина. 

Обратното, има и дружини, в които първо няколко години с налагането на Новия ред има тълпи от хора, а впоследствие дружината опустява и хората, които са и истинската спойка я разпадат. Така остават войводите без чета... 

А всъщност е трябвало малко градивност и проява на уважение към всеки член. Защото всеки освен мухльовците на дружинката ще реагират на проявата на незачитане, особено ако е системна, непредизвикана и груба.

Колегиалността се проявява и където я има в изобилие, тя става особено ценна. Например - стрелят двама по прасето, пада, и въпроса кой е майсторът се разрешава от двамата и групата със стремеж за май-голяма обективност и справедливост. Това си остава в неписаната или писаната понякога история на дружината и скъп спомен и за двамата, за проявеното човешко другарство и ловна етика.

Или пък не дай боже има пострадал или заболял внезапно тежко ловец по време на лов - себеотрицанието, помащта на другарите му, ако щете злополучния стрелец да си признае грешката мъжката, човешката и да си изтърпи наказанието. Така се гради и поддържа една дружина във всеки лов, във всяко ловно мероприятие, всеки ловен сезон, през годините...

Така че всеки от нас само може да спечели и да изпита лично по-голямо удовлетворение от духовното извисяване на дружинката си, особено ако има личен принос. Нека ловът и животът на ловните формации бъде по-красив и жизнеутвърждаващ.

Например и аз съм допускал и ще допускам някои пропуски, но се стремя навреме да си ги признавам първо пред себе си, а после и пред останалите и така нещата се коригират. Нещото което не си позволявам е да отправям лични нападки и квалификации, тъй като този тип генерализации са пълен смях от когото и да изхождат. С това оказах огромно ползотворно влияние върху колеги /по техните думи/ и те сами се убеждават още повече отколкото се убеждавам аз, че всички като даваме положителен личен пример, който е водещото начало, нещата си ни вървят. 

Сутрин всеки чака с нетърпение на сборния пункт другите и ги посреща и отвръща на посрещането с искрена усмивка и пожелание за прекрасен ловен ден. И не изпросено, и без фалш. Няма погледи под вежди, няма шушукане в групички, няма демонстрации, скандали. Ако има различни мнения за нещо не се поставят на лична основа, със цел заяждане, а даже под формата на шеги и закачки и така.

Много нещо за общуването съм научил и по време на лов с и от колеги ловци. Научил съм и много неща за лова. Научил съм и от всички вас в този форум, с това аз си повишавам и ловната култура, и историческите познания и други познания. 

Бремето на лидерството е то да е в полза на колектива а не на кланянето. Лидерът отдава уважение и на най-младия член на дружината, особено ако момчето, момичето в тая дружина иска да полети като ловец. 

И пак - всеки си има дружина за лов, каквато сам си я е направил и със своите попадения в общуването и с грешките в общуването. Ако не му харесва дружината може да си я смени, но ако не харесва и другата, третата, ентата, тогава дали не е време да си зададе въпроса - как пък така все на куца среда попада... Като в онзи виц - кара един в насрещното и звъни ало помащ на 112 карам по магистралата а то всички коли срещу мен в насрещното...  :wub:

#15 Драгомир

Драгомир

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Мнения:

Публикувано 16 февруари 2021 - 04:27

Ето, цитирам ви два постинга на двама колеги във форума в темата за ловния сезон на дива свиня, които онагледяват темата ми... 

vve, на 15 Feb 2021 - 3:21 PM, написа:snapback.png

Не си ме разбрал колега!Изказването ти е в стил "Всички са маскари!".Ако искаш вярвай,но и при отстрел от пет прасета за сезона не се пипа друго на групов лов,защото има създадена желязна дисциплина!Щом и старците,дето бяха свикнали в по-предишни времена да бият по 10 елена на лов го разбраха,значи схемата е работеща!Исках да кажа,че така или иначе имаме стабилна популация,приличен план за ползване на сърна и елен и е тъпо да се правят глупости на групов лов заради едните пастърми,като можеш да си ги набавиш по законен начин и да изпиташ истинското удоволствие от този вид лов.Да,вярно е,че няма мръвки в тези обеми в които имаше,но пък и тези дето идваха на лов само заради това доста си поразредиха идванията,а други тотално изчезнаха.Във връзка с това се сещам и за гостуванията,за които също спазваме строги правила и ако щеш вярвай тази година нямаше много мераклии за гостуване.

Няма как да обясниш на повечето ловци в БГ как се ловува при вас........ А и да имате и да нямате прасета, няма се отървеш от мене  :lol2:  :lol2:

А по темата,  сърната си е за индивидуален лов, просто щото за лов на гонка е трагедия. Е примерно и при мене се случва , аз ги пускам, а като минат билото на 100 метра и от там ги почват. От тая година съм се изучил, ако ще излизат от гонката ги връщам обратно вътре.. достатъчно е да се размърдаш качествено и са готови. При тая липса на прасета, като ги вдигнат кучетата си е адреналин известно време, докато не видиш как върти кат гламава или ти се удари в краката  :)  Та както и да го вършите, вършете го на индивидуален лов и дръжте бройката едноцифрено число и мъжко повечето  :)

#16 SHAKKA

SHAKKA

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 306 Мнения:

Публикувано 16 февруари 2021 - 10:57

Не е смешно ,толкова писане а в краина сметка нищо смислено.В началото ми раздразни любопитството и затова си позволих лукса да пиша в темата.Тази  година не пропуснах лов за целия сезон убихме един шипар и благодаря на тези на които трябва да благодаря, защото аз го убих.А когато ми доскучее купувам мръвки и пиене и събирам другарите от дружинката да се  напием и да си припомняме преживяното през годините на лов .А не им пиша по форума.Като толкова много ти се другарува купи пържоли наточи вино и ракия и почерпи дружките си по лов.Това го разбирам ама философстването не .

• n960, XuMePa, Bat Geca Loveca и 3 други харесват това

#17 n960

n960

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2870 Мнения:

Публикувано 17 февруари 2021 - 12:24

Не е смешно ,толкова писане а в краина сметка нищо смислено.В началото ми раздразни любопитството и затова си позволих лукса да пиша в темата.Тази  година не пропуснах лов за целия сезон убихме един шипар и благодаря на тези на които трябва да благодаря, защото аз го убих.А когато ми доскучее купувам мръвки и пиене и събирам другарите от дружинката да се  напием и да си припомняме преживяното през годините на лов .А не им пиша по форума.Като толкова много ти се другарува купи пържоли наточи вино и ракия и почерпи дружките си по лов.Това го разбирам ама философстването не .

Те такъФ да седне до теб на софрата - да ти омилее - само жълта лимонаТа у чашата... Ако въоПще е на софрата?!  :sunglasses2:

• damian1, SHAKKA и Драгомир харесват това

#18 Драгомир

Драгомир

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Мнения:

Публикувано 17 февруари 2021 - 03:20

Не позна за лимонадата. Развалиха я и отдавна не я пия. Предпочитам Съмърсби хахахаа. Плюс това като сме шофьори щем не щем не може да пием когато си искаме. Ако има кой да ни превози - може пък да не ни се пие баш тогва. Черпя достатъчно но не винаги, навсякъде и всички. Защото не искам да ме мисли някой, че е надхитрил меня. Иначе се радвам, на някои че си верват че са ме минали, за мен е важно да дарявам щастие на хората. Все пак, който се нема лично щастие а копнее за чуждо нещастие, взема та се напраа на нещастен да окуража човека. Обичам хубавото домашно вино, арменски коняк обичам, кубински ром, уиски, един вид домашна ракийца и още няколко вида, божоленце, някои србски ракийци ма не се натаралянквам. Пробвал съм и водки, текила, менти, мастички, бирици, джинове, абее някои видове джин стават. Нямам чувство за хумор, както виждате. 

Иначе обявявам награда за първия, освен мен, който напише нещо по темата, освен двамата цитирани... :258029:

#19 jovani62

jovani62

dounshifter

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 6693 Мнения:

Публикувано 18 февруари 2021 - 08:46

Пири кат си толкова социален що не дойде на ловджийска сбирка кохато те канИх.... ,Извод,,,ти не си ловец,,,а Трол.....колкото ивсеизвестни истини да пишеш , докато си Анонимен никой няма да те приема сериозно.
  • damian1 харесва това

#20 Драгомир

Драгомир

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Мнения:

Публикувано 24 юни 2021 - 04:17

ТИ СЕ ОЧЕРТА КАТО ДРУГАР С НЕКОРЕКТНАТА СИ ПОКАНА, ДА НЕ ПРИПОМНЯМЕ ЦИРКСА, КОЙТО СЪТВОРИ. АЗ СИ ИМАМ ДРУГАРИ. ТИ ГЛЕДАЙ ТВОИТЕ, С КОИТО ТВОРИШ ПОСТАНОВКИ. СМЯХА ТИ СЕ И ВЪВ ФОРУМА И НЕ ВЪВ ФОРУМА, И НЕ Е ЕДИНСТВЕН СЛУЧА, МАКАР ЧЕ ГЛИДАШ ДА НЕ СЕ ЦЕПИШ ОТ КОЛЕКТИВА А ДА СЕ ПРЕНАТЯГАШ... А СЕГА ГО ИЗТРИЙ ДА НЕ СЕ РЕЗИЛИШ.  :D НАЛИ СИ МОД. АНТИМОД ДЕ. 

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!