Към съдържанието

Снимка

Новия Savage Impuls

• Моля, влезте за да отговорите
9 отговора на тази тема

#1 Orka_71

Orka_71

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 567 Мнения:
  • Оръжие:Glock 17 gen 4; Stoeger M 2000; SLR 95 LHMB; FNAR

Публикувано 08 януари 2021 - 07:57

Е на почитателите на Дивака да им кажа Честито

https://youtu.be/W2hOptj4qQM

https://youtu.be/ab7NV-odbRY

Купуваш пушка която е както за стрелящи с дясна така и лява ръка

Яка комбинация между блазер и хайм
  • avdjiev71, Иван Кючуков и damian1 харесват това

#2 Иван Кючуков

Иван Кючуков

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 1004 Мнения:
  • Оръжие:Тоз-34 кал 12//ЧЗ-550 Варминт,кал 308 Win, ЧЗ-83, Ап-7,65
  • Куче:Бретон
  • МПС:ИЖ

Публикувано 08 януари 2021 - 08:04

Тъкмо един приятел ми изпрати клипа.Много е хитро. :)

#3 Orka_71

Orka_71

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 567 Мнения:

Публикувано 08 януари 2021 - 08:20

Тъкмо един приятел ми изпрати клипа.Много е хитро. :)

Блазеристите поумиргаха :)
  • Иван Кючуков харесва това

#4 Orka_71

Orka_71

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 567 Мнения:

Публикувано 08 януари 2021 - 08:39

https://youtu.be/P3ikn76CSgE

#5 shstanchev

shstanchev

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 69 Мнения:
  • Име:Слави
  • Оръжие:12/76, 308win
  • Куче:МЕЛЕЗ птичар - много готин ;)
  • МПС:RAV4 бин#дзин
  • ГрадЛовеч

Публикувано 08 януари 2021 - 09:28

С цена обявена на техният сайт $1,379.00 ще дръпнат клиенти...
https://www.savagear...summary&s=57653

#6 gal64

gal64

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 322 Мнения:

Публикувано 08 януари 2021 - 10:09

Като всяко нещо с реклама отначало.Нещо малко трябва да поотслабне, да свали кила ,колкото и да и е тежък контура на цевта за 45см в .308 ,а и с тая цевна кутия от половин метър - съмнявам се блазеристите да тръгнат да си хвърлят блазерите заради нея.Захващането на цевта въпреки рекламата като предимство , че осигурава реглаж и бързо се подменя ,не означава точност, там Савич не са от най-известните. Аз като десняк , това ,че ще купя пушка която става за левичари не ме интересува - няма да менкам орентацията я  :D .Който е левичар, ще си купи пуша за лямо рамо, блазери има леви.Зацепването на затвора от Хейм не е от най здравото, около два път по-малко  по площ на зацепване на затвора, от  зацепването на блазеровата цангата на R8.Май и цевната кутия алюмин. ...Цената.... цената ... и пак цената е решаваща за новоизбиращите, но в Бъгария май ще отиде на.... около... малко под....над... 3к.,което за сега не е от малкото.

Този пост е редактиран от gal64: 08 януари 2021 - 10:15

• shstanchev харесва това

#7 Orka_71

Orka_71

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 567 Мнения:

Публикувано 09 януари 2021 - 12:25

Като всяко нещо с реклама отначало.Нещо малко трябва да поотслабне, да свали кила ,колкото и да и е тежък контура на цевта за 45см в .308 ,а и с тая цевна кутия от половин метър - съмнявам се блазеристите да тръгнат да си хвърлят блазерите заради нея.Захващането на цевта въпреки рекламата като предимство , че осигурава реглаж и бързо се подменя ,не означава точност, там Савич не са от най-известните. Аз като десняк , това ,че ще купя пушка която става за левичари не ме интересува - няма да менкам орентацията я  :D .Който е левичар, ще си купи пуша за лямо рамо, блазери има леви.Зацепването на затвора от Хейм не е от най здравото, около два път по-малко  по площ на зацепване на затвора, от  зацепването на блазеровата цангата на R8.Май и цевната кутия алюмин. ...Цената.... цената ... и пак цената е решаваща за новоизбиращите, но в Бъгария май ще отиде на.... около... малко под....над... 3к.,което за сега не е от малкото.

Я си виж ъпъра на рюгерчето + къде ти заключват бойните упори на затвора ... и тук е същото, но да си призная нещо и аз като „чуя АЛМИН бате нещо ми се дохожда до двете 00 ...

Инак идейно по ми харесва от блазера.  :P

#8 gal64

gal64

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 322 Мнения:

Публикувано 09 януари 2021 - 01:23

Я си виж ъпъра на рюгерчето + къде ти заключват бойните упори на затвора ... и тук е същото, но да си призная нещо и аз като „чуя АЛМИН бате нещо ми се дохожда до двете 00 ...

Инак идейно по ми харесва от блазера.  :P

Ми не е същото - коренна разлик в площа на заключване с тея топченца, а първото нещо е да  "рекламират"  блзера ,че незнам кога си и на кого си изхвръкнал затвора - не че като го претовариш и на всяка пушка ще се отлюпи.Ми и на мен ми се дохожда до 00 като видя пущкало тежащо 3.6 кг с цев 45санта , а цевнат кутия "алюмин" - пиша го така защото за разлика от рюгерчето за което навсякъде е писано от каква алуминиева слав е сътворено - тук само реклама. На блазерчето  също не пишат какво е джелезото - ама всичко си е стоманена сплав.... и няма ъпър и разтоянието дето го има тоя дивак от ръкохваткта до патроника при блазерчето е два пъти по-малко.Блазера като  концепция за ръчно зареждане няма алтернатива.... засега.Ако цената ще му е колкото се сещам - по добре за някой лев отгоре от новите неща - Сако S20 - сигурно качество.

• JPB харесва това

#9 Orka_71

Orka_71

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 567 Мнения:

Публикувано 09 януари 2021 - 02:26

- Сако S20 - сигурно качество.

:02b4305c61f63240b31c9cfb9f715bf

#10 gal64

gal64

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 322 Мнения:

Публикувано 09 януари 2021 - 02:32

:02b4305c61f63240b31c9cfb9f715bf

За това могат да се прежали някой друг блазер - всичко нистина от джелезо и изпипано.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!