Към съдържанието

Снимка

Ловът, мъжката душа и отношението на съпругите към това..

• Моля, влезте за да отговорите
6 отговора на тази тема

#1 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4613 Мнения:
  • Име:Чавдар Пенков
  • Оръжие:ТОЗ 34, ИЖ 27
  • МПС:Рено
  • ГрадСофия

Публикувано 18 май 2020 - 06:59

:) Пиша това след поредният монолог на жена ми, че - за какво ти е този лов и тези гарагашки и мърши ?!..

Всяка съпруга, взела ловджия после цял живот се бори да го откаже от тези мераци. Обикновено - безуспешно...

Та тук си спомням един случай с мой приятел. Още като студент стана ловджия и после се запозна с бъдещата си съпруга..

Момичето беше много ентусиазирано - гаджето - мачо и ловджия и дори за рождения ден му даде 160 кинта да си купи пушка.

Но после започнаха рутинни семейни сцени и монолози, от типа:

- "Всички жени в събота ходят на опера или балет с мъжете си - а аз - винаги като вдовица в уикенда !!".

Накрая, при развода тя му каза:

- "Ако си скъсаш ловния билет - няма да се развеждаме !!"..

А отговорът беше:

- "Жени - много, а лова е само един!!"..

Та всеки май си има по една такава  в къщи..

Това не е сексизъм, а съвсем горчива истина !!

Този пост е редактиран от Чавдар: 18 май 2020 - 07:03

• NBP, damian1 и Иванов харесват това

#2 Иванов

Иванов

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 141 Мнения:
  • Име:Милен

Публикувано 18 май 2020 - 07:28

Проблема им е , че нямат хоби и не могат да влезнат в положение.Пък и малко жени допускат че мъжа се забавлява с лов. На повечето съзнанието е плитко а фантазията развинтена и решават че ще мърсува някъде, понеже те за друго не мислят. Зорът им е ,че трябва да се покажат някъде, я кафе , я кино ,мол т.н.
Имам доста хобита , все някво на "няква" не и харесва.....както обичам да казвам " проблема си е неин". Още не съм женен,а хич не съм малък.
Е....проблема си е мой :D
Прав е човека "Жени бол" ама живота е един ,на всичкото отгоре и кратък.
П.п. А иначе ако не и обръщаш внимание , ще се намери кой.
  • Чавдар, damian1 и Stoqanov харесват това

#3 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4260 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 18 май 2020 - 09:29

:) Пиша това след поредният монолог на жена ми, че - за какво ти е този лов и тези гарагашки и мърши ?!..

Всяка съпруга, взела ловджия после цял живот се бори да го откаже от тези мераци. Обикновено - безуспешно...

Та тук си спомням един случай с мой приятел. Още като студент стана ловджия и после се запозна с бъдещата си съпруга..

Момичето беше много ентусиазирано - гаджето - мачо и ловджия и дори за рождения ден му даде 160 кинта да си купи пушка.

Но после започнаха рутинни семейни сцени и монолози, от типа:

- "Всички жени в събота ходят на опера или балет с мъжете си - а аз - винаги като вдовица в уикенда !!".

Накрая, при развода тя му каза:

- "Ако си скъсаш ловния билет - няма да се развеждаме !!"..

А отговорът беше:

- "Жени - много, а лова е само един!!"..

Та всеки май си има по една такава  в къщи..

Това не е сексизъм, а съвсем горчива истина !!

Що не му каза , да я научи да плете  :D ...снижава напрежението и у двамата , докато е на лов  :D   :256605:

#4 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4613 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 19 май 2020 - 04:57

Що не му каза , да я научи да плете  :D ...снижава напрежението и у двамата , докато е на лов  :D   :256605:

:) На мен един приятел от Дунав ми скърпи голям номер и после имах разправии.. Той си е зевзек и майтапчия..

В петък привечер аз пътувам на там и той накарал сестра си да се обади в къщи и да пита моята:

- "Той Чавдар тръгна ли вече ?! Че ние тук го чакаме".. Ама не казала коя се обажда и затворила..

И аз без да знам това в неделя се прибирам, а в къщи - ледена тишина и тряскане на врати. Обстановката - приближена до бойната...

Този пост е редактиран от Чавдар: 19 май 2020 - 10:25

• NBP и damian1 харесват това

#5 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4613 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 19 май 2020 - 10:36

:) Имах един приятел от Трънско.. Копач в пернишката мина "Миленов".

Той през седмицата бачка там, а жена му си стои на село.. И отиваме на лов, петък вечерта... 

Жена му вика - Стойчо,, вече е края на Октомври, стига с тоя лов - утре трябва да отидеш да прибереш дървата, дето ни се полагат от гората, че ще умрем от студ зимата !!...

А Стойчо - Ех, ако сега беше жив тате - той за дърва, а аз на лов !!

А жена му каза: "Ами оди го окни !! От оня свят..."...

Този пост е редактиран от Чавдар: 19 май 2020 - 10:46

#6 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4260 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 19 май 2020 - 04:16

:) Имах един приятел от Трънско.. Копач в пернишката мина "Миленов".

Той през седмицата бачка там, а жена му си стои на село.. И отиваме на лов, петък вечерта... 

Жена му вика - Стойчо,, вече е края на Октомври, стига с тоя лов - утре трябва да отидеш да прибереш дървата, дето ни се полагат от гората, че ще умрем от студ зимата !!...

А Стойчо - Ех, ако сега беше жив тате - той за дърва, а аз на лов !!

А жена му каза: "Ами оди го окни !! От оня свят..."...

Какво ли си е викал ...еее, та не изакараха още малко дъртите , та да отраснат и да ме поемат децата  :D  :256605:

Този пост е редактиран от damian1: 19 май 2020 - 04:16

• Чавдар, todor_gps, Tanatos и още 1 харесват това

#7 Иванов

Иванов

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 141 Мнения:
  • Име:Милен

Публикувано 19 май 2020 - 05:54

:) На мен един приятел от Дунав ми скърпи голям номер и после имах разправии.. Той си е зевзек и майтапчия..
В петък привечер аз пътувам на там и той накарал сестра си да се обади в къщи и да пита моята:
- "Той Чавдар тръгна ли вече ?! Че ние тук го чакаме".. Ама не казала коя се обажда и затворила..
И аз без да знам това в неделя се прибирам, а в къщи - ледена тишина и тряскане на врати. Обстановката - приближена до бойната...

:D :D Можеше и по зле да е работата. Багажа да е пред врата а ключът да не отключва.
Един познат разправяше, вика: " Абе както викаше събирам си багажа и си отивам....събирам си багажа и си отивам , взе да вика събирай си багажа и си отивай"
:D :D :D
  • Чавдар, damian1 и todor_gps харесват това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!