Към съдържанието

Снимка

Реклама и търговия чрез форума

• Моля, влезте за да отговорите
6 отговора на тази тема

#1 mir777

mir777

Ловец

• Администратор
  • 3655 Мнения:
  • Име:Минко
  • Оръжие:Фотоапарат със светкавица
  • Куче:Няколко
  • МПС:Джип
  • ГрадТроян

Публикувано 24 февруари 2013 - 09:38

Здравейте колеги и приятели, искам да уточним някои неща относно рекламата и търговията във форума. Единствения начин по, който този форум може да се самоиздържа е от реклама или дарения, всички регламентирани рекламодатели и търговци във форума ще са отделени в раздел „Нашите партньори” там те ще си представят нови модели продукти или даден вид услуги, за което те са си платили под различна форма или в отделни теми след предварителна уговорка с мен. Всяка реклама е съобразена и с това, че всеки пълноправен член на форума да има някаква облага от съответната фирма било то отстъпка, награда или вид услуга.

Всички останали търговци извършващи продажби чрез форума с цел печалба, и разни реклами, рекламни подписи, реклама в името на потребителя и линкове с външни препратки, с търговска цел във форума не са регламентирани и не се толерират, от което следва те да бъдат премахнати. Ще ви помоля и всички Вие да следите това да се спазва, и при констатирана нередност да се докладва.

Ще помоля всички бъдещи и настоящи потребители рекламиращи в този форум да се съобразят с това мое решение.

Благодаря Ви за разбирането.

ПП. Всички събрани средства отиват за поддръжка и развитие на този форум.

• valchan, shot1, nikolay и 7 други харесват това

#2 Димитър Почекански

Димитър Почекански

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2 Мнения:
  • Име:Димитър Почекански

Публикувано 03 януари 2014 - 10:06

Здравейте колеги и приятели, искам да уточним някои неща относно рекламата във форума. Единствения начин по, който този форум може да се самоиздържа е от реклама или дарения, всички регламентирани рекламодатели във форума ще са отделени в раздел „Нашите партньори” там те ще си представят нови модели продукти или даден вид услуги, за което те са си платили под различна форма. Всяка реклама е съобразена и с това, че всеки пълноправен член на форума да има някаква облага от съответната фирма било то отстъпка, награда или вид услуга.

Всички останали търговци извършващи продажби чрез форума с цел печалба, и разни реклами, рекламни подписи, реклама в името на потребителя и линкове с външни препратки, с търговска цел във форума не са регламентирани и не се толерират, от което следва те да бъдат премахнати. Ще ви помоля и всички Вие да следите това да се спазва, и при констатирана нередност да се докладва.

Ще помоля всички бъдещи и настоящи потребители рекламиращи в този форум да се съобразят с това мое решение.

Благодаря Ви за разбирането.

ПП. Всички събрани средства отиват за поддръжка и развитие на този форума.

здравей,

за много години,здраве и късмет 

искам да попитам за реклама във форума

#3 mir777

mir777

Ловец

• Администратор
  • 3655 Мнения:
  • ГрадТроян

Публикувано 03 януари 2014 - 10:20

здравей,

за много години,здраве и късмет 

искам да попитам за реклама във форума

Имате ЛС.

#4 dimo_atanasov

dimo_atanasov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 78 Мнения:
  • Име:Димитър Атанасов
  • ГрадПловдив

Публикувано 04 януари 2014 - 10:44

Здравей,

Проявявам интерес за реклама на мой сайт за електронна търговия. Може ли да получа условията Ви.

Поздрави,
Димитър

#5 mir777

mir777

Ловец

• Администратор
  • 3655 Мнения:
  • ГрадТроян

Публикувано 04 януари 2014 - 11:17

Здравей,

Проявявам интерес за реклама на мой сайт за електронна търговия. Може ли да получа условията Ви.

Поздрави,
Димитър

Напиши ми на лично съобщение за какво става на въпрос.

#6 dimo_atanasov

dimo_atanasov

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 78 Мнения:
  • Име:Димитър Атанасов
  • ГрадПловдив

Публикувано 05 януари 2014 - 12:08

Здравей,

още вчера опитах но ми дава грешка, че не може да получаваш повече ЛС. Може да се свържеш с мен и на скайп: dimo_atanasov

Този пост е редактиран от shot1: 05 януари 2014 - 08:56

#7 mir777

mir777

Ловец

• Администратор
  • 3655 Мнения:
  • ГрадТроян

Публикувано 05 януари 2014 - 06:01

Здравей,

още вчера опитах но ми дава грежка, че не може да получаваш повече ЛС. Може да се свържеш с мен и на скайп: dimo_atanasov

Имаш ЛС.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!