Към съдържанието

Снимка

Седянка по време на карантина....

• Моля, влезте за да отговорите
482 отговора на тази тема

#481 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 24 Мнения:

Публикувано 25 май 2020 - 02:00

:) Зависи за какви булки говориш. То сега се оказа, че има към 56 пола вече..
За някои и млада овчица е невеста...

Булката е само един вид. Но ти явно имаш повече опит и познания. Може да отвориш отделна тема като за гладкоцевните патрони.

Май доста време си бил сам с овцете :D

Този пост е редактиран от batzarko: 25 май 2020 - 02:03

• Пенчо харесва това

#482 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4534 Мнения:
  • Име:Чавдар Пенков
  • Оръжие:ТОЗ 34, ИЖ 27
  • МПС:Рено
  • ГрадСофия

Публикувано 25 май 2020 - 02:12

За това твое изказване питам:

„В интерес на истината не може бъде модератор човек, който откровено взема ВИНАГИ едната страна..

Ти специално дузпите ги свириш винаги пред едната врата..

Има такова понятие арбитър, но то е с космическа по разстояние разлика от това..”

Кого конкретно визираш в този твой цитат? Ванчо модератора или друг? :)

Изобщо нито знам кой е модератор, нито ме е интересувало... То тук само с червени никове една каруца народ...

Поради ред обстоятелства съм контактувал с доста "издигнати хора" в обществото и съм напълно убеден, че и на една кралица като и смъкнеш гащите, отдолу остава само гола .утка.. !! Най - малко ме е интересувало кой какъв е.. От младини, до сега.. 

Като спазваш правилата, какъв ти е проблема ?! 

И пак подчертавам - това е ловен форум.. важното е - като отидеш в гората и си счупиш крака - кой ще те извлече от там. Може и Манго циганина, а не Лордо..

Та тук няма ред и скъпи джипове... И началници..

Този пост е редактиран от Чавдар: 25 май 2020 - 02:15

#483 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 24 Мнения:

Публикувано 25 май 2020 - 02:38

Изобщо нито знам кой е модератор, нито ме е интересувало... То тук само с червени никове една каруца народ...
Поради ред обстоятелства съм контактувал с доста "издигнати хора" в обществото и съм напълно убеден, че и на една кралица като и смъкнеш гащите, отдолу остава само гола .утка.. !! Най - малко ме е интересувало кой какъв е.. От младини, до сега..
Като спазваш правилата, какъв ти е проблема ?!
И пак подчертавам - това е ловен форум.. важното е - като отидеш в гората и си счупиш крака - кой ще те извлече от там. Може и Манго циганина, а не Лордо..
Та тук няма ред и скъпи джипове... И началници..

Бягаш от конкретен въпрос по ясни подбуди. Твоя воля.

Но много добре знаеш кои са модератори в тия теми. Не е тайна и всички знаят, пише се, че и самия Ванчо си го коментира че трие или е решил да не трие. Няма нужда да се правиш на разсеян :) Пък ти дали се чуваш с Ванчо, дали се виждате, няма никакво значение за мен, нито ме интересува. Прави ми лошо впечатление, не за пръв или втори път, че имаш друго отношение към хора с модераторски права. Личи си отстрани.

Ловен форум е да, а тези теми са извън ловните раздели. За да може всеки да има избор дали да чете или пише. И да не се цапат ловни теми с политика, икономика, социални, технически и други въпроси. Както и обратното.

И за ловците да ти кажа 2-3 думички. Всеки първом трябва да е ЧОВЕК с човешки качества и след това ловец. Има хора де са големи специалисти по патрони, пушки и трепят доста дивеч, че и трофеен. Те са добри оръжейници и добиват доста месо. Но не всички са ловци, ловджии, авджии в оня смисъл. Има още нещо.

Ти пишеш за грантояди, грантове, измекяри, шпиони, соц истории, ДАНС, НАП, на кило :) Е, ти дали си ловец в оня смисъл. Отговорът си е за тебе.

Този пост е редактиран от batzarko: 25 май 2020 - 02:39

• Пенчо и м. Асен харесват това

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Bing (1)
Change Theme!