Към съдържанието

Снимка

Седянка по време на карантина....

• Моля, влезте за да отговорите
482 отговора на тази тема

#1 борец

борец

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 361 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 02:41

Хем си знам , че ще е ялова работа , ама на - занимавам се да си пиша с ...Вас... :lol2:

Та на въпроса - 1во - извадил съм от Вашия пост , само това в което има някаква конкретика...!.... :idea:

2ро -  поста на *алехандро*  го следва пост на Чавдар... ;)

.... и тука вече.... есенцията ... :lol2:

... Осветлете ме ,- кои са тези Ваши *любими диктатори* в съвременния свят... :idea: ..?!?... 

Аз - така на примависта се сещам само за двама - КимченУн и президента на филипините Дуерте... :)

Хайде да ни разясните :idea:  - доколко са приложими  техните методи в Европа...?.... :)

---------------------------------------------------------------------------

п.с. , но по добре - не разяснявайте... :lol2:

п.с.2  , пропуснах белоруския А. Лукашенко... :D

Да може и ялова да е работата ,но този път си мисля, забележете , че не е от моя страна. Малко по подробно............... Та значи на въпроса на Александро 42 от пост № 1337, прочетете го още веднъж,точно този съм цитирал , някъде да виждате отношение по него от  Чавдар ??????  Това като първо ............ 

Като второ......................... Ами вие ме питате за конкретика ,аз я написах, по повод ситуацията в България. И като трето ... по отношение на диктаторите,щото навярно само това сте забелязали в написаното от мене.............никъде не съм цитирал Вашата добавка в червено.

Този пост е редактиран от борец: 21 април 2020 - 02:43

#2 борец

борец

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 361 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 02:49

Хем си знам , че ще е ялова работа , ама на - занимавам се да си пиша с ...Вас... :lol2:

Та на въпроса - 1во - извадил съм от Вашия пост , само това в което има някаква конкретика...!.... :idea:

2ро -  поста на *алехандро*  го следва пост на Чавдар... ;)

.... и тука вече.... есенцията ... :lol2:

... Осветлете ме ,- кои са тези Ваши *любими диктатори* в съвременния свят... :idea: ..?!?... 

Аз - така на примависта се сещам само за двама - КимченУн и президента на филипините Дуерте... :)

Хайде да ни разясните :idea:  - доколко са приложими  техните методи в Европа...?.... :)

---------------------------------------------------------------------------

п.с. , но по добре - не разяснявайте... :lol2:

п.с.2  , пропуснах белоруския А. Лукашенко... :D

Ами Ваше право си е............... Между другото този път диалога ми беше с други , а Вие се намесихте. Нали така. Може би предпочитате един малко  по друг диалог................Видно от доста предни постове.

• n960, Пенчо и aladin харесват това

#3 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4182 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 21 април 2020 - 02:52

.

.

... :) . И малко *консприрация*....**САЩ се готвят да обявят фалит по дълга към Китай**...

https://pogled.info/...am-kitai.115570

;)

Трудно може да се каже , кой ще е печеливш от това . Китайците , при такова развитие , ще конфискуват собствености на американските фирми в Китай , а това са реални активи . Отделно и производството и продажбата от собствеността от тези фирми , вече няма да е съобразена по никакъв начин с американците . Не вярвам китайците да са без предвиден отговор за такава ситуация .

• Пенчо харесва това

#4 Пенчо

Пенчо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 471 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 03:01

Ами Ваше право си е............... Между другото този път диалога ми беше с други , а Вие се намесихте. Нали така. Може би предпочитате един малко  по друг диалог................Видно от доста предни постове.

Очаквам скоро да разбера кой стои зад ника борец, че може и още неща.

#5 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6299 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 03:09

Трудно може да се каже , кой ще е печеливш от това . Китайците , при такова развитие , ще конфискуват собствености на американските фирми в Китай , а това са реални активи . Отделно и производството и продажбата от собствеността от тези фирми , вече няма да е съобразена по никакъв начин с американците . Не вярвам китайците да са без предвиден отговор за такава ситуация .                                                                                                                                 Пенчо харесва това

.

.... Ех , конспирации... :)  ,,,, това им е интересното , че са недоказуеми... :D ....

..... Като например  тая , че коронката е дело на Глобазизма... :wacko: - срещу национало-консерватизма... ;)  

--   Пример (произволен)  за глобалист - Б. Гейтс (който финасира *рисърчове* на васкини)... ;)  и Тръмп... :rolleyes: ...

Вече на всеки що-годе грамотен му е ясно  :idea:  - бюрократичния апарат на Евро-Съюза е платена колона на глобализма , - наричани за по-кратко *Соросоиди*.... :D

Като цяло , мнението е ,че *глобализма*  има позиции  в  ЕЛИТИТЕ на всички държави по света... ;) ---- поразтърси се малко , опитай да наредиш не,къф *пъзел*... :)

Този пост е редактиран от jovani62: 21 април 2020 - 05:03

#6 damian1

damian1

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4182 Мнения:
  • Име:damian
  • Оръжие:ЧЗ 9х19,Иж 12 кал.,Иж 16 кал. Браунинг 16 кал.,Бенели 9,3х62 ,Щаер ССГ-04 , 300WM
  • Куче:ягдтериер
  • МПС:УАЗ 452
  • ГрадСофия

Публикувано 21 април 2020 - 03:16

.

.... Ех , конспирации... :)  ,,,, това им е интересното , че са недоказуеми... :D ....

..... Като например  тая , че коронката е дело на Глобазизма... :wacko: - срещу национало-консерватизма... ;)  

--   Пример (произволен)  за глобалист - Б. Гейтс (който финасира *рисърчове* на васкини)... ;)  и Тръмп... :rolleyes: ...

Вече на всеки що-годе грамотен му е ясно  :idea:  - бюрократичния апарат на Евро-Съюза е платена колона на глобализма , - наричани за по-кратко *Соросоиди*.... :D

Като цяло , мнението е ,че *глобализма*  има позиции  в управленията на всички държави по света... ;) ---- порастърси се малко , опитай да наредиш не,къф *пъзел*... :)

До тук короната изглежда , че помага на антиглобалистите . Много неща , които преди това щяха да са овикани , като протекционизъм , национализъм и т.н. сега се ползват покрай кризата .

• Чавдар и борец харесват това

#7 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6299 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 03:17

Очаквам скоро да разбера кой стои зад ника борец, че може и още неща.

Канален Плъх , за разлика от вас-троловете *бореца* не се крие кой е , ;)

сигурен съм че много лесно мже да се срещнем с него - за разлика от ВАС , които се криете из канализацията... :lol2:

#8 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6299 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 03:20

До тук короната изглежда , че помага на антиглобалистите . Много неща , които преди това щяха да са овикани , като протекционизъм , национализъм и т.н. сега се ползват покрай кризата .

.

.... Нека да почакаме - да дойде Отчаянието , и след него *Ваксината*.... ;)

Този пост е редактиран от jovani62: 21 април 2020 - 04:14

#9 борец

борец

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 361 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 03:22

Трудно може да се каже , кой ще е печеливш от това . Китайците , при такова развитие , ще конфискуват собствености на американските фирми в Китай , а това са реални активи . Отделно и производството и продажбата от собствеността от тези фирми , вече няма да е съобразена по никакъв начин с американците . Не вярвам китайците да са без предвиден отговор за такава ситуация .

Аз все си мисля, че тези две страни са дотолкова свързани икономически и финансово, че раздялата им едва ли може да стане. А и ако недай си боже нещо се случи.............................може би сътресението  ще се усети в целия свят. Като вируса.............

• Чавдар харесва това

#10 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4534 Мнения:
  • Име:Чавдар Пенков
  • Оръжие:ТОЗ 34, ИЖ 27
  • МПС:Рено
  • ГрадСофия

Публикувано 21 април 2020 - 03:26

Канален Плъх , за разлика от вас-троловете *бореца* не се крие кой е , ;)

сигурен съм че много лесно мже да се срещнем с него - за разлика от ВАС , които се криете из канализацията... :lol2:

:) Че Пенчо си е "кадровик".. както и някои други...

Нали на времето разпитваше същия колега Борец за това, къде е служил.. За някаква застава в Балкана...

За какво му е нужно на човек да събира лична информация, освен да я използва за доноси или измами..

То между другото събирането на лична информация е противозаконно, освен ако не си оправомощен от закона..

Този пост е редактиран от Чавдар: 21 април 2020 - 03:29

#11 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6299 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 03:38

:) Че Пенчо си е "кадровик".. както и някои други...

Нали на времето разпитваше същия колега Борец за това, къде е служил.. За някаква застава в Балкана...

За какво му е нужно на човек да събира лична информация, освен да я използва за доноси или измами..

То между другото събирането на лична информация е противозаконно, освен ако не си оправомощен от закона..

Той Плъха-пенчу , обича да подмята , как  познава много хора , от ловните среди и пр.... :lol2:

Глей ся , тука все пак е тематичен форум... :)

И е много показателно , когато определени индивиди  не щат да дават  никаква лична информация -  :idea:

най елементарни неща - като име , възраст , в кое село или град живеят , къде и какво ловуват.... ;)

.... в профилите им няма нищо  :idea:  -  участието ИМ е  преимуществено в *плевелните теми*  и то само спам ,

Ааа - и некоя картинка копната от нета и прекипело джанково джибре... :lol2:

Този пост е редактиран от jovani62: 21 април 2020 - 03:48

#12 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6299 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 04:12

.......  Нали виждате че след Вашия въпрос има пост , ама Вашия някак си остана незабелязан. ;).....

Хайде - ако обичате се върнете назад и вижте чий е пост 1338.... ;) ,,,, какво общо има че *зарко*  не отговаря дали  той-зарко  има служители на трудов договор.. :huh: .. баси  и хм,,, *раздвоението*... :mellow: ..... след поста на алехандро - следва пост на Чавдар.... :biggrin:  ;)

;)

#13 garry

garry

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2591 Мнения:
  • Име:Гърга Питич. Има два реда зъби едни обикновенни и едни златни. Елегантен е кат вампир
  • Оръжие:Певица де вади пирони със задник

Публикувано 21 април 2020 - 04:26

Всеки работодател трябва сериозно да прецени тея въпроси. На твое място бих застанал зад служителите си. Сега е трудно за хората и те ще запомнят кой и как е реагирал. Не можеш да очакваш, че служителите ти ще изпълнят твои молби в почивните дни по Великден. Те са хора, не крепостни селяни.

Ти първо дай работа на 5 човека по КТ, па тогава ръси мисли социални и давай акъли.
  • lov, jovani62, Todir и 4 други харесват това

#14 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6299 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 04:35

.

.....Ти първо дай работа на 5 човека по КТ, ....

Аз пръв се кандидатирам  за работа при  Него.... :clap:- може и като  доброволец - бадева... :D

....*batzarko,* ,пиши тук в темата (може и на лични)  къде-кога  да идвам при теб на Интервю...?... :)

Този пост е редактиран от jovani62: 21 април 2020 - 04:43

#15 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4534 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 21 април 2020 - 04:39

:) Защо до вчера всички либерасти викаха, че най - важни са личните свободи, изобщо и въобще, както и кенефите за трансгендери, и - "Долу държавата !", а сега изведнъж се сетиха за нея.

Че била длъжна и т.н.

Нека "невидимата ръка на пазара" да оправи всичко.. :lol2:

Този пост е редактиран от Чавдар: 21 април 2020 - 04:40

• lov и todor_gps харесват това

#16 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6299 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 04:42

:) ......Нека "невидимата ръка на пазара" да оправи всичко.. :lol2:....

.

.... Внимавай кво си пожелаваш...!..... :D  ;) .... Че току-виж  ти се сбъднАло...!.. :lol2:

• lov и todor_gps харесват това

#17 Чавдар

Чавдар

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 4534 Мнения:
  • ГрадСофия

Публикувано 21 април 2020 - 04:52

.

.... Внимавай кво си пожелаваш...!..... :D  ;) .... Че току-виж  ти се сбъднАло...!.. :lol2:

:) Аз вече всичко съм прибрал в кобура !!  :256605:

Този пост е редактиран от Чавдар: 21 април 2020 - 07:38

• jovani62 харесва това

#18 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 4316 Мнения:
  • Име:Todor
  • Оръжие:Steyr, Иж-12;
  • Куче:Нямам....

Публикувано 21 април 2020 - 05:07

Много хора сигурно ще ме заплюят за тези ми думи, но съм стигнал до следното заключение : За голяма част от служителите, собстеника на всяка фирма е чорбаджия изедник. По техните разбирания  целият оборот е нетна печалба в джоба на изедника ! Когато на изедника му се случи нещо лошо - масата ликува ! Има разбира се и лоялни хора - слава на Господ.

Относно кризата .... ще мине и това, кредити за щастие нямам . Запазвам ядрото от читави хора, другите - сори,. Нямам намерение да се фалирам само и само да угодя на хора, които не им дреме нито за мен, нито за колегите им, нито за бизнеса, от който се хранят. 

Дано устискаш, щото после трудно се създава работеща структура, докато стиковаш отделните елементи.....

Успех!

#19 batzarko

batzarko

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 24 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 05:10

Много хора сигурно ще ме заплюят за тези ми думи, но съм стигнал до следното заключение : За голяма част от служителите, собстеника на всяка фирма е чорбаджия изедник. По техните разбирания целият оборот е нетна печалба в джоба на изедника ! Когато на изедника му се случи нещо лошо - масата ликува ! Има разбира се и лоялни хора - слава на Господ.
Относно кризата .... ще мине и това, кредити за щастие нямам . Запазвам ядрото от читави хора, другите - сори,. Нямам намерение да се фалирам само и само да угодя на хора, които не им дреме нито за мен, нито за колегите им, нито за бизнеса, от който се хранят.

Написали сте си мнението към най-правилния човек! Тошко най-добре би дал становище за принадената стойност, как трябва да се разпределя отработеното от служителите и чия трябва да е собствеността върху средствата за производство. Вярно, становището му е дълго и пръснато в няколко теми. Но пък много полезно, директно препраща към Айнщайн.
  • jovani62 харесва това

#20 jovani62

jovani62

Ловец

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 6299 Мнения:

Публикувано 21 април 2020 - 05:14

...Написали сте си мнението към най-правилния човек! Тошко най-добре би дал становище ....

Трол4е , къде си в Смолян при баба и дяда ли... :) ..Па  иди се вижте с Тошко , дай му някой полезен съвет..?.  :)

*алехандро42*  те пита едно , ти за краставици му думаш... :lol2:

Този пост е редактиран от jovani62: 21 април 2020 - 05:17

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Bing (1)
Change Theme!