Към съдържанието

Снимка

Проблем със затвора

• Моля, влезте за да отговорите
28 отговора на тази тема

#21 Жоро Данаилов

Жоро Данаилов

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 270 Мнения:
  • Име:Жоро Данаилов
  • Оръжие:ловно-надцевка 12к.,карабини 223Rem и 308Win
  • Куче:вече имам
  • ГрадСофия

Публикувано 29 март 2020 - 04:48

Арсеналски, Geco и Winchester.

#22 ЛЮБИТЕЛ

ЛЮБИТЕЛ

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 832 Мнения:
  • Име:Георги
  • Оръжие:нарезно и гладкоцевно
  • Куче:бретон
  • ГрадРусе

Публикувано 29 март 2020 - 05:57

Арсеналски, Geco и Winchester.

Фулсайз им требе :256605:

#23 Orka_71

Orka_71

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 481 Мнения:
  • Оръжие:Glock 17 gen 4; Stoeger M 2000; SLR 95 LHMB; FNAR

Публикувано 29 март 2020 - 07:06

Ей за това хората са измислили Blaser R сериите.  Възвратно - постъпателно, без въртене. Както са изработват бебетата :lol2:

Какво каза Блазер ....
:)
Миналата година чух за два прецакани блазера на единия ударника, ....случайно в затвора на блазер да има зъбчатка/ зъбно колелце ?
R серията съм чувал пък, че е най нещастната и са склонни да губят пълнители или спускателен механизъм... Което си харесаш все ще е вярно... ебаа почти 1000 лева бройката
П.П. Когато блазер запопнат да правят армейски пушки за снайперни цели и имат повече от три модела ... всеки следващ по - добър от предходния ела и ми кажи, че това е оръжие на което може да разчиташ

;)

#24 Жоро Данаилов

Жоро Данаилов

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 270 Мнения:
  • Име:Жоро Данаилов
  • Оръжие:ловно-надцевка 12к.,карабини 223Rem и 308Win
  • Куче:вече имам
  • ГрадСофия

Публикувано 29 март 2020 - 07:11

Даа, фулсайз. За него обаче и преса трябва.Избрал съм като най-компактна една на Lee. Чукалката обаче ми харесваше най-много! Отиваш на лов или ей така за кеф, изгърмяваш патроните, сядаш на полето и на коляно свиваш десетина и пак започваш. А сега някои неща трябва в къщи, там се сещаш за други екстри и ...Абе навлизането е на дълбоко и очевидно
неизбежно, ама и удоволствието е съизмеримо!

#25 ЛЮБИТЕЛ

ЛЮБИТЕЛ

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 832 Мнения:
  • ГрадРусе

Публикувано 29 март 2020 - 08:54

Какво каза Блазер ....
Миналата година чух за два прецакани блазера на единия ударника, ....случайно в затвора на блазер да има зъбчатка/ зъбно колелце ?
R серията съм чувал пък, че е най нещастната и са склонни да губят пълнители или спускателен механизъм... Което си харесаш все ще е вярно... ебаа почти 1000 лева бройката
П.П. Когато блазер запопнат да правят армейски пушки за снайперни цели и имат повече от три модела ... всеки следващ по - добър от предходния ела и ми кажи, че това е оръжие на което може да разчиташ

;)

То,е ясно,че Блазера не ти е силната страна,ама да беше се поинтересъвал поне малко,ей тъй за обща култура... :) Блазера е измислен от ловци за ловци!Имат и една дето става да убива хора,ама и нея не я дават на военните,щот' е много сложна. :lol: Трябва да зачисляват поне на трима(и то инструктори),че да могат да я разглобят и съберат...Един да помни как се сваля цевта,другия затвора а третия да сваля спусъка с магазина.Ако трябва и оптика да се маха - и старшина ша им трябва...И трябва ниско да нахлупват каските кат' гърмят, щото затвора лети назад и отнася глави...Верно само кухи,ама то при военните дал господ...Абе,с две думи - Блазер под каска не гърми... :lol2:  :256605:

• JPB, Turhan Niyazi, old_hunter и 3 други харесват това

#26 Orka_71

Orka_71

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 481 Мнения:
  • Оръжие:Glock 17 gen 4; Stoeger M 2000; SLR 95 LHMB; FNAR

Публикувано 29 март 2020 - 09:23

То,е ясно,че Блазера не ти е силната страна,ама да беше се поинтересъвал поне малко,ей тъй за обща култура... :) Блазера е измислен от ловци за ловци!Имат и една дето става да убива хора,ама и нея не я дават на военните,щот' е много сложна. :lol: Трябва да зачисляват поне на трима(и то инструктори),че да могат да я разглобят и съберат...Един да помни как се сваля цевта,другия затвора а третия да сваля спусъка с магазина.Ако трябва и оптика да се маха - и старшина ша им трябва...И трябва ниско да нахлупват каските кат' гърмят, щото затвора лети назад и отнася глави...Верно само кухи,ама то при военните дал господ...Абе,с две думи - Блазер под каска не гърми... :lol2: :256605:

;)
П.П. Най - висшата форма на ловът е войната, защото всеки ловува другия.
П.С. Всичките гениални неща са прости и надеждни. Та кой затвор е по надежден

http://www.lovecbg.c...-на-blaser-r93/

Или на

http://sportingshot....teyr_ssg_carbon

;)
Та не съм чувал затвор на карабина/ пушка да щаер, ре. Тика да отлючи при изстрел

Та дръж си бластерчето в комплект с First aid cit

Този пост е редактиран от Orka_71: 29 март 2020 - 09:45

#27 ЛЮБИТЕЛ

ЛЮБИТЕЛ

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 832 Мнения:
  • ГрадРусе

Публикувано 29 март 2020 - 10:50

;)

Или на

;)
Та не съм чувал затвор на карабина/ пушка да щаер, ре. Тика да отлючи при изстрел

Нямат нищо общо.Неизменна и голяма част от лова са удоволствието и свободата да избираш.Ловът можеш да го прекратиш и да седнеш с приятели... :sufra: А при войната  :headache: , :post-152-0-18734900-1366020265:  и  :figuren048: .

• Raev, winchester и todor_gps харесват това

#28 Пенчо

Пенчо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 459 Мнения:

Публикувано 29 март 2020 - 11:21

Нямат нищо общо.Неизменна и голяма част от лова са удоволствието и свободата да избираш.Ловът можеш да го прекратиш и да седнеш с приятели... :sufra: А при войната  :headache: , :post-152-0-18734900-1366020265:  и  :figuren048: .

Ааа, не е така, от 0.25 :256605:

• ЛЮБИТЕЛ и Raev харесват това

#29 socialnia

socialnia

Хищничар

• Златен Потребител
  • PipPipPipPipPip
  • 665 Мнения:
  • Име:Димитър
  • Оръжие:Blaser R93; CZ 452 - 2E ZKM LH AMERICAN Cal. 17HMR
  • Куче:Дратхаар; Ягдтериер
  • МПС:Nissan Patrol
  • ГрадПавликени

Публикувано 31 март 2020 - 06:07

;)

Или на

;)

Ами да, ще го държи! По мое виждане от собствения ми опит, това би било най - правилното решение.

Досега съм имал.. и аз не помня колко Блазера, някъде към десетина и проблеми нула. Почти постоянно ги продавам, и пак си купувам. Може да се каже, че винаги имам по два броя от това оръжие.

Имал съм и други оръжия като например Тика, ЧЗ, Бергара, Рюгер, Ремингтън и др. Принципно не може с лека ръка да се отхвърли една система, и да се даде категорично предимство на друга.

За да се разбере, и оцени как работи като замисъл една оръжейна система е необходимо по внимателно вглеждане и необходимите за целта технически познания. Тези познания обикновено не са необходими на нормалния потребител, но пък понякога същия ръси необмислени акъли. Дефектират както Тики, Ремингтън, Бергари, Хова и много други. Информация колкото искаш. Блазера е достатъчно здрав, не по - малко от другите фирми производители.

Като рече Тика ето малко снимки с доста притеснителни дефекти. Точно поради такива причина болта се продава като отделна част. Материал на болта е леко кекав, като доста често един пробит капсул е достатъчен да го ерозира доста грозно. Въпреки това аз Тика си ги харесвам и уважавам. Живот и здраве пак ще си купя Тика. За мен тази марка също има определени предимства, както и някои недостатъци. Аз обаче за себе си съм ги обмислил и преценил. Това е добро за парите си оръжие.

Прикачен файл  Screenshot_20190717_093115_com.facebook.katana.jpg   63,73K   1 Брой сваляния

Прикачен файл  Screenshot_20190717_093147_com.facebook.katana.jpg   55,87K   0 Брой сваляния

Прикачен файл  Screenshot_20191217_201804_com.android.chrome.jpg   86,61K   0 Брой сваляния

Този пост е редактиран от socialnia: 31 март 2020 - 07:51

• old_hunter и Qsen харесват това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Change Theme!