Към съдържанието

Снимка

Извънредно положение

• Моля, влезте за да отговорите
1943 отговора на тази тема

Анкета: Извънредно положение (98 потребител(и) са гласували)

За или против извънредното положение в България

1. Да - напълно подкрепям правителството. (67 глас(а) [68.37%])

Процент гласували: 68.37%

2. Не - против съм на този етап (28 глас(а) [28.57%])

Процент гласували: 28.57%

3. Нямам мнение по въпроса (3 глас(а) [3.06%])

Процент гласували: 3.06%

Глас Гостите не могат да гласуват

#1941 todor_gps

todor_gps

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 4900 Мнения:
  • Име:Todor
  • Оръжие:Steyr, Иж-12;
  • Куче:Нямам....

Публикувано 21 ноември 2021 - 08:36

ОК....Може и така да е . Просто ми се вижда странно такъв зор , да се дава за ваксинация , която вече показва , .....че не намалява броя на заразените и разболелите се  ,....... при която е видно , че и ваксинираните пренасят вируса и могат да заразяват , .......и с ваксини , които явно не са изпитани достатъчно , защото е факт , че дават усложнения и смъртни случаи , повече от нормалното , т.е. от използваните до момента ваксини за длуги болести .

Не съм антиваксър , който иска да си слага и сигурно ще е прав ,но това издевателство над хората , за задължително ваксиниране със съмнителен резултат не е нито нормално , нито правилно .

В големите градове, където хората не се познават, цялата информация се получава само и единствено от медиите.

Тук, нещата са други на градче от 4 хил. се знаят умрелите от ковид, знаят се и умрелите от ваксините, при положение че ваксинираните са малко, а има умрели, за какви 1/1 000 000 говорят или по-малко......

Аз го виждам така, влиятелните хора -капиталистите искат фирмите им да работят, а това може да стане само ако всички работници са ваксинирани или имат сертификат, а управляващите ги обслужват и правят всичко възможно това да се случи и напъват по всички възможни начини, без да мислят има ли смисъл и какъв ще е резултата, трябва да оправдаят доверието..... :D

Та за ниската ваксинационна активност си има причини, но не искат да ги разберат..... :D

За мен изборите за НС бяха манипулирани, защото никоя социолог. агенция не позна, а всичките имат различен електорат и начини на извличане на инфо.....и изведнъж, се появява група от хора, която не е обхваната от нито една от агенциите или са преспали и са решили да изберат непознатите ПИЧОВЕ и хората зад тях.....

Показателен е и днешния вот, и активност....

#1942 jovani62

jovani62

dounshifter

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 6693 Мнения:

Публикувано 23 ноември 2021 - 04:50

Police in the Netherlands opened fire on Covid lockdown protesters.... :blink:  :o 

,,  what  fuck happened,,, :rolleyes:.... в *белите държави*.... :unsure:

• damian1 харесва това

#1943 Пенчо

Пенчо

Ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 722 Мнения:

Публикувано 25 ноември 2021 - 02:51

ОК....Може и така да е . Просто ми се вижда странно такъв зор , да се дава за ваксинация , която вече показва , .....че не намалява броя на заразените и разболелите се  ,....... при която е видно , че и ваксинираните пренасят вируса и могат да заразяват , .......и с ваксини , които явно не са изпитани достатъчно , защото е факт , че дават усложнения и смъртни случаи , повече от нормалното , т.е. от използваните до момента ваксини за длуги болести .

Не съм антиваксър , който иска да си слага и сигурно ще е прав ,но това издевателство над хората , за задължително ваксиниране със съмнителен резултат не е нито нормално , нито правилно .

Ваксинирани английски възрастни под 60 години умират с два пъти по-големи от скоростта на неваксинираните хора на същата възраст - от Алекс Беренсън - Неотчетени истини (substack.com)

• damian1 харесва това

#1944 jovani62

jovani62

dounshifter

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 6693 Мнения:

Публикувано 26 ноември 2021 - 12:26

На мен ми хареса това заключение :::

I don’t know how to explain this other than vaccine-caused mortality.-------(не знам как да си го обясня  освен че ваксините предизвикват смъртност)---------

Демек - аз ям  марули и слона яде марули. Следователно аз съм Слон..... :D

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Change Theme!